הוכחה שאנחנו עוברים לארה"ב

okore81

New member
הוכחה שאנחנו עוברים לארה"ב

שלום,
אני ואשתי התחלנו לבד את תהליך קבלת הגרין קארד בשבילי (אשתי אזרחית מלידה).
כרגע הבקשה שלנו עברה ל-NVC ואנחנו צריכים להוכיח שאנחנו עוברים לארה"ב ואין לנו חוזה עבודה או שכירות שם. למישהו יש המלצה מה עושים במצב הזה?
וגם האם במקום ספונסר בשבילי אני יכול להביא מכתב העסקה מחברה אמריקאית או שצריך חוזה העסקה?
המון תודות!

idan306

New member
כיתבו מכתב עם הכוונות שלכם ומה שכבר יש לכם

לאישתך יש כבר SSN? - אם כן, זה צעד לקראת מעבר - כיתבו זאת.
כמו כן דברים נוספים: אתם מחפשים עבודה? יש לכם רזומה מוכן באנגלית? איפה אתם הולכים לגור? אצל משפחה.חברים? כיתבו את הכתובת. לאישתך יש חשבון בנק?

קראו כאן כדי להבין מה הם רוצים לראות - שאתם באמת מתכוונים לעבור:
http://jerusalem.usconsulate.gov/pdfs/domicile.pdf

okore81

New member
האם זה תופס גם ל-NVC?

היי,
המון תודות על העזרה!
כן לאשתי יש SSN מהתקופה שגדלה שם. אנחנו מחפשים עבודה אבל עוד לא מצאנו והכוונה היא לעבור לשם לתקופה ממושכת. עוד אין לנו ילדים לרשום בבתי ספר וה-NVC מבקש הוכחה עוד לפני הראיון בקונסולה, אבל נשתמש במה ששלחת לנו מהקונסולה באמת!
שוב תודה ושבוע טוב!

idan306

New member
כן זה תופס גם ל NVC

NVC והקונסוליות שייכות ל DEPARTMENT OF STATE. NVC אוסף את החומר והקונסוליה מטפלת בתיק.

אנחנו גם ציינו את עצם הגשת המסמכים לGC כצעד המראה רצינות לקראת המעבר. (בכל זאת התהליך עולה כמה אלפי שקלים) והצהרנו על כוונותינו לפתוח חשבון בנק ולהוציא רשיון נהיגה.

כמובן שהמכתב כתוב רק בשמה של אישתי ולא בשם שנינו. היא זו שכותבת את המכתב שמראה מה היא עושה כדי להפוך את ארה"ב לביתה הקבוע.

אני ממליץ על הכותרת הבאה למכתב כזה:
Intention of Reestablishment Domicile in the United States in Good Faith

idan306

New member
תיקון להיפוך של העברית והאנגלית:

NVC והקונסוליה שייכים ל Department of State.
ה NVC אוסף את החומר והקונסוליה מטפלת בתיק.

doronf65

New member
זה מצויין

ובתחתית תוסיף הצהרה שאתה אומר את כל האמת ותחתום בסגנון של חתימה על תצהיר. הם מתייחסים לזה ברצינות, לא כאל תכמון. במכתב עצמו שהיא תסביר שהכוונה רצינית, אבל מדרך הטבע אין לך \או לה עבודה עדיין.

למעלה