הוט - הפתיעו אותי לטובה (לא פרסומת)

הוט - הפתיעו אותי לטובה (לא פרסומת)

ערוץ 87 - ערוץ של מוסיקה לבחירה אנחנו עכשיו במוסיקה הישראלית במוסיקה ל"קטנטנים" כבר חצי שעה שיש שם מוסיקה מדהימה - מתאימה לנו מאוד בשעה זו של ספונג'ה קשה
הרבה קלאסי לקטנים, מתי כספי ועוד ... ליאורי בנדנדה שלה נהנית - לא נרדמת נראה שהיא מקשיבה גם אם אשאל אותה היא לא ממש תענה לי - מקווה שהיא נהנית כמוני

hanchuk

New member
ווי, מזל טוב

על ליאור (שם מקסים לבנות!!) מקווה שהלידה עברה בנחת. ומה פתאום את עושה ספונג'ה? הרגע ילדת!! יאללה, לנוח... הרבה נחת מהילדים (וסחתין על ליאור שלא נרדמת בנדנדה. נעה היתה נרדמת אחרי שניה) נ.ב. ליאור קטנה מנעה שלי בשנה ויום. אני מתלהבת

הספונג'ה במסגרת הספורט שמכין אותנו לביקיני

אני יכולה להיות מצילה עם הצמיג שצימחתי!!!
תודה תודה נעה שם מדהים (בת דודה שלי תפסה לי אותו... )

tygger

New member
הוט אצלי בדרך החוצה...

לאחר שנים של הדחקה ושיכנוע עצמי, הגעתי למסקנה כי התכנים המשודרים הם פשוט זבל. סרטים שחוזרים על עצמם כל כך הרבה פעמים עד שלא אחת, ראיתי סרט, הלכתי לישון, קמתי למחרת, פתחתי טלויזיה והופ, אותו הסרט כמעט באותו המקום... חיובים חוזרים ונשנים על הVOD הדבילי הזה שאני לא משתמש בו וכל חודש מתקשר אליהם, צועק עליהם ודורש שיחזירו את הכסף שהם גונבים כבר כמה חודשים. כל פעם אותם הבטחות, המתנה, מנהלים ושוב חודש לאחר מכן, החיוב מגיע... לא יודע איך לומר לך את זה, אבל הטלוויזיה היום באינטרנט תופסת תאוצה, ואם לא, אז אפשר למצוא סרטים טובים בהרבה בספריית הוידאו. סביר להניח גם שעם חישוב זמן הצפיה, זה עדיין יצא יותר זול לשכור כמה סרטים בחודש מאשר מנוי הכבלים. בשביל מוסיקה יש לי רדיו ודיסקים אינסוף. ועדיין לא הבנתי מה זה לכל הרוחות הערוצים החדשים. מילא הערוץ הגרוזיני, או ביז'ו TV, שסיפק לי שבועיים של צחוק בכל רגע שזכרתי אותו, אבל בשביל מה צריכים עוד כמה ערוצי ספורט? אז 5 ו5+ לא הספיקו? עכשיו גם יש 5 גולד, 5 הרגעים הגדולים. מה הבא בתור? 5 נוסטלגיה? הופ פרסומות לילדים הופ סוטים הופ מאתמול בבוקר 5 גריאטריה ערוץ 33 לסניליים המשדר במחזוריות את אותם השידורים במשך שנה, ערוץ הסרטים החסומים ערוץ הסרטים שלא מגיעים ערוץ הקניות שלא עובד ערוץ הטלפונים הסלולריים ערוץ החיים הלא כל כך טובים ערוץ החיים הגרועים ערוץ החיים שכבר עדיף להם להתאבד התקשרו לחברת הכבלים הקרובה אליכם לחבילות החדשות...

ממה מיה

New member
גם לנו אין כבלים

ותאמין לי - פתאום יש זמן להכל ! אפשר לנהל שיחות עם הבעל בלי המפלצת המהבהבת ברקע, יש זמן לחברים, לקריאה, הילדים לא תקועים ממול המסך כמו פוחלצים....

יופי, לא פרסומת???

אז למה אצלי הערוץ לא פתוח?? עכשיו אני צריכה להתקשר אליהם ולשלם להם על שיפצחו לי את הערוץ - זה לא פרסומת???

למעלה