הודעת פרישה

shamrockh

New member
הודעת פרישה

חברים,רציתי להודות לכולם פה (למעטים שנשראו) .
לאור כל הטלטלה שהייתה פה והמעבר,אני חייב לציין שאני לא מוצא את עצמי מתאקל עם המערכת החדש ובטח לא עם האווירה .
לכן אני מודיע על פרישתי מניהול בצ'ט.
שיהיה בהצלחה.

:(מה יש לכם כולכם נוטשים

מה יש למצוא את עצמינו שם?
סך הכל קצת סבלנות צריכים....עם הרבה כוח להתמודד עם הקשיים הזמניים שיש במערכת אבל זה אותם אנשים שזקוקים לתמיכה שלנו שם וכדי שנוכל לבצע המעבר הזה חייבים להיות יד אחת ולא להישבר כל כך מהר
חבל שרמוחתי היית אחלה מנהל איתנו
שיהיה לך בהצלחה מותק

shamrockh

New member
צליל יקירתי

ברור לי שאותם אנשים נמצאים גם בצט החדש ולא השתנו וברור לי שזקוקים לתמיכה .
אבל בואי נהיה גלויים שגם ברור לנו שאנו השומרים מתנדבים ותורמים מזמננו כשיש לנו זמן כזה ולכל אחד ואחת מאיתנו יש דברים אחרים לעשות בחיים חוץ מלבלות בצ'ט ,וברגע שמתחילים לשדר הרגשה של "חייבים להיות נוכחים",אז מצטער אני לא יכול להיות נוכח לפי לוח זמנים שאחרים יכתיבו לי כי אז יורד מעצם היות הדבר "לתרום מזמנך הפנוילצ'אט "
ונהיה "תפנה זמן לצ'אט ולא מעניין אותי על חשבון מה",וזה לא מתאים לי ב כ ל ל .
חוץ מזה איפה הפורום החדש שהובטח למנהלים בצ'אט?ושאביעד חלק ממנו?
למה הדברים צריכים להתנהל בהתכתבות במיילים עם כל אחד לחוד? למה שלא יהיה פורום שהדברים יעלו על גביו וכולם יהיו מעורבים ? ערוץ תקשורת זה חסר מאוד.
80% מהמנהלים בצ'ט החדש אנחנו הישנים לא מכירים אותם ופעם ראשונה בכלל רואים את הכינויים שלהם ,מיהם ומה הם? לפי מה הם פועלים? לפי איזה חוקים ואיזה כללים? נושא ההיכרות ולו בקטנה חסר בין מנהלים תחושה שלא הייתה קיימת לפני כן ובעבר הייתה אפשרות דרך פורום זה קיימת להודיע X בנאדם נהיה מנהל בY חדר
היום לא לפני דקה הייתה פה ואתה חוזר אחרי שתי דקות פתאום מיהו חדש מה הוא ומי הוא השד יודע .
חוץ מזה צליל שאני אשבר מהר? את מכירה אותי כ8 שנים פלוס מספיק תקופה כדי שתדעי שאני לא מהסוג שנשבר מהר ,אך גם לא מהסוג שמוכן לנהל מסע הסברה שצריך להיות מובן מאליו מלכלתחילה לכולנו .
ואת לא תיפטרי ממני כ"כ מהר,אמיך להציק לך בפורום ;)

למעלה