הורים חדשים לקלאב פוט

שילתי1

New member
הורים חדשים לקלאב פוט

שלום וערב טוב! אני מאיה לוי אמא לשילת הקטנה בת השבועיים. שילת כבר בגבס השני שלה ,מחר השלישי. יש לי המון שאלות! המון המון המון שאלות!!!

פרלמנים

New member
ת-ש-א-ל-י../images/Emo70.gif בשביל זה אנחנו כאן../images/Emo70.gif

מחכה לשאלות... מזל טוב ללידת שילת
ג'סיקה, אמא של דניאל-עוז

אנגלה3

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה אלינו../images/Emo24.gif

וכמו שג'סיקה כבר רשמה שאלי חופשי, אנחנו כאן... דרך אגב, את תופתעי לגלות באיזו מהירות את עצמך תהפכי "ליועצת" בפורום הזה....
אז, תרגישי חופשי... בהצלחה מחר אנג'לה

אירנה ק

New member
נעים מאוד!

גם לבת שלי קוראים מאיה
. תשאלי ואם נוכל אז נעזור לך. ספרי יותר אליכם: מתי גיליתם ק"פ, איפה אתם גרים, איפה מטופלים?

דורה23

New member
ברוכות הבאות מאיה ושילת

היי מאיה, אני אמא של יעל-שמחה בת כמעט 3 חודשים , הצטרפתי לפורום רק השבוע והאמת אני לא יודעת איך לא עשיתי את זה קודם... הגעת למקום הנכון
כל שאלה שיש לך אני אשמח לעזור (עברנו את שלב הגיבוסים ואת הניתוח ועכשיו אנחנו עם הסד), אני אשאיר לך מסר עם הטלפון שלי .יום נעים דורה

שילתי1

New member
איזה כייף שיש אנשים כמוכם!

אז ככה קודם כל אני משתתפת בצער המשפחה שאיבדה אהוב למרות שאני לא כל-כך מכירה!!! שלא תדעו עוד צער! דבר שני זאת פעם ראשונה שאני נכנסת לפורום כלשהו אז תסלחו לי אם אני לא בדיוק פועלת כמו שצריך אין לי מושג איך מגיבים ולמי אז... קצת עלינו-משפחת לוי מרחובות עמי בעלי אלמוג ,בן שנתיים שילת בת שבועיים ואני ההריון עם שילת היה מדהים ,היה כייף,היה אחרת. והלידה...בכלל!!! בשעה 5:20 בבוקר נסענו לבית החולים בשעה 6:00 של אותו הבוקר כבר הייתי אחריי.פשוט מושלם! ואז...האחיות אמרו לנו תראי לילדה יש בעיה ברגל הראו לנו את הבעיה באותו הרגע שהיא יצאה לאויר העולם הודיעו שהן מחוייבות לדווח על זה וכבר יטפלו בנו בהמשך יומיים עברתי בהרגשה נהדרת עד שהגיע האורטופד ומאז...במשך שלושה ימים לא הפסקתי לבכות אנשים הגיעו לאחל מזל טוב וגם להגיד "יהייה בסדר". אני מרחמת על עצמי? לא בכלל לא אבל קשהלי עדיין לקבל את זה אבל העיקר שזה הפיך לא? ילדתי בקפלן שם מטפל בנו בימים אלו ד"ר גרנסקי אברהם בשיטתו של פונסטי. אנחנו בגבס השלישי מקווים רק לטוב. אה ודרך אגב הקלאב פוט רק בצד שמאל.

אנגלה3

New member
../images/Emo140.gifשלום לאמא של שילת

(
לא זוכרת אם כתבתי לך כבר...) שמי אנג'לה, אמא לשני נסיכים מקסימים, אלמוג בן ה-11 ושחר בן -10.5 חודשים. שחר נולד עם ק"פ ח"צ ברגל ימין. כמוך, ילדתי אותו בקפלן - צוות מדהים יש לציין!!! ואנחנו מטופלים של ד"ר פנסקי בשיטת פונסטי. שחר עבר סדרה של 8 גבסים (מהיום השני להולדתו), בגיל חודשיים עברנו לנעילת נעליים ל-23 שעות ביממה, ללא צורך בניתוח, ד"ר פנסקי הגיע לתיקון מלא בעזרת הגבסים (הוא לא ממהר לנתח - והוא בטח הסביר לכם את זה). בגיל חצי שנה (גיל עמידה) עברנו לשלב של נעילת נעליים ל-12 שעות לילה בלבד וזה יהיה כך עד גיל 3. חייבת לציין שאתם בידיים נהדרות - ד"ר פנסקי הוא רופא מדהים, עם המון סבלנות וסובלנות, הוא אוהב לעזור ולעודד, חשוב לו מאוד שיתוף פעולה מצד ההורים להצלחת הטיפול - הוא מדגיש זאת בכל הזדמנות - כי הצלחת הטיפול זה הבריאות של הילדים שלנו. המצב הוא הפיך לחלוטין!!! זוהי בעיה אורטופדית הניתנת לתיקון - את מוזמנת ליצור איתי קשר טלפוני (שולחת לך במסר את הנייד שלי), אני נמצאת פעמיים בשבוע (מינימום) ברחובות - תוכלי להכיר את שחר המקסים שלי
ולראות שהכל בסדר עם הרגליים - אין שום סימן (למעט טביעת האגודל של ד"ר פנסקי...סימן ההיכר של ילדי ק"פ
). אשמח אם תיצרי איתי קשר
. אשמח לעזור במה שאוכל
. לילה טוב ושקט אנג'לה

אנגלה3

New member
../images/Emo163.gifשכחתי לציין את הדבר הכי חשוב מכל...

שילת מתוקה כמו
, טפו טפו טפו
. הרבה בריאות ונחת משניהם.

פרלמנים

New member
בוקר טוב מאיה ../images/Emo42.gif

לגבי עזרה בהתמצאות בפורום-קודם כל זה דבר שלומדים עם הזמן, אבל יש כאן קישור שעשוי לעזור לך בתחילת דרכך התכוונת שדר' גרנסקי=פנסקי, לא? אם כן אז זכיתם באחד הרופאים הכי טובים ומומלצים
התמונה של שילת מתוקה
הופעת בכורה מקסימה
לפעמים אני חושבת שאולי עדיף לעבור את ההריון "בלי לדעת" כי אולי ככה אפשר להנות ממנו... לי היה הריון עמוס בבדיקות ובירורים והיה לי לחץ עצום מבחינה רגשית, בעיקר עד שבוע 27-28... לגבי הגילוי... אני בטוחה שכבר הספקת להתאהב בשילת ואת מבינה שהבעייה ברגל היא כמובן ברת תיקון ...היא תהיה בובה אמיתית... אני בטוחה שראית את כל הנסיכות שיש לנו כאן... ד"ש לעמי, אלמוג ושילת שיהיה יום מקסים, וכיף שהגעת אלינו ג'סיקה

ליבי א

New member
שלום למאיה אמא של שילת

קודם כל השם הוא פשוט מקסים! ויהיה המון מזל טוב. אני ליבי אמא לנוגה המתוקה בת שלוש עוד שבוע בדיוק ונוגה נולדה עם קלאב פוט דו צדדי בדרגת חומרה גבוהה ביותר. והיינו עם 10 גבסים וניתוח לחיתוך הגיד שעבר בהצלחה. ולאחר מכן עם הנעלי דניס בראון ל- 23 שעות למשך שלושה חודשים ולאחר מכן רק בשנת הצהריים ובלילה ובהדרגה גם ירדנו משנת הצהריים ובקיץ האחרון הורדנו לגמרי את הדניס בראון והמצב הוא לפי דברי הרופא מצויין (ודרך אגב אנחנו בביקורת עוד שבוע) ומקווה שהתיקון נשמר. מה שרציתי רק לומר שהטיפול בשיטת פונסטי ממש טובה וממולצת על ידי כל הרופאים. ועצה אישית תשתדלי לא להישבר ליד התינוקת כי הם מרגישים את זה ואת חייבת להיות חזקה בשבילה ובסוף תראו שזה לא כל כך נורא. אם יש לך שאלות כתבי לי ואשמח גם לדבר איתך בטלפון. יום טוב ובהצלחה. ליבי

עצמאות59

New member
היי וברוכים הבאים. גם אנו מש' לוי מרחובות

ביום חמישי האחרון היינו בביקורת אצל ד"ר פנסקי והוא סיפר לנו שיש לו כעת משפחת לוי נוספת מרחובות המטופלים אצלו ואמר שחבל שלא נפגשנו, כי רצה שתראו את בר, שעבר אצלו 4 גבסים וכרגע בשלב הנעליים (אני מניחה שדרגת החומרה דומה אצלנו ולכן רצה שתראו אותנו). בר נולד בשבוע 31 (גילינו את הק"פ דו"צ כבר בסקירה המאוחרת) ורק בגיל חודשיים, כשעלה מספיק במשקל, החל את שלב הגבסים, וכמו שאמרתי, כעת אנו בשלב הנעליים. כמה דברים- * ד"ר פנסקי מדהים!!!!!!!!!!!!!! מעבר למקצועיות שלו, הוא נחמד, ולעיתים זה אף יותר חשוב, לא? הוא אדיב וסבלני ועונה על כל השאלות באריכות ובנועם. * שלב הגבסים אכן עובר מהר מאוד (גם אני לא האמנתי לזה כשאמרו לי), אז לקחת הכל בפרופורציות. * הפורום עוזר מאוד, אז לא לחשוב פעמיים ושאול כל מה שעולה במוחך. בהצלחה ואולי נתראה אצל ד"ר פנסקי מתישהו.

למעלה