הוכח קיומו של האבק !

• פותח הנושא Ginn
  • פורסם בתאריך

Ginn

New member
הוכח קיומו של האבק !

קראתי לא מזמן בעיתון רוסי, על ניסוי שנערך באמריקה ועכשיו ברוסיה - הרוסים הגיעו לתוצאות מרחיקות לכת.. המטרה הייתה לבדוק האם המוח יכול להשפיע על הסביבה, האם אפשר לקלוט מחשבות ! הם המציאו מכשיר כולשהו, ועשו ניסוי. כשביקשו מהאנשים לנסות להשפיע על המכשיר, לרצות שהוא יעשה דבר מסוים - וזה עבד ! דבר אחר : הביאו לאנשים תמונה של מכשיר ואמרו להם "לשדר" אליו. האנשים לא ידעו את המיקום של המכשיר. המכשיר קלט ה"שידור" שלהם ורשם אותו ! (כמו שרושמים בגלים גם דברים אחרים..) ניסו להקשות על האנשים : הביאו להם תמונה של חלק מהמכשיר. האנשים שידרו. רק אותו חלק שהאנשים ראו בתמונה רשם את ה"שדר" שלהם ! לקחו מכשיר אחר, שקולט ורושם את ה"שדרים" של אנשים מהעולם כולו, פשוט קולט אותם, בלי צורך של שידור. ולמשל, כשקרו מקרים גדולים, ראו ירידה או עליה דרסטית באותם גלים.. אצל אנשים שונים, ההגלים נרשמים בצורה שונה, רגשות של פחד או כוונות מסויימות מובעים בו. הגיעו למסקנה שהמוח, פולט סוג של אנרגיה.. אנרגיה שאפשר לפרש ! כל כך מזכיר את המחשב של מרי D= אם מישהו רוצה, אני יכולה לתרגם את הכתבה.. זה כמובן הרבה יותר מפורט והכל.. =)

Fairywitch

New member
../images/Emo12.gif

אני דווקא מאמינה באנרגיות, אבל זה נשמע לי קצת הזוי
יש לך קישור לכתבה

אמ...א?

[אני מאמין באנרגייה פוטנציאלית- משקל * גובה. מעבר לזה, יצאתי חסר אמונה לגמרי P:]

Ginn

New member
למה לא ? =)

פעם גם בזה לא האמינו. עד שמצאו איך להוכיח את זה.. איך לראות את זה.. אז עכשיו מצאו את זה =] [ההודעה הקודמת הייתה אמורה להכתב מתכת לזאת של Fairywitch ><]

Ginn

New member
זה ברוסית

מתוך עיתון. אני יכולה לתרגם. אעשה את זה מחר.

SNTD

New member
ראיתי את הכתבה הזו!

זה היה בנשיונל גאוגרפיק זה היה מדהים הדבר הזה, ואת האמת שזה מזכיר באמת קצת את האבק, מין אנרגיה שקיימת בכל העולם שמסוגלת להעביר שדרים לכל מקום שחופצים בה, אבל לא הבנתי ממש את הקטע של מה הם עשו בעצם... אבל אולי אם תתרגמי את המאמר אני אבין

JustRain

New member
וואו, יפה!

אני אחכה לתרגום... ואז אגיב בצורה יותר מפורטת.
לגבי המפגש: התכוונתי לבוא לסדנת הכתיבה במקום, אבל יעל שכנעה אותי לבוא למפגש. תראו... אני טיפוס מאד ביישן, אפילו אנטי חברתי, אפילו סובל מחרדה חברתית. עזבו למה, הסיפור ארוך. העניין הוא שכשאני פוגשת אנשים חדשים, אני מאד מאד מתוחה ולחוצה. בהתחלה אני ביישנית בטירוף ולא מוציאה מלה מהפה. אחר כך אני משתחררת קצת, וכאילו כדי לא לחשוב על הביישנות אני לא סותמת את הפה ומדברת שטויות בלי הפסקה. אחר כך אני מאד נבוכה ומתחרטת, וכמובן שזה מעצים את החרדה החברתית שלי לטווח הארוך (וכמובן שאת הניתוחים הפסיכולוגיים אני עושה מאוחר יותר). תשאלו את שמעון איך התנהגתי במפגש של המגדל במיתופיה. זה היה איום ונורא. שקלתי אחר כך לא לחזור לפורום. אז יש לי בקשה. תסלחו לי. אל תשנאו אותי אחר כך. אם אני מגזימה, תטפחו לי על הכתף ותעירו את תשומת לבי לכך... בסדר? כי אני מאד חוששת.

יהיה בסדר :)

גם אני הייתי ככה רוב הזמן, תשאלי את אודי P: תעשי מה שאת רוצה, באמת :) את לא צריכה לדאוג לנו שנפגע מזה. תדברי כשאת רוצה, ותשתקי שלא בא לך לדבר. את באה למפגש הזה בשבילך ובשביל לעשות כיף, זה קודם כל. אח"כ תחשבי על השאר. ואני בטוח שאני מדבר פה בשם כולם כשאני אומר שנשמח לראות אותך במפגש!

האבק

New member
../images/Emo24.gif

את בטוח לא תהיי היחידה שתדבר הרבה. אני מדבר הרבה, אפילו יותר מדי. יעל זיו בד"כ דואג להודיע לי (בעזרת כאפה מצלצלת) כשאני מגזים
את יכולה לרכוש את שירותיה את מעוניינת! ועכשיו ברצינות - אין לך מה להתבייש ואני אומר את זה כאחד שהיה במקומך הרבה פעמים בעבר. אנחנו דואגים "לשבור את הקרח" מהר מאד ויהיה לך כיף! מבטיח. נתראה שם

JustRain

New member
אל תדבר שטויות

אתה לא זוכר ששאלתי שאלות מטופשות? שכשאמא שלי התקשרה ולא הצלחתי לשמוע כלום התחלתי לקשקש דברים כמו "בו? ברווז? מיאו? הלו?" זה מהרגעים שכשאני נזכרת בהם מאוחר יותר אני מתכווצת מבושה... אתה לא תצליח לעבוד עליי, אני יודעת שאתה אומר את זה סתם, בבקשה דבר אמת...

yael ziv

New member
אני שמחה שהחלטת לבוא!

פשוט תהיה את, וכמו שכבר אמרו פה- את באה למפגש כדי להנות ולעשות כיף, אל תחשבי מעבר לזה.
נתראה שם

dahoe

New member
כלומר...

האנשים הביישנים שלא יודעים מה לעשות עם עצמם. אני כזה וממש חבל שאני לא אוכל לבוא...

האבק

New member
נשמע מאד מעניין!

אשמח לתרגום כמובן
אולי גם נעלה אותו לאתר. אגב, את מגיעה לעולמות?

Ginn

New member
לא יצא היום ^^''

מקווה שאעבוד על זה מחר. אעבוד, כי רוסית זה עבודה XD לא, לצערי. ההורים שלי מחזיקים אותי צמוד צמוד ><

למעלה