הולה!!! שלום לכולם!!

הולה!!! שלום לכולם!!

היי קוראים לי ענבל... ואני אוהבת מאודדדדדד את נטי.. יש לכם פורום ממש נחמד.. ונראה לי שאני אתחיל לבקר בו הרבה.. כמו כולם, גם אני התאכזבתי קשות מהביטול של ההופעות של נטי.. אחרי שכבר השגתי כרטיסים לשורות הראשונות.. אבל מה לעשות.. טוב צ'או בינתיים ענבל אוריירו

Tustusit

New member
../images/Emo42.gif הולההה../images/Emo70.gif ברוכה הבאה../images/Emo65.gif

אני מיתר וכמובן שאוהבת מאוד מאוד מאוד את נטי...
ובאמת חבל שהיא לא באה
חחח.. הייתי אמורה להיות קרובה לבמה...
אווףף... אבל... לא נורא... היא תבוא עוד פעם מתישהו...
בטוחההה

niravital

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif ברוכה הבאה ענבל ../images/Emo24.gif

אני שמח שהפורום שלנו מוצא חן בעינייך
כן כן, גם אני התאכזבתי מהביטול של ההופעות (ואני עדיין מאוכזב) בינתיים נצטרך להיות הכי אופטימיים שאפשר... אני ניר אביטל, בן 17 מקיבוץ מצר תהני בפורום

Amor fatal

New member
שאלה לי אלייך:

האם את מיסיס רוזנבלום הידועה מצורן הסביון של השרון??

פיקוש

New member
פחחחחחחחחחחחח סיון הרגת אותי חחחחחח

אני גם חשבתי שזאת "חנה"!

פיקוש

New member
פחחחחחחחחחחחח סיון הרגת אותי חחחחחח

אני גם חשבתי שזאת "חנה"!

Amor fatal

New member
חחחחחחחחחחחח רוניק!!!

מה קורה???? דיוסססס שנים לא דיברנו!!! מה חדש?? בעעע..חחח פעם אחרונה שדיברנו היה שאמרו שיהיה על נטי ראיון בלעדי מאורגוואי ב"לוס פרופסיונלס דה סיימפרה" זוכר??חחח... תגיד..בסוף היה משהו?? חחחח ובקשר ל"חנה".. איזה קטעיםם..בהתחלה הייתי בטוחה 100% שזאת היא..ואחרי מה שכתבתי למעלה כתבתי גם: בללללללללללל חחחחחחחחחח.. בלה בלה בלה...כאילו המשכתי לכתוב..ואז מחקתי כי ממתי ענבל קוראת לעצמה "ענבל אוריירו"?? אם כבר..."בלו'ש מהבלוק" או משהו בסגנון חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וגם עד עכשיו לא הכרתי מישהי אחרת שקוראים לה ענבל והיא אוהבת את נטי..

פיקוש

New member
הולהההההההה סיו! כמה זמןןןןן גאדדד>

אצלייייי הכל מושלם!!!!! חדש אין לצערי כל החלומות שלי התנפצו! כל כך רציתי שנטליה תבוא אבל היא לא באה בסוף ואני נורא התאכזבתי! :( ובסוף באותה תוכנית לא היה על נטליה אבל היה שווה לראות חחחח כי היה משהו על בנדנה! וגם אני לא ממש האמנתי שזאת ענבל! אבל נכיר גם אותה! :) חחחחחחחח עכשיו הזכרת לי את "חנה מהבלוק"! פחחחחחחחח כמה שמות יש לה! חחחחחחחחחח שהיא גם תבוא לפה! וגם נעה וכולם! ככה הפורום יהיה גם יותר אנשים והכל... ויהיה הכי כיף! :) מה איתך נשמה? מה חדש? נ.ב איזה שורה היית אמורה להיות בהופעה של נטי ואיזו הופעה (תאריך!) אני ב-20 שורה 2... גוד ג' ד'...

פיקוש

New member
ברוכההההה הבאהההההה!!!!!!!!!!!!!!!!

אני בטוח שתהני פה מאוד!!!!!!! D-:

למעלה