הוסטל 3

לא יודעת אם המילה מופרך מתאימה כמו

בהוסטל 1 2 נמצאים בתפאורה מתאימה, החדרים, הקירות, הפרוסדור, כלי עבודה, העיצוב נראה אותנטי הכל נראה אמיתי (יותר אמין) בפעם הראשונה שראיתי את הסרט היו צמרמורות של פחד רק החדרים והפרוסדור יכול להיות שהוא סרט טוב אבל לא שייך להוסטל

JAMES DEAN

New member
צודקת, אולי בגלל שזה צולם בלאס וגאס

ולא בצ'כיה. האוירה שזה במקום לא מוכר עושה את זה למשהו קצת יותר אותנטי. הכי אהבתי את הקטע עם הדוקרנים

danil2412

New member
לא ניראה לך אכזרתי מספיק

להחנק על ידי תיקנים וג'וקים שנכנסים לך לגרון ?

מיכאל1411

New member
אגב אם בג'וקים עסקינן

איך זה שבסרטים הם נראים שונים לגמרי מאלה שיש לי בסלון לפעמים? זן אחר לגמרי חח

danil2412

New member
חחח פגרץץזה תיקנים

מה שיש לך בסלון זה ג'וק רחוב חח שניראה כמו קליפה של בצל עם רגליים חח

אני שונאת ג'וקים

אבל בלי שום קשר זה המוות הכי פחות כואב מכל הדברים הנוראים שהיו בסרטיי "הוסטל"

JAMES DEAN

New member
אינטרסול אתה יודע מה זה?

נסה לחשוב מבלי לבדוק במילון/אינטרנט. לימור אל תעזרי לו.

Murdock18

New member
"הוסטל 3" ולמה הוא גרוע, מבלי לראות את הסרט.

כי זהו המשכון לא רשמי, שיצא ישירות לדיוידי ובלו-ריי. כלומר, הסרט לא ראה אור בקולנועים. סרט דל תקציב, ובעצם דל מכל בחינה אחרת: משחק, תסריט, בימוי, "אפקטים" וכל השאר למעשה. אין קשר בין "יוצרי" הסרט הנ"ל, לבין היוצרים המקוריים של סרטי "הוסטל" המקוריים, הווה אומר אילי רות'. אגב, למה "הוסטל: חלק שני" הוא סרט גאוני. דמויות עגולות בסרט אימה, חידוש מרענן שמוסיף המון לגאוניות של הסרט. הסרט מסופר מנקודת המבט הן של הרוצחים והן של הנרצחים העתידיים (לכאורה). הצצה מרעננת אל תוך מאחורי הקלעים של הארגון, שהוצג לנו ב"הוסטל: חלק ראשון". אמנם הפרק הראשון הוא די צולע יחסית, אם כי הוא בהחלט עדיין מספק את הסחורה מבחינת ה-GORE הנהדר, המצמרר והמזוויע שבו. למרות זאת, כדי באמת להעריך את הגאונות של החלק השני, בהחלט יש חובת צפייה גם בחלק הראשון. וכאמור, גם אם לא התחברתם לחלק הראשון, עדיין אפשר לאהוב עד מאוד את החלק השני, המצוין והגאוני. אין לי מה להרחיב מעבר, מבלי לספיילר לחלוטין את הסרט. לסיכום, אני ממליץ בחום על שני החלקים המקוריים של "הוסטל", כאשר הסיפוק וההמלצה האמיתיים מגיעים רק בחלק השני.

למעלה