הופעות קרובות

הופעות קרובות

שלום, אני יוני ואני רוצה לדעת בבקשה מתי ההופעות הקרובות של נמרוד לב באיזור הצפון. כמו כן אני רוצה לדעת איך אפשר ליצור קשר עם נמרוד לב במייל או בצ'ט והאם הוא עונה בחזרה. אודה מאוד על ההתיחסות, יוני.

E l i a n

New member
הי יוני, ברוך הבא לפורום ../images/Emo140.gif

לפי מה שידוע לי, לנימרוד וללהקתו אין הופעות בזמן הקרוב בגלל העבודה על "בית השמש" הוא האלבום השלישי. אולם,אני מניחה שאם יתחילו הופעות, הן יתחילו באיזור הצפון,שכן זהו איזור מגוריו של נימרוד. לגבי יצירת קשר עם נימרוד. לפי מה שאני יודעת, מכיון שהוא שייך לחברת "טאלה הפקות" שהוא ייסד ביחד עם המנהלת האישית שלו, אז האימייל אליו תוכל לשלוח שאלות:[email protected], אבל אני לא בטוחה ב-100 אחוז שהם עונים, מהסיבה הפשוטה שלא ניסיתי
אתה מוזמן לנסות,ולעדכן אותנו. כמו כן, יכול להיות שיש שאלות שנוכל גם אנחנו לענות עליהן,או להפנות אותך למקומות עם תשובה. מקווה מאוד שתבוא לבקר בפורום
אליאן.

תודה אליאן

תודה רבה על המידע ששלחת לי. ניסיתי להיכנס לאתר של טאלה ולא הצלחתי. אני מאוד רוצה ליצור קשר עם נימרוד בכל דרך אפשרית (כי פגשתי אותו) ולכן אשמח אם תעזרי לי בחיפוש יותר מעמיק. מאיפה מתחילים??? תודה רבה על תשובתך. יוני

מלאניD

New member
הי יוני איפה פגשת את נמרוד

ספר לנו איך הוא? האם הוא בן אדם נחמד במציאות כמו שעושה רושם מהשירים שלו והראיונות איתו.

E l i a n

New member
הי מלאני, הי יוני, מה שלומכם?

מלאני, לשאלתך, נימרוד בנאדם מאוד נחמד במציאות, ונורא מציאותי ומחובר לחיים, אני מניחה שהוא היה מספר על כל מה שהייתי שואל, אבל בגלל ההלם שלי לא שאלתי כל כך הרבה..חח.. הוא לא עיוור בעקבות ההצלחה שלו, וזה משהו ייחודי לו. גם אני פגשתי אותו, לפני שנה בערך (אוגוסט 2002 הזכור לטוב
) והוא היה הכי אמיתי שאפשר. כשפגשתי אותו, פגשתי גם את אירית,המנהלת שלו,וגם את יניב שנק, המתופף והצלם. יכולנו לדבר על מה שרצינו בלי שיפריעו לנו (הפריעה לנו רק מוכרת עיתונים שדי מהר היא הלכה,כי היא הרגישה לא רצויה שם..חחח) הראיתי להם את אוסף הכתבות, הראיונות והדברים שיש לי ב"נושא": נימרוד, והם מאוד התפעלו ממנו.
יוני, אשמח אם גם אתה תספר על הפגישה שלך איתו.. ואולי דרך
נוכל לסדר משהו עם הפורום ועם נימרוד. נראה. כל מה שיש לי לבקש זה..סבלנות

מלאניD

New member
הי אליאן

משמח אותי לשמוע שנמרוד אכן אדם כמו שתיארתי לעצמי בדמיוני.

E l i a n

New member
../images/Emo8.gif הוא כל כך כזה!

וכל כך מזל אריה! חח.. התבקש מצידי, בתור בת מזל אריה גם. |כוכב| ידעתם שיש לו יומולדת ב-2 באוגוסט? הוא כבר יהיה בן 33! וואו, הוא נראה כל כך צעיר! נכון?
אבל כמו מוזיקה, וכמו יין טוב, הוא רק משתבח עם השנים.

הי מלאני

היי מלאני, פגשתי ודיברתי עם נמרוד לב והוא באמת מקסים כמו השירים שלו. הוא היה מאוד נחמד והקדיש לי המון תשומת לב. אני לא יכול להגיד לך איפה פגשתי אותו אבל זו בהחלט הייתה חוויה נפלאה.

מלאניD

New member
יוני אתה בר מזל

לפגוש את נמרוד לב ולקבל ממנו תשומת לב. תיארתי לעצמי שנמרוד בן אדם מיוחד. רק שאף פעם לא יצא לי לדבר עם מישהו שממש פגש אותו ויכול לאמת לי את התחושה שנמרוד הוא בן אדם מיוחד ואחר מכל שאר האומנים, הטקסטים שלו מצבעים על אדם חכם ורגיש בעל עומקים ותפיסת עולם לא שגרתית. תהיתי אם הוא גם מתנהג בחיים כמו הנושאים עליהם הוא כותב

E l i a n

New member
יוני, יוני,

מה שנתתי לך זה לא אתר, חח.. זה כתובת אימייל. אין להם אתר (עדיין) אני חושבת פעם לעשות להם אתר.. עם תמונות, פרטים והכל. לגבי "איפה מתחילים", אני חושבת שזה בשליחת אימייל, והכניסה לפה, חח..שכבר עשית.
בהצלחה!!! מחכה לעידכונים ממך בהמשך :) אליאן.

היי אליאן

תודה רבה על המאמץ עד עכשיו אבל אני באמת מקווה שיהיה אתר בקרוב. אני אשמח אם נוכל לארגן פגישה או לארח את נמרוד בפורום כי אני מאוד רוצה לצ'וטט איתו. בהצלחה

E l i a n

New member
לגבי אתר..

מכיר אנשים שיכולים לעזור לי בבניה בחינם? הרצון בהתחלה היה שזה יהיה אתר רשמי, עם המימון של נימרוד, אבל זה לא יצא כפי שאתה רואה.. אולי כל אחד מאיתנו יביא חומרים רלוונטיים, ונחפש בפורומים של בוני אתרים אם יש מישהו שיוכל לעזור לנו, ובחינם. אז.. יש לך מה לתרום?
אליאן. נ.ב. ניסית את הכתובת אימייל?

יש לחומר שאפאם לא חלמת אלו

יש לי חמור אחלה כודם כול דיברתי אים יניב אתמול בתלפון והוא נתן לי את הכתובת אימל שלו. אני יוכול דרכו ליצור קשר גם אים נמרוד ויוכל להיות שלא ניצתרח לשלם אליו אבל אני לא מבתיאך אני צריך לברר את זה ואיכך זמן. חוץ מיזה נחנסתי לגוגל פיתאום ראיתי שאת עשית את הפורום ואים כבר מדברים אל זה לפני כמה זמן הפרום קיים? ואוד דבר אך את חושבת הוא יודע את המיספר שלי הוא סיפר לי שהוא ניחנס לפרום וראה אותי שם ואז הוא איתקשר ל144 וכחה יצרתי איתי כשר החרי האופע במסבת סיום לא נתתי לא את התלפון שלי טוב ניראה לי שאני צריך לחתוב לעוד אחת בפרום אז בבבבבבבבבבייייייי.

E l i a n

New member
אני אשמח לעוד עידכונים בהמשך,

הפורום קיים כבר יותר משנה,משהו כמו שנה וחודש
בבקשה, צור איתי קשר באייסיקיו לגבי כל החומר, וגם לגבי יניב.. הממ.. המספר אייסיקיו שלי-51018953. זה די דחוף, אז בבקשה. אשמח אם תתחבר מחר בבוקר, סביבות 11:30. ואם אין לך אייסיקיו, תשאיר הודעה, וניפגש בצ'אט של תפוז או משהו.. לילה מצוין! ובהחלט מקווה לעוד עידכונים!
אליאן.

בקשר לאיי סי קיו

אליאן אני יוכול לאיתחבר אחרי שלוש בצוהרים לאיי סי קיו אז אים זה בסדר אז תיקתבי לי יוני.

E l i a n

New member
אוקי. הממ..../images/Emo168.gif

מה דעתך על..בין השעות 21:00 ל-22:00? יש לי פשוט מבחן בגרות בפילוסופיה מחר..אז אני צריכה הרבה להתכונן.. תודה
אליאן.

E l i a n

New member
רגע, רגע, יוני,

לא קבענו כלום.. מתי? היום? באיזה שעה? בצ'אט או באייסיקיו? אתה מביא
ואני
- סבבה?
אליאן.

למעלה