הופעה שלי!!!

tamarind1

New member
הופעה שלי!!!../images/Emo65.gif

כן כן, גם אני הגעתי לשלב הנכסף... ורציתי לשתף אתכן. ביום שישי אני מופיעה בבית קפה חדש שנפתח בחיפה. אני מאוד מתרגשת וגם טיפה מבוהלת, כי לבעל המקום יש כמה דרישות שהן לא בדיוק מה שראיתי בעיני רוחי כשדימיינתי את עצמי מופיעה (רגע, להרגע, זה לא מה שאתן חושבות) - הוא לא רוצה הופעה אמנותית, כלומר, שאני ארקוד מול קהל, אלא רוצה שאני אבוא "לעשות שמח", כלומר, בעיקר להרקיד את האנשים שם. והדבר המעט בעייתי בשבילי הוא שהוא ביקש ממני לא להביא מוזיקה ערבית אלא יותר לכיוון מוזיקה מזרחית, כמו שרוקדים בחתונות וכאלו. אז אני אצטרך השבוע גם להשיג דיסקים מתאימים (יש לי מלא מוזיקה ערבית, אבל מזרחית אין לי בכלל) וגם להתאמן על לרקוד למוזיקה הזו... אבל נראה לי שיהיה בסדר. תחזיקו לי אצבעות...
(ולצפוניות - אם בא לכן להגיע ולתמוך בי מקרוב, וגם לפזז להנאתכן, זה יהיה אחלה. מדובר בבית קפה בשם the corner, כלומר, "הפינה", הוא נמצא בשד' הנשיא 124 במרכז הכרמל (בשער הכרמל, למי שמכירה) ואני אתחיל בשעה 23:00)

יונת10

New member
בהצלחה, ולגבי מוסיקה...../images/Emo79.gif

אני לא יודעת מה הסגנון שלך אבל אני הופעתי עם "הילולה" של להקת שבע, זה מה זה שמח ויותר "שנטי" ממזרחי שאנחנו מכירים ועושה עבודה שמחה מאוד ובעברית! והמורה שלי הציעה לי אז גם את "אתה חייב למות עלי" של חמסה נדמה לי, שכולם מכירים וזה גם מקפיץ ואפשר פשוט "להציג" עם השיר, אשתדל להגיע, ושיהיה שמח לך ולכולם בהצלחה

Elina5

New member
../images/Emo50.gifתמרוש...

בהצלחה!!!!! ושוב אני מתרגשת כשאתן יוצאות לדרך הנפלאה והמדהימה הזו.... לדעתי, את בהחלט יכולה להביא איתך גם "להיטים מצריים", מהסוג שיש לך, וזה יעשה את "השמח" שבעל המקום מבקש. לא תמיד הם יודעים מהם האפשרויות של המוסיקה הערבית, לעיתים, הם חושבים שזה "כבד" מדי, ובכל מקרה, בחתונות גם רוקדים את הלהיטים הערביים האלה. אז תקחי איתך משהו בעברית, וגם דיסקים מהסוג שהזכרתי, אני בטוחה שיהיו לך לשימוש. חוץ מזה, תשמרי על עצמך, ותמצאי את שביל הזהב בין לרצות את דרישות בעל המקום לבין להיות נאמנה לתחושת הריקוד ולהרגשה שלך. מחזיקה אצבעות ובטוחה שתהיי יפיפיה בחליפה החדשה, חיבוק...
אלינה

בהצלחה רבה ../images/Emo140.gif

ומאד ניראית לי ההצעה של אלינה לגבי שביל הזהב בין הדרך שלך בריקוד לבין דרישות המזמין. אין לי ניסיון בהופעות ריקוד, אבל אני מחזקת את ההמלצה הזאת מתוך ניסיון חיים בתחומים שונים. עשי חיל ותהני מכל רגע.
אני מקווה שחברות הפורום הצפוניות תבואנה לתמוך בך. אורנה

באלאדיה

New member
איזו התרגשות ../images/Emo50.gif

מזל טוב, וכל הכבוד.... הופעה אמיתית.... אפשר לשלב ערבית ומזרחית, ושנטי ועוד (היה לי רעיון על השיר הזה - מה המצב אחי, מה המצב יא גבר..
, ערבית שבטוח תעבור כל אחד זה של amr diab - wala ala baloh) בקיצור - אפשר ליהנות עם הכל וגם לתת לקהל קצת ליהנות עם דברים שהוא מכיר. לא אוכל להיות שם בגף אך אתמוך בך בנפש
ספרי חוויות אחרי, אם בא לך גם תמונות, גם אנחנו רוצים לראות את החליפה החדשה
(למרות שפתאום יום שישי נראה כ"כ רחוק, לא?)

tlingit

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo79.gifצהלולים../images/Emo79.gifצהלולים../images/Emo79.gif../images/Emo20.gif

איזה יופי איזה התרגשות שיהיה ממש בכיף ובהצלחה הוספתי ללוח אירועים שלנו
בכבוד ושיראו כולם (וגם יבואו) ובעניין שירים: יש את הגרסאות בערבית לשירים מוכרים מיוונית או ספרדית כמו השיר של הדצים ("על ילדי שמור אלוהים, שמור לי עלי, שמור עליהם, כי מהם חיי בלעדיהם" אם זכרוני אינו בוגד בי) וכאלה, שהקהל גם יכיר וגם הם מוזיקה מזרחית והם ממש כיפיים לרקוד (רק שאני לא מצליחה לזכור עוד דוגמאות ורקדתי הרבה כאלה בשיעורים
) הרבה הרבה הצלחה והכי חשוב תזכרי שזה כיף

אוולין2

New member
../images/Emo41.gifבהצלחה../images/Emo41.gif

שיהיה לך בהצלחה אני יחזיק לך אצבעות
ובקשר לשירים
לפי דעתי תופיעי עם שירים מקפיצים שכולם מכירים ככה יהיה להם יותר קל להתחבר לזה ולקום לרקוד כמו למשל חביבי יעני,ואינטה עומרי של מאיר לוגסי, ג'ורג בר, AMR DIAB ,HAKIM

tamarind1

New member
../images/Emo51.gifתודה לכולן

על התמיכה והעצות, היום חברה שלומדת איתי נתנה לי ערימה של דיסקים מכל הסוגים - גירסאות שונות מהקצה אל הקצה לשירים מוכרים, ונראה לי שאני אעשה באמת שילוב של מוזיקה ערבית אהובה עלי שהיא גם קופצנית, יחד עם מעט מזרחי מעברית ואפילו קצת גרסאות דאנס לשירים בערבית... וגם איזה שאנטי... באמת תודה, העצות הועילו מאוד.

suzanah

New member
מחזיקה אצבעות

תמר, טונות של הצלחה. תחשבי על כל האהבה שאת מוקפת בה ואין לי ספק שהכל יצא מתוכך עם כל החן שלך בצורה המוצלחת ביותר. מצטערת שלא אוכל להגיע, להופעה הבאה אנא עדכני ואני איתך מחזיקה לך אצבעות ומחבקת אותך. סוזנה

למעלה