הורדת מינון

tali p2

New member
הורדת מינון

שלום בנות אני צריכה התיעצות האם הורדת מינון של תרופות לפני שאיבה פוגעה בטיפול עצמו? תודה

3קטנה

New member
אם את מדברת על קוסטינג

כלומר הורדת מינון הסטימולציה ואפיל ועצירה מוחלטת שלה, זה נעשה בגלל שיש חשש גדול לגירוי יתר, שהוא (גירוי יתר) סיבוך שממנו חשוב מאוד להמנע. לכן בעצם צריך לבחור בין שתי ברירות לא מוצלחות במיוחד. החשש הוא שהקוסטינג יפגע באיכות הביציות, אבל קוסטינג לא תמיד פוגע באיכות הביציות ובטיפול, ואני כבר שמעתי על טיפולים שבוצע בהם קוסטינג - והצליחו. בהצלחה

tali p2

New member
המשך

הורדה מ 2.5 ל 2 והוספה של דקא שלם במקום חצי נחשב ל קוסטינג ? עד כמה זה קריטי תודה

תמצית

New member
הי טלי

לפני שבוע הורידו לי את המינון של הגונל מ-150 ל-75 ועדיין נשאבו להן 15 ביציות יפות ביום ראשון. אמנם יש להניח שכשמדובר בגוף אחר התוצאות אינן זהות, אבל רציתי לתת לך דוגמא למה שכתבה קטנה בהצלחה ואל תדאגי יותר מידי

תמצית

New member
זה מה שקרה לי

האסטרדיול היה גבוה מידי, הזקיקים קטנים מידי. המינון של הגונל הורד ממש וקיבלתי דקא מלא ביום חמישי ובשישי בבוקר. ובשישי בלילה הזרקתי פרגניל. וכמו שכבר כתבתי לך היום ראשון היתה השאיבה ואת תוצאותיה את כבר יודעת. יהיה בסדר, תאמיני בזה

tali p2

New member
זה בדיוק המקרה שלי

רק שחלק מזקיקים כבר בשלים וחלק צריכים לגדול קצת זה טיפול 4 ואני כל כך כבר רוצה שזה יגיעה פיטרו אותי מעבודה בגלל הטיפול ונתנו המלצה טובה רק שלא אפנה לבית משפט וכל זה ביחד כל כך קשה

תמצית

New member
אני כל כך מבינה אותך

אומנם זה "רק" הטיפול השני והאחרון שלי
אבל מי כמוך ידעת שכל טיפול הוא עולם ומלואו ואנחנו רוצות לנצל אותו עד תום. גם אצלי חלק מהזקיקים כבר היו בשלים, היה לי זקיק של 22 מ"מ והוא בטח יצא בלי ביצית או עם ביצית מקולקלת....אבל תסמכי על הרופא שלך אני מאימנה שיהיה בסדר, יש להם מספיק ניסיון. לגבי הפיטורים מהעבודה, מה זה נתנו המלצה טובה?? הם ידעו שאת בטיפולים? אם כן אז למה שלא תגישי תביעה?? מה זה לפטר עובדת בטיפולים, זה אסור אל פי חוק!!!!! מחזיקה לך אצבעות, ואם בא לך תכתבי מתי אמורה להיות השאיבה ומה התוצאות שקיבלת היום...

tali p2

New member
כן הם ידעו שאני בטיפולים

ואפילו לפני שאמרתי להם הם העלו לי את המשכורת אבל אחרי שאמרתי שאני צריכה חופש לטיפול פוריות הדרך לפיטורין היתה מאוד קצרה והעדפתי שיתנו לי המלצה טובה מאשר להתעסק בתבעיות ת פשוט אין לי כוח נפשי לזה ה- E2 שלי מהיום כבר יותר מ5500 ו-PROG 2.1

תמצית

New member
האמת שלי היה נמוך יותר

בערך 3000 ופרוגסטרון 1.3 השאיבה אמורה להיות יום ראשון?? ולגבי הפיטורים - אני יכולה להבין את זה שאין לך כוח להתעסק בתביעות, גם ככה אנחנו מתעסקות בהמון דברים אחרים. חכי קצת אולי יבואו עוד בנות שזה קרה להן (אני מתכוונת לטיפול) ושוב כמו שכבר כתבתי לך המון המון בהצלחה

למעלה