הוספת עברית לוורד

הוספת עברית לוורד

אני עובדת כרגע על מחשב של חברה מקומית באירופה. איך אני יכולה לגרום לוורד אצלה לכתוב בעברית? ניסיתי להגדיר "אפשר עריכה בעברית" אבל הוא עדיין מסרב לתת לי לכתוב בעברית. מה אני יכולה לעשות?
(המשפטים הללו נכתבו באחד האתרים שמאפשרים מקלדת עברית וקופיפייסט מחלון קטן, אבל זה לא אידיאלי כשצריך לכתוב מאסה מסודרת ולערוך אותה.

HassiD

New member
ז"א אין לך מקלדת עברית?

אם הבנתי נכון, בעצם לא רק בוורד אין לך עברית, אלא בכל המחשב (את לא יכולה לדוג' לשנות שם של קובץ לעברית, כן?)
אם זה המצב, אז יש צורך להוסיף מקלדת. זה תלוי איזה ווינדוס יש לך, אבל בגדול זה נמצא בלוח הבקרה ב-clock, language and region

yes

אכן כן. מדובר במחשב בריטי בעליל, שבעליו לא יודעים עברית. האם אני יכולה להוסיף את העברית מבלי שכלום ישתנה במחשב? אני לא רוצה לשבש פה את הכל לעברית... והאם אני צריכה סיסמת משתמש?
בתכלס אני מקלידה עיוור, פשוט צריכה אפשרות להעביר לפונטים בעברית בוורד.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אז ככה . . .

השאלה איננה קשורה לנושא 'אופיס' בעיקר כי הוספת אפשרות להקלדה בעברית היא במע' ההפעלה 'חלונות'.

1. בלי לדעת את גרסת מע' ההפעלה לא ניתן לעזור לך.
בראש דף הפורום, הזה, מופיעה הכרזה המציינת למה נדרש כל שואל.

2. פורום חלונות מתאים יותר לשאלות מהסוג הזה:

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?forumId=253

HassiD

New member
לא אמור להשפיע על שום דבר

ז"א פרט לעובדה שמעכשיו תהיה לו אפשרות לכתוב בעברית, ושייתכן ומידי פעם הוא יצטרך להחליף שפה (אם לדוג' הוא התחיל לכתוב בטעות בעברית).
וככל הידוע לי לא צריך אישורים מיוחדים בשביל זה, אבל ייתכן ואני טועה בזה, תנסי, אין מה להפסיד בטוח...

אם את רוצה להיות הכי מתחשבת בעולם - כשאת מסיימת, תסירי בחזרה את המקלדת...

אבל כפי שכבר ציינו מעלי, באמת מדובר בנושא לפורום השכן, כך שאם נתקלת בעוד בעיות - כדאי לפנות אליהם...

למעלה