הורדה ל-excel

ifati1

New member
הורדה ל-excel

שלום, שאלתי, באפליקציה (web) יש כפתור הורדה של טבלת נתונים ל-excel בלחיצה ראשונה נפתחת תיבת דיאלוג עם האופציות open ו- save, בוחרים open והטבלה יורדת ל-excel ונשמרת בשם ש-excel קובע לה. משאירים את החלון הזה פתוח חוזרים לחלון האב ולוחצים שוב. שוב נפתחת תיבת דיאלוג עם האופציות open ו- save ובבחירה open נפתחת תיבת דיאלוג חדשה שממוקמת לפני החלון שעתיד להתמלא, ובה כתוב שקובץ עם שם זה כבר קיים...... עם אופציה אחת של OK אחרי לחיצה על OK הexcel נפתח. חוזרים לדף האב ולוחצים בפעם השלישית על הכפתור, שוב נפתחת תיבת דיאלוג עם האופציות open ו- save ובבחירה open נפתחת תיבת דיאלוג חדשה שממוקמת מ א ח ו ר י הדף הזה וזאת בעיה כי הדף הזה קפוא עד שלא בוחרים OK, וצריך לחפש אותה ?! איך ניתן לפתור את זה? הרי אי אפשר לכוון את מיקום התיבה הזאת! תודה

selalerer

New member
מתוך אפליקציית WEB זה בעייה.

אתה לא ממש יכול לעשות enumרציה של החלונות ולהחליט איזה להביא לחזית. בגדול אפשר לומר שזה באג של Windows (שחלון שיש לו popup שחוסם את הגישה לחלונות אחרים לא קופץ לחזית אוטומאטית) אבל אני לא הייתי מחכה להם שייפתרו את זה. בכל מקרה זה מצב דיי איזוטרי (אני חושב), למה אתה חושב שהלקוח יגיע אליו?

למעלה