הודעת SMS מיוחדת

גיל 365

New member
הודעת SMS מיוחדת

יש סוג של הודעת SMS שכאשר ההודעה מתקבלת היא מופיעה על המסך הראשי, במקום שיהיה כתוב "התקבלה הודעה חדשה" אז ההודעה עצמה מופיעה, (לדוגמא: ההודעות שנשלחות ע"י רדיו bu בשרות שנקרא bfirst שמקבלים הודעה על שירים של זמר מסויים שמשודרים ברדיו) כשהיה לי נוקיה 8210 היה לי אפשרות לישמור את ההודעה בהודעות נכנסות ואז הייתי עושה "עריכה" וכותב את ההודעה שאני רוצה ושולח, אבל אם אני שומר את זה בהודעות שמורות אז ההודעה היתה נשלחת כהודעה רגילה. אבל עכשיו יש לי נוקיה 6100 ואי אפשר לשמור את זה להודעות נכנסות. אז רציתי לשאול אולי מישהו יודע איך אפשר לשלוח הודעה כזאת בעצמי, בלי להשתמש בהודעה שנשלחה אלי? אני מקווה שמבינים מה אני מתכווין. ותודה לכל העונים.

גיל 365

New member
ניסתי לברר באורנג`

הם אומרים שהם לא יודעים איך רדיו bu עושים את זה. יכול להיות שהם לא יודעים?

MaD-d0g

New member
כי נציגי שירות לקוחות לא ממש

מתעניינים בזה

iEyal

New member
אם הבנתי אותך נכון אז זה נקרא

הודעה מתפרצת ואפשר לעשות אותן עם התוכנה של נוקיה שברחה לי השם שלה
זאת שעושים איתה גם אייקונים למכשיר

iEyal

New member
כן, אני זוכר שאיתה אפשר ליצור

הודעות מתפרצות.

גיל 365

New member
אז לא שייך לשלוח הודעה כזאת מ 6100?

אני רוצה לישלוח הודעות כאלה ישירות מהמכשיר, ולפי מה שהבנתי ממך אפשר רק דרך המחשב כי כמו שהסברתי בהודעה הראשית לא שייך לשמור את זה להודעות נכנסות (ב- 6100) ובהודעות שמורות זה מאבד את התכונה של הודעה מתפרצת. ותודה על העזרה.

vvvELADIvvv

New member
ואם הורדתי את התכנה...

איך אני שולח דברי לפלאפון דרך התכנה??? צריך כבל? או שאפשר לשלוח

lasik

New member
flash sms

קל לבצע זאת דרך logo manager. תתעסק קצת בתפריטים ותגיע לזה. אגב, זה מחייב חיבור הטלפון למחשב, וביצוע שליחת ה- sms דרך הכבל, למכשיר. בחו"ל זה מאד פופולרי. A Flash SMS appears directly on the phone's screen, instead of the 'Inbox'. Its an useful alternative to normal SMS when you want to catch the recipients attention immediately. The recipient has the option of 'Saving' the Flash SMS to his 'Inbox'.

LCX

New member
אני דווקא

שמעתי שזה במקור ממכשיר אריקסון T28...

למעלה