הומו

גיא^

New member
הומו

המילה הזאת תגיד אותה ואמרת הכל אין צורך בהסברים היא מפחידה אותי יותר מהמוות, יותר מכאב מילא על אחרים, זה לא קשה להגיד אבל להגיד אותה בצירוף "אני" זה כלכך מוזר וזה לא אני או שכן

אופק L

New member
../images/Emo24.gif אני כל כך מבין על מה אתה

מדבר, גם לי לקח זמן עד שהוצאתי מהפה את המילה הזו. וזה טבעי, מאוד טבעי - כל החיים שלנו גדלנו על העובדה שהומו זו קללה, בבית הספר, בחטיבה, בתיכון - מי רצה שיקראו לו הומו? והנה, פתאום אנחנו מגיעים לגיל בגרות, מגלים שאנחנו הומואים ולא מסוגלים להגיד את זה כי זו הרי קללה? אהבתי להשתמש בכינויים של טל פרידמן, הרגשתי בטוח להגיד שאני "נושך כריות" או "אגזוזן" - זה נשמע טוב יותר וזה הציל אותי כשיצאתי מהארון בפני החברים. גם מול ההורים, לא השתמשתי במילה הומו אלא במילה גיי, נשמע לי משהו פחות כואב, אמריקאי כזה, רך. היום אני אומר בגאווה הומוסקסואל, אין לי בעיה עם הזהות המינית שלי והבנתי שהכל נמצא בתוך הראש. הומו, גיי, נושך כריות - בסך הכל כשאתה מסתכל בראי אתה רואה את עצמך, וזה מה שחשוב. תהיה עצמך, תאהב את עצמך בלי כינויים.
ואנחנו כאן בשבילך - תמיד.

i love u

New member
אהלן אופק ../images/Emo24.gif

מה המצב? תקשיב יש לי את הקטע של טל פרידמן על ההומואים במחשב אם תרצה אני אעביר לך אותו בכיף :) שיהיה לך רק טוב שלך, יפעת

אופק L

New member
גם לי יש, תודה רבה ../images/Emo23.gif חשבתי

להעלות לפורום להנאת כולם אבל זו עבירה על זכויות יוצרים ואנחנו הרי אנשי חוק
שוב תודה

i love u

New member
אופק מאמי בזמנך הפנוי אתה מוזמן...

לבדוק את המייל שלך שלחתי לך את הקטע מקיציס שתיהיה לך האזנה מהנה שלך, יפעת

i love u

New member
אה אוקיי איזה מזל שאמרת...

כרגע עצרתי את זה באמצע השליחה... שיהיה לך אחלה של יום קבל
שלך, יפעת

i love u

New member
ליפים שלי- מרמלדי ומשנה תורן ../images/Emo24.gif

גם אני אוהבת אתכם... "משנה תורן"- תתחבר לאייסיקיו... מטורפת עליכם יפעת...

שרונ(י)

New member
אני מבין אותך לגמרי ../images/Emo89.gif

למילה הומו בעיברית יש איזה הקשר מעוות לקללות, חבר טוב אמר לי פעם שהומו בעיברית זה זונה, ואני מסכים עם זה לחלוטין. זאת מילה עם קונוטציה (הקשר) שלילית לחלוטין, למה? אני אישית גם מעדיף להגיד גיי או אוחצ´ה, אבל אני חושב שהכינויים של טל פרידמן קצת בוטים מידי, למרות שהייתי שמח לשמוע אותם, מאיפה אפשר להוריד אותם?

i love u

New member
אהלן שרוני

מה המצב מאמי מה קורה? יש לי את הקטע אני יכולה לשלוח לך במייל רק שיש בעייה קטנה המייל שרשמת בפרטים לא תקין אז תרשום לי את המייל התקין ואני אשלח לך בשימחה... אם לא בראש שלך לפרסם את המייל שלך בפורום אז אתה מוזמן לשלוח אותו למילל שלי ואני כבר ישלח לך שיהיה לך רק טוב תחייך תמיד שלך, יפעת נ.ב המייל שלי הוא: [email protected]

למעלה