הורים....

תימניה

New member
הורים....../images/Emo63.gif

הורים הם לא נייר - שמשתמשים וזורקים. הורים הם לא בנקט - שלוקחים כסף והולכים. הורים לא אבן צור - שלעולם לא נסדקת. הורים הם לא רק שם משפחה , או שלט על הדלת, כי הורים הם נייר שסופג את הכול. והורים הם כמו בנק שלתת הוא יכול – אך צריך להיכנס לשבת ולדבר, ואולי להחזיר במועד מאוחר יותר ( לא בכסף ). הורים הם אבן גיר - רכה וגם שבירה. הורים הם שם משפחה – עם ייחוס שיש בו אמירה. הורים הם משפחה גדולה ומורכבת – שעל גבה תרמיל גדול סוחבת. הורים הם " איינשטנים… " שלפעמים טועים, אך גם אם יטעו - בלי סוף הם אוהבים. הורים הם לעולם יהיו הורים - אם ילדם בן שמונה, או בן חמישים, וגם אם גבם שפוף - ואפילו אם עייפו, להימלאיה יעלו אם בנם הוא שם עכשיו. אבל גם הורים הם חומר מתכלה – מתעייף עם השנים. בשימוש לקוי לבם סדקים, לכן לעיתים כשמזדמן , ויש קצת זמן, טיפול מונע של חיבה ויחס חם, הנאה וכבוד, יכול , אולי במעט לעכב את הזקנה. (מקור לא ידוע)

Lonely In Blue

New member
כמוך...

איני יודע את המקור. אבל, אם איני טועה ( וסליחה אם אני מתבלבל ), זה משהו שרשום על המקרר של חיפוש

כן ולא

כי נכון,אבל ההבדל לאורך כל הדרך זוחל...פער הדורות,מיצר חידוש,וצורך חזק,לגמישות...מצד אחד מאלץ "עימות" מצד שני מיצר עצמאות.אין אחד בלי אחר,לפחות לא לרוב הדומם.הילדים של היום,מול צאציאם יעמדו,ואותו מרחק ומה זה שעימו יבוא...קשה לי אישית,אפילו לדמין,מה זה יהיה בגוף,הצורך לחורר,או לחלל.אבל סביר שעד אז,אתרגל או אתאדה.כי אפילו אני,מול הפער לא עומד.

יערית

New member
הורים...

כמה קשה להיות כמה מספק להיות כמה ארוך להיות כמה אחריות יש כמה שייכות יש כמה דאגותתתתתתתתתתתתתתתת יש יערית שצומחת לנגד ילדיה עם תיק של הורה ותיק של ילדה מנסה לאזן בין השניים. "אמא את גם ילדה"..כן כן את זה לא אני אמרתי..

ולפעמים הורים זה כ"כ מבלבל...

כי הילד שבנו רוצה לצאת, אבל הוא צריך להיות בוגר ואחראי כי הוא הורה! הוא צריך להיות רגיש ולנסות לא לעשות טעויות כי הוא הורה! ויש ממנו צפיות ולפעמים גם דרישות כי הוא הורה! ואז יש ת'רגע שרוצים לשכוח מהכל ולקבל חיבוק מההורים ולחזור להיות הילד של אמא ואבא!!! ויש כאלה שהתמזל מזלם וההורים שלהם שם לחבקם ויש כאלה שמרגישים את הלבד...

יערית

New member
../images/Emo24.gif

למדתי לחבק את עצמי בשעת הצורך
או לבקש מחברה טובה או ידיד בנימצא בן זוג לצידי תמיד שמח לתת כשמרגיש אבל ..הילדה שבי צריכה קצת לנוח,"הסוכריה" לא נעלמת..היא תמיד תהייה שם.

למעלה