הופעה של AIR

Pink Roses

New member
הופעה של AIR

לא יודעת, אולי זה קצת לא קשור אני קוראת סמויה פה כבר כמה שנים, מידי פעם כותבת
אתמול קניתי כרטיס להופעה של AIR ב02/10 והיה נדמה שאין בכלל ביקוש להופעה. שאלתי את המוכרת בהדרן והיא אמרה שנשארו מלא כרטיסים והם עדיין במחיר של ה"מכירה המוקדמת", הם אפילו לא הקפיצו את המחיר. מישהו פה הולך? יודע מה יהיה פחות או יותר מבחינת אילו אלבומים וכד'?

ArsaWhat

New member
מה המחיר?

אני שמעתי שהם מגיעים בהרכב יחסית מצומצם והסאונד של ההופעה יהיה מינימליסטי משהו, שזה לא נשמע מי יודע מה כשמדובר באייר שיש להם סאונד מאוד מאוד עשיר. יכול להיות שגם עצם קיום ההופעה בהאנגר 11 שהוא מקום שהמיזוג בו לא עוצמתי במיוחד והסאונד גם לא מדהים גרם לחוסר הביקוש. מצד שני, יכול להיות שבגלל שיהיו פחות אנשים וההופעה "רגועה", המיזוג בכל זאת יהיה אפקטיבי.

cat food

New member
ההאנגר נורא.

זה כמו כמו טרבלינקה רק עם סאונד גרוע. הייתי שם לא מזמן בהופעה של איאן בראון, ושמעו עמום והיה מחניק. חבל שהם לא משקיעים שם טיפה באיך שהופעה צריכה להשמע ואיך שלקהל, שמשלם ממיטב כספו, מגיע לא להשתנק בחום. וגם לפי מה ששמעתי הזאפה הלכו בעקבותיהם ובהופעה של הברידרז היה סאונד גרוע במיוחד. קיצר רק לבונטין P:. אולי לא נראה שם את אייר אבל mr heavy and miss low טובים יותר.

o pie

New member
מסכים

מקווה שבהופעה של אנימל קולקטיב בזאפה זה לא יהיה רע. כי זו להקה שבלי סאונד אדיר היא לא שווה כלום

Pink Roses

New member
העמוד בלבונטין מעצבן מאוד מאוד

זה שתקוע בצד שמאל יחסית קרוב לבמה. וגם שם מחניק אבל מגניב שמיישמים שם את חוק ה-"אסור לעשן"

o pie

New member
הכי מעצבן בהופעות בארץ

הייתי למשל בהופעה של המג'יקל מיסטרי טור בבארבי כפר סבא, חשבתי אנשים הולכים לרקוד, להשתולל, להנות. פתאום אני רואה איזה 20 שולחנות קרובים לבמה. חשבתי לעצמי "נו, בטח לפני שההופעה תתחיל יוציאו אותם". אבל לא, כל ההופעה אנשים ששילמו יותר ישבו בשולחנות וסעדו כאילו שהלהקה שמופיעה היא איזו להקת ג'אז שעושה מוזיקת רקע למועדון. ומי שבא כדי להנות היה צריך לעמוד מאחורם, מרוחק יותר מהבמה.

cat food

New member
אוקיי

אתה בטוח שזה לא היה פשוט מופע ישיבה ? ומי שלא הזמין מראש או שנגמרו המקומות ישב בבאר או עמד מאחור ?

o pie

New member
זה היה מופע רגיל

90% מהקהל עמד מאחור או בצדדים, צפופים ודחוסים. ה-10% האחרים שילמו קצת יותר בשביל לשבת בשולחן והיה להם יותר מקום מכל ה- 90% האחרים. הבנתי שזה ככה בהרבה הופעות בבארבי (ובמקומות אחרים בארץ), אז לא טרחתי לחזור לשם.

ArsaWhat

New member
גם אני הייתי באיאן בראון. בוא נהיה חברים ../images/Emo3.gif

ולבונטין לא מושלם אבל הוא בכלל לא באותה הליגה של אולמות שאפשר בכלל להשוות. אגב, לאייר בזאפה מזמן נגמרו הכרטיסים.

cat food

New member
ian brown's bodies :p

ונכון, לבונטין לא מושלם, אבל הוא גם לא מנסה. זה מקום להופעות ביתיות יותר ולא הופעות ב-200 כמו שהזאפה החליטו שהם גובים כרגע.

ArsaWhat

New member
אגב, לא הייתי אף פעם בזאפה, אבל

סיפר לי מישהו שהיה שם שהקבלה שם ממש דומה לכזו של שופרסל. "1 הופעה". סה"כ-200 ש"ח.

cat food

New member
אני לא הייתי בשופרסל אבל ../images/Emo3.gif

איך האקוסטיקה שם ? מוכרים שם במבה אדומה ? שיר דויטש מופיע שם ? לפחות השתייה החריפה במחירים נורמאליים שם.

ArsaWhat

New member
אקוסטי זה לא יהיה בטוח. זה האנגר 11

מה כן יהיה בטוח, אני לא רוצה להתחייב לך.

כנראה. אחותי, הולך להיות פיצוץ אוכלוסין!

את לא רוצה להיות שם כשזה יקרה! מסרי את הכרטיסים, מסרי אותם כל עוד עוד את יכולה! סתם. תהני בשמי.

למעלה