הופעה נחמדה במעגן מיכאל...

Ravendark

New member
הופעה נחמדה במעגן מיכאל...

היה הופעה בהחלט כיפית... ולא רק כי זה על חשבון לימודים! היה אפילו פוגו די נחמד: אפשר היה להיכנס בערסים!! שמתי לב לעוד הודעות מתלמידי מעגן מיכאל... וזה מאוד מוזר כי באמת אין שם הרבה אנשים שמתעניינים ברוק כבד... או אפילו יודעים מה זה רוק כבד... וגם אם הם כן, הם ממש לא מראים את זה! אפילו שעד אז לא שמעתי אותם אף פעם, אלמנה שחורה התגלו כלהקה ממש לא רעה.. בקיצור, היה טוב
Ravendark
{כי אני מטאליסט קשוח}

MissShRoOm

New member
לגבי ההופעה במעגן מיכאל!

היה מעולה, אנשים! באמת, אהבתי! ו...איש, זמר ראשי, ששכחתי עכשיו ש´שם שלך...נו, זה שהחלפתי איתו סיכות- אנחנו נבוא לנגן איתכם מתישהו, זה נשמע סבבה! ושוב, אתם נשמעים טוב!
===== שלכם תמיד, רוני.

Lack Of Black

New member
באמת היה אחלה (היי רוני2 בובה..)

הייתם אחלה, וכמו שרוני השנייה אמרה, אל תדאגו- אנחנו כמו שהבטחנו בטוח נבוא לנגן איתכם בקרוב!!! אני זוכרת את השם של האיש זמר,זולטא לא? ותפסיק להצביע על אנשות בזמן הופעה, כבר אמרנו שזה מפחיד... אני גם מחכה לסינגל שיבוא אלי...! רוני השנייה (אין פה סמיילים קשוחים
)

Ravendark

New member
למה אין??

תסתכלי על החתימה שלי! זה לא קשוח?! ומה זה כל האנשים האלה מהביתצפר?!

Lack Of Black

New member
../images/Emo108.gifהא הא, גיליתי מי אתה.

טוב, אתה גילית...רוני2 - רוצה רמז??

magicgirl

New member
אכן...

אופליה הגי´נגית המשוגעת! ...ולאופליה! משבוע הקרוב (יום שני) אני חופשיה!!!!!! אז אם יש משהו בשבוע הבא תעדכני אותי... דרך הגב תגידי "בהצלחה" היום בגרות בהיסטוריה (עם אורי...)

Jelly Beans

New member
../images/Emo2.gif

כולם ממעגן מיכאל פה
אמאאאא ואני רק רוצה להגיד.. שאלמנה שחורה היו מפחידים! מוזרים כאלה..
ומישהו זרק עליהם קלמנטינה באמצע ההופעה
דג נחש היו יותר טובים

Ravendark

New member
אוקיי...

אני מניח שהסכסוך בינך ושתי הרוניות הוא לא ענייני... אבל, אהה... למה את/ה שונא אתן..?

manic_subsidal

New member
חחח כולם פה ממעגן מיכאל

היה הופעה טובה רק חבל שלא חושבים יותר מידי על קהל היעד לפני שמגיעים כי נראה לי שבסוף האנשים שמופיעים נותנים את הנשמה ובסוף נעלבים או משהוא מחוסר תגובה של הקהל וחבל גם למראות שהיה כיף ואני שמח שבאתם! הפוגו היה טוב הכי מצחיק כשהמורות באו להפריד

שלום............./images/Emo24.gif

מה שלומכם? אני שמחה שנהנתם. אל תדאגו הבטחתי ולכן אקיים בחודש הקרוב כל אחד ממכם שרשם את הטלפון שלו אני אתקשר אליו ויברר את הכתובת(כדי לשלוח סינגל),וסתם לשאול מה הענינים? אז עד הפעם הבאה תמשיכו להיות......... אופליה

היה בסדר

הייתה הופעה בסדר לא כזאת משהו. תגידו רק אני חושב שהזמר קצת היגזים בהופעה(אישית אני חושב שהוא מבדר בטרוף,מטאליסת די זקן מרוקאי שחור עם שיער ארוך)

למעלה