הודעת ר"י - היערכות לסערה הצפויה

מצב
הנושא נעול.

easylivin

New member
יש כאלה שמכניסים את המוזרויות שלהם מיוזמתם

אתה באמת רוצה להיכנס לנושא
המוזרויות של אנשים בפורום
?!
יש כאלה שמכניסים את המוזרויות שלהם מיוזמתם
ואף דוחפים אותן לכל שירשור מתאים ולא מתאים עד כדי הצפה של הפורום כולו... מה לעשות.

25306yosef

New member
תחבורה ציבורית יעילה ואטרקטיבית צריכה לפעול

מכיוון שקרוב ל- 99% מהנוסעים עולים על הרכבות בשעות היום ולא בשעות הלילה, לרכבת תהיה תועלת רבה מאוד לתושבי שדרות. במיוחד למי שיומם למוקדי תעסוקה כמו באר שבע ותל אביב שסובלות מגודש תנועה בשעות השיא.
אם רוצים לספק שירות לילי לתושבי שדרות הרי שהגיוני לעשות זאת באוטובוסים שהעלות והקיבולת שלהם נמוכים משמעותית והגמישות התפעולית שלהם גבוהה משמעותית מזו של רכבת. לעומת זאת, בשעות השיא הרכבת מספקת פתרון שאוטובוס פשוט לא יכול לתת.
אם פוליטיקאי מאן דהו גוזר קופון על גב הפרויקט שיחבר את שדרות, נתיבות ואופקים לרשת הרכבות הארצית שיבושם לו. מה זה כואב לך לעולם לא אבין.
גם בשעות הלילה.

אם אין תחבורה ציבורית בשעות הלילה אז תמיד יש צורך ברכב פרטי על מנת ללכת למופעים ואירועי תרבות המתקיימים בשעות הערב בערים השונות בארץ. כלומר, אדם המעוניין ללכת למופע מחול בעיר אשקלון, חייב לנסוע לאשקלון עם רכבו הפרטי על מנת שיהיה באפשרותו לחזור לביתו לאחר שיסתיים המופע.

cwen

New member
זה נכון שתחבורה ציבורית צריכה לעבוד גם בלילה

גם בשעות הלילה.

אם אין תחבורה ציבורית בשעות הלילה אז תמיד יש צורך ברכב פרטי על מנת ללכת למופעים ואירועי תרבות המתקיימים בשעות הערב בערים השונות בארץ. כלומר, אדם המעוניין ללכת למופע מחול בעיר אשקלון, חייב לנסוע לאשקלון עם רכבו הפרטי על מנת שיהיה באפשרותו לחזור לביתו לאחר שיסתיים המופע.
זה נכון שתחבורה ציבורית צריכה לעבוד גם בלילה
ובהחלט יש מה לשפר בתחום בארץ.

אבל בין זה לבין לבטל את כל הקו כחסר תועלת רק כי הוא לא עונה במדויק על הצרכים שלך יש קצת מרחק.

יוסף, אתה יודע, יש עוד שניים שלושה אנשים בארץ הזו חוץ ממך. וכן, יתכן שפותחים את השירות בשבילם ולא בשבילך.
הפתעה - גם על הצרכים שלי הקו הזה לא עונה בכלל. אין לי בו שום צורך. יתכן שלא אשתמש בו לעולם. אבל אני עדיין חושבת שזה קו חשוב מאוד, ושמחה מאוד שהוא עומד להפתח בגלל התועלת שהוא יביא לאנשים אחרים שזקוקים לו.

easylivin

New member
מה זה בדיוק 'אנשים כמוך'?!

רק אנשים כמוך שמים לב לתמונות שכאלה...
הפוליטיקאים לא מעניינים אותי כלל ובוודאי שלא הטקסים הפוליטיים המיוחצנים שלהם.

לי חשוב דבר אחד בלבד:

חשוב לי שהרכבת לשדרות תפעל גם בשעות הלילה על מנת שאוכל להשתמש בשרותיה לצורך נסיעות לילה מ/ל אשקלון / רחובות מ/ל נתב"ג / תל אביב / נהריה. אם היא לא תפעל בשעות הלילה, אז אין הרבה תועלת מהקו הזה. לכן כל הטקסים הפוליטיים האלה, הם לא יותר ממסע יחצנות לקידומו של הפוליטיקאי ומפלגתו.
חוץ מזה, הדבר הנכון היחיד בהודעה שלך הוא צמד המילים: "לי חשוב". לשם שינוי חרגת מההרגל שלך לייחס לציבור כולו את הדרישות הייחודיות שלך (מוזרות ככל שתהיינה).

אבל אז חזרת בך מהר, וכתבת שוב: "אין הרבה תועלת מהקו הזה". אז תלמד: "אין הרבה תועלת מהקו הזה בשבילי". בשבילך יוסף, בשבילך! ואני טוען שתהיה תועלת רבה מהקו הזה על מגרעותיו הידועות, בשביל רוב תושבי שדרות שאינם נוסעים ברכבת " בשעות הלילה " אלא בעיקר בשעות היום. אוקיי?

25306yosef

New member
'אנשים כמוך' זה אנשים שמתלהבים מפוליטיקאים

חוץ מזה, הדבר הנכון היחיד בהודעה שלך הוא צמד המילים: "לי חשוב". לשם שינוי חרגת מההרגל שלך לייחס לציבור כולו את הדרישות הייחודיות שלך (מוזרות ככל שתהיינה).

אבל אז חזרת בך מהר, וכתבת שוב: "אין הרבה תועלת מהקו הזה". אז תלמד: "אין הרבה תועלת מהקו הזה בשבילי". בשבילך יוסף, בשבילך! ואני טוען שתהיה תועלת רבה מהקו הזה על מגרעותיו הידועות, בשביל רוב תושבי שדרות שאינם נוסעים ברכבת " בשעות הלילה " אלא בעיקר בשעות היום. אוקיי?
ומטקסים של פוליטיקאים ומהודעות של לשכת הדובר ומהודעות של יחצנים על השקתו של קו רכבת חדיש וחדש שלא יפעל כלל בשעות הלילה וגם לא יאפשר חלופה תח"צית אחרת בשעות הלילה.

אם הקו לשדרות היה מופעל גם בשעות הלילה, אז גם אני הייתי מתלהב מהשקתו של הקו החדיש והחדש, אבל רק לאחר הפעלתו הרשמית בשעות הלילה.

amit1270

New member
מה לעשות, אנחנו מתלהבים מפוליטיקאים ויחצנים

ומטקסים של פוליטיקאים ומהודעות של לשכת הדובר ומהודעות של יחצנים על השקתו של קו רכבת חדיש וחדש שלא יפעל כלל בשעות הלילה וגם לא יאפשר חלופה תח"צית אחרת בשעות הלילה.

אם הקו לשדרות היה מופעל גם בשעות הלילה, אז גם אני הייתי מתלהב מהשקתו של הקו החדיש והחדש, אבל רק לאחר הפעלתו הרשמית בשעות הלילה.
מה לעשות, אנחנו מתלהבים מפוליטיקאים ויחצנים
כאלה "אנחנו".

בועז ל

New member
אנשים "כמוני", להבדיל ממך, יודעים להעריך את

רק אנשים כמוך שמים לב לתמונות שכאלה...
הפוליטיקאים לא מעניינים אותי כלל ובוודאי שלא הטקסים הפוליטיים המיוחצנים שלהם.

לי חשוב דבר אחד בלבד:

חשוב לי שהרכבת לשדרות תפעל גם בשעות הלילה על מנת שאוכל להשתמש בשרותיה לצורך נסיעות לילה מ/ל אשקלון / רחובות מ/ל נתב"ג / תל אביב / נהריה. אם היא לא תפעל בשעות הלילה, אז אין הרבה תועלת מהקו הזה. לכן כל הטקסים הפוליטיים האלה, הם לא יותר ממסע יחצנות לקידומו של הפוליטיקאי ומפלגתו.
אנשים "כמוני", להבדיל ממך, יודעים להעריך את
המאמץ שנדרש לפתיחתה של תחנה במקום כמו שדרות. הערכה זו תקפה גם לגבי מאמציהם של גופי הביצוע וגם לגבי כל מאמץ אחר, אף אם הוא מאמץ פוליטי. תתפלא, אבל לפעמים נדרשת גם דחיפה פוליטית שבלעדיה לא ניתן לקדם פרויקטים. ותתפלא מס' 2: לא כל הטקסים ולא כל הפוליטיקאים, שאותם בוודאי אני מכיר הרבה יותר טוב ממך, מלהיבים אותי.

בועז ל

New member
נוסע ברכבת

שלום,
בעקבות תחזיות מזג האוויר, הצופות לימים הקרובים סערה ומשקעים רבים בכל רחבי הארץ, נערכת רכבת ישראל על מנת למנוע כל פגיעה של תנאי מזג האוויר בתנועת רכבות הנוסעים.
במידה וירד שלג בירושלים, נערכה רכבת ישראל להגדלת מספר הרכבות שמגיעות לירושלים ולהוספת קרונות ברכבות אלו. זאת, על מנת לאפשר תנועה אל ירושלים וממנה בשעה שהכבישים חסומים לתנועה ולאפשר גישה לציבור הרחב המעוניין ליהנות מהשלג הירושלמי.

מצ"ב הודעה לעיתונות.
שחר וייסמן | אגף דוברות והסברה
נוסע ברכבת
הנסיעה לשדרות אינה הנסיעה הראשונה ברכבת של השר כץ השבוע. קדמה לה נסיעה לקריית גת בתחילת השבוע.

בועז ל

New member
אחרונה משדרות.

שלום,
בעקבות תחזיות מזג האוויר, הצופות לימים הקרובים סערה ומשקעים רבים בכל רחבי הארץ, נערכת רכבת ישראל על מנת למנוע כל פגיעה של תנאי מזג האוויר בתנועת רכבות הנוסעים.
במידה וירד שלג בירושלים, נערכה רכבת ישראל להגדלת מספר הרכבות שמגיעות לירושלים ולהוספת קרונות ברכבות אלו. זאת, על מנת לאפשר תנועה אל ירושלים וממנה בשעה שהכבישים חסומים לתנועה ולאפשר גישה לציבור הרחב המעוניין ליהנות מהשלג הירושלמי.

מצ"ב הודעה לעיתונות.
שחר וייסמן | אגף דוברות והסברה
אחרונה משדרות.

Juvy

New member
מוזר. לי זה עובד.

אני רואה שם רק תחנת אוטובוס, שום רכבת.
וגם הלו"ז מציג אוטובוסים ולא רכבות.
מוזר. לי זה עובד.
נסה להכנס ידנית.
http://maps.google.co.il/
לבחור ב'מסלול' ובסמליל האוטובוס.
ואז לכתוב 'תחנת רכבת הוד השרון סוקולוב, הוד השרון' כיעד ו'שדרות' כמוצא.
לבחור כל תאריך אחרי ה-21/12.
ובתוך 'אפשרויות נסיעה', תחת 'העדפה', לסמן 'רכבת'.

...בכל מקרה, זה הלו"ז שמופיע כרגע מהוד"ש סוקולוב לתחנת שדרות, ליום א' ה-22/12 -

05:54-07:54
פעם בחצי שעה.
07:54-14:54
פעם בשעה
14:54-16:54
פעם בחצי שעה
16:54-22:54
פעם בשעה

מצב
הנושא נעול.
למעלה