[הודעת סגירה]

S.Riddle

New member
[הודעת סגירה]

היי, חבר'ה. ובכן, כפי שאתם יודעים (אם לא, איפה הייתם בדיוק? =_=) הפורום לא ממש פעיל ב, ארר, שנה-שנתיים האחרונות... פנה אלי מנהל האשכול ואמר שהוא רוצה לסגור את הפורום מחר. אני מבינה את הבקשה שלו, ובתור מנהלת לא-ממש-פעילה (כנ"ל לין) לא היה לי משהו קונקרטי לומר בנושא. אם יש למישהו משהו לומר אתם מוזמנים לפנות אל לירן (Liran T) ולדבר איתו בנושא. הסגירה מתוכננת למחר אחה"צ. אין לי הרבה מה לומר חוץ מזה שעברתי את השנים הטובות בחיי בפורום הזה (ו160, כמובן), ושאני בהחלט אתגעגע. תמיד ישארו לי הזכרונות המדהימים מפה ועל זה אני אסירת תודה. אוהבץ.
לירון.

DarkMagic18

New member
טוב, כנראה שהפעם...../images/Emo28.gif

שיר הפרידה שלי מהפורום אכן היה במקום. במפתיע, הוא עדיין לא עבר עמוד אז אתם מוזמנים להסתכל
אין לי מה להגיד חוץ מזה שאני אוהבת אתכם הכי שאפשר. ומדברת עם חלקים נרחבים מכם באופן פרטני. וחבל שלא יהיה לי ממש איך להודיע על איילון השביעי... אבל אלה החיים, מי שרוצה שייצור איתי קשר לפני חנוכה וננסה לתאם משהו
אני אפילו אבוא הפעם כנראה. אוהבת אתכם המון המון
ו.... אוהבת אתכם. ועוד משהו - חלמתי הלילה על מייג'ן.. אולי זה סימן
ולא, לא חלום מהסוג הזה, סתם שאני רואה אותו איפשהו ומחבקת אותו ואנחנו מדברים קצת ואז הולכים איש איש לדרכו. מעין מטאפורה לפורום או משו
טוב אני אפסיק לחפור. אוהבת אתכם

שניש

New member
אל תדאגי...../images/Emo89.gif../images/Emo56.gif

תמיד יש את המפגש-מחזור המתוכנן, remember? ^_^ ולא דיברנו שנים...

ביי אנשים! ../images/Emo23.gif

היה נחמד, היה ונגמר
מי שעדיין בקשר - עדיין בקשר... ומי שרוצה להשיג אותי - יודע איך (תבקשו משרה את המספר שלי) להתראות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הה.
===הסוף=== ===הסוף=== ===הסוף===

sarah

New member
זו סופההההההה של תקופההההההההההההההההההה

חבל שכל הארכיון ימחק זה מאוד עצוב שהכל יעלם אל תוך הכלום של ההיסטוריה אך כך זה...? המממ

שניש

New member
Oh Man ../images/Emo89.gif../images/Emo56.gif

תמיד שאני נכנסת לאינטרנט, הדבר הראשון שאני עושה זה להיכנס לפורום...(ואז לקלוט שהוא מת ולעבור למשהו אחר
) אוך, איזה מוזר. 666. 160. חלקים גדולים מהחיים שלי קרו שם. Shit :) אני ממש אוהבת את כולם וכמובן תשמרו על קשר.

De-Panther

New member
יום שבת שירשור מחר אחרון?../images/Emo3.gif|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

ביי חברים..../images/Emo19.gif

עצוב לי שהפורום הזה נסגר, למרות שהוא כבר מזמן לא פעיל במיוחד. היה ממש כיף להכיר אתכם, ונתתם לי המון.

Misery Of Life

New member
ביי ביי כולם....

היה טוב, וטוב שהיה, היה ממש כיף והרווחתי בזכותכם המון. תקפצו לבקר באייקון, אני אהיה זה עם תג הסגל שמתרוצץ ממקום למקום

ביי לכולם

היה נחמד להעביר איתכם כמה שנים, אפילו אם זה היה און אנד אוף ובניק אחר [buffgirl]. שלום, ותודה על הדגים.

Kryptonite

New member
אויש

איזה עצוב! מה אכפת לתפוז להשאיר אותו פתוח?! זה שווה את זה אפילו בשביל הבדיקה השבועית כדי לראות אם משהו השתנה פה, ולגלות שלא ממש.

גכמחלעד!! ../images/Emo29.gif

דווקא כשאני מנסה לשלוח הודעת פרידה היא מסרבת להישלח. מה אגיד? הסוף היה צפוי, אבל בכל זאת עצוב. אני אתגעגע, אנשים... don't be strangers, אם אתם רואים אותי ברחוב, או באייקון... תגידו שלום :)

GalBatz

New member
הו.

רק רציתי להגיד שהפורום באמת היה הרבה בשבילי בתקופות מסוימות ואני מניחה שהוא שינה אותי הרבה, ומהרבה בחינות. אז להתראות בינתיים, ואני אשמח לשמור על קשר ומבטיחה לבוא למפגש ב-2011! (זה נראה קרוב יותר מאי פעם)

Me 4eVer

New member
../images/Emo10.gif

חבל!!! הייתה תקופה מדהימה, הכי בעולם!!!!!
אוהבת את כולכם

../images/Emo24.gif לכולם...

ובכן, דווקא כשאני מציינת שש שנים בתפוז (היום!!!) סוגרים לי את כור המחצבה שלי. אבל שוב, יש מפגשמחזור ב2011 (נכון???) ו... אה... נתראה באייקון, כולם. תודה על הרבה שנים כייפיות.

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif ממ.. מתי ההלוויה?

מוזר ממש.. חייבת לומר שהייתי פה במקביל לתקטופות ארוכות ומשמועתיות מהחיים שלי עד כה. גם בדיור סיימתי את הספר השביעי ביום שאמרו שהפורום יסגר. באמת סופה של תקופה. פאקינג תקופה ארוכה. ממ... תודה.

למעלה