הולנד

רותם גז

New member
הולנד

שלום ,אני רוצה לעבור להולנד יש לי דרכון צרפתי מישהו יכול לעזור לי?

דרכון צרפתי

יש ברשותך דרכון צרפתי של הקהילה האירופאית כבר פתרת 60% מהבעיות אז איזו עזרה אתה צריך....פרט

דרכון צרפתי

יש ברשותך דרכון צרפתי של הקהילה האירופאית כבר פתרת 60% מהבעיות אז איזו עזרה אתה צריך....פרט

hagelslag

New member
מעבר להולנד

רותם שלום, אני מצרפת קישור למידע שכתבתי כאן לפני כמה ימים עבור נופר30, שאולי תוכל גם אתה לעשות בו שימוש (שים לב גם למידע שבהמשך השרשור). אם תפרט קצת יותר לאיזו עזרה אתה זקוק, אשמח לנסות לעזור. יום טוב, hagelslag

רותם גז

New member
תודה רבה

קודם כל תודה על העזרה המהירה אני רוצה לעבור לגור בהולנד אך אין לי מושג מה קורה שם מבחינת עבודה והיסתדרות ראשונית קראתי את המידע לגבי הדיור תודה רבה!

hagelslag

New member
לפרטים נוספים

אנא פרט באיזה תחום אתה מחפש עבודה, היכן בהולנד אתה מתכנן להתגורר ולמה כוונתך ב"הסתדרות ראשונית"... להתראות, hagelslag

רותם גז

New member
פרטים..

אני מעוניין לדעת הכל בעצם, המעבר הוא לאמסטרדם או הארלם וחוץ מלדעת איך נראת הולנד מביקוריי במדינה אין לי מושג איך לעשות את הצעד הזה עם כמה כסף לעבור מה החוקים לגבי דרכון האיחוד,איך משיגים עבודה(בארץ התעסקתי בתקשורת אך ברור לי שזה יהיה בלתי אפשרי בגלל השפה)דיור ראשוני וכו" ושוב תודה!!!

hagelslag

New member
מעבר להולנד - תושב האיחוד האירופאי

להלן מידע בקשר לפרוצדורות של תושב האיחוד האירופאי להוצאת רישום עבודה בהולנד, אותו תוכל למצוא גם באתר זה ובאתר נוסף המיועד לאזרחים בריטיים (אולם החוקים תקפים לכל תושבי ה- EU). מידע כללי על מגורים ועבודה בהולנד תוכל למצוא באתר של Expatica (קישור למטה) ובאתר של ICM (קישור למטה). (המשך בהודעה הבאה)

hagelslag

New member
הולנד - מציאת עבודה

אם הבנתי נכון, אינך דובר הולנדית. האתר המצורף מציע משרות לדוברי אנגלית בהולנד, ומשרות נוספות תוכל למצוא כאן או פה. אפשרות נוספת היא לבדוק באתר Expatica Jobs (ראה קישור למטה). בנוסף, תוכל לפרסם מודעת חיפוש עבודה בשני לוחות המיועדים לקהילה הישראלית בהולנד (קישור למטה). בהצלחה! hagelslag

למעלה