הודעת טקסט ב5125

• פותח הנושא em28
  • פורסם בתאריך

em28

Well-known member
הודעת טקסט ב5125

אנשים טובים, חדש אני בצל קורתכם...אז בעדינות יש לי 5125 שיכונה מכאן "המשיגנע". "המשיגנע" מודיע על התקף בדרך הבאה": "התקבלה הודעת טקסט חדשה" + ציור המעטפה אבל כשמנסים לקרוא את הSMS "המשיגנע" לא יודע על מה מדובר בסלקום כבר כמה פעמים מחקו את כל ההודעות -והמשיגנע" בשלו. מה עושים?? אחיו של "המשיגנע" גאון - אבל לא מבין את השפה

לגבי תופעת המעטפית....

האם מחקו לך את כל!!! ההודעות ועדין יש חיווי של מעטפית על הצג??? תכנס לפונקציה של מחיקת הודעות ותמחוק הכל!!!!!!!!!!!!!!!. אני מתכוונת להכל!!!! 1. כל שנקראו. 2. נכנסות 3. שמורות. 4. יוצאות. בדרך כלל מפספסים אחד ובגלל זה המעטפית עוד מופיעה על הצג!!!! עדכן אותי אם זה עדין לא ירד.

em28

Well-known member
כשמוחקים את כל ההודעות

כשמוחקים את כל ההודעות המעטפה וההודעה נמחקות אבל . . . לאחר שבועיים שלושה "המשיגנע" חוזר לסורו

מה מקור ההודעה

תנסה לשים לב, מאיפה מקור ההודעה מגיע. האם זה טיפקום? האם זה הודעת תמונה שאתה שולח לעצמך או שמשהו שולח לך. כשאתה יודע, שלח לי במסר אישי את מספר ההודעה ....

em28

Well-known member
במקרה האחרון סתם הודעה מחבר

ברב המקרים ההודעה היתה SMS ממכשיר סלקום אחר (לא מהאתר) באחת הפעמים ההודעה היתה מסלקום (פרסומת או משו כזה) לא נראה לי שיש איזושהיא עקביות. במכשירים אחרים במשפחה (5125/6120/7160) לא נתלנו בבעיות כמו של "המשיגנע"

MaD-d0g

New member
ידיעה !

יש איזה צירוף של תווים, שאם שולחים אותו למכשירי TDMA של נוקיה הם משגעים אותו. המכשיר מראה שיש ציור של מעטפה אפילו אם אין הודעות נכנסות... מה שצריך לעשות זה למחוק את ההודעות הנכנסות וההודעות שלא נקראו

em28

Well-known member
אכן...נמחקה המעטפה - אבל

זה עלול לחזור שוב ? אם שוב ישלח צירוף התווים הנ"ל ? ולפי MaD-d0g בכל מכשירי נוקיה ?? גם בגאון (7160)?

MaD-d0g

New member
אני לא יודע...

זה עלול לחזור שנית... אני בדקתי את זה על 3 סוגי פלאפון, קוצי שמוצי ופוצי בקוצי זה יצר בעיות (8260 עם גירסת תוכנה 6.12) שמוצי זה לא יצר בעיות (8260 עם גירסת תוכנה 6.17) פוצי זה גם יצר בעיות (8260 עם גירסת תוכנה 6.20)

ידוע מוכר מעצבן -פתרונות

פתרון שאתה צריך לשלם עליו קצת ולפעול: מחיקת כל ההודעות. פיצוץ המכשיר בהודעות עד "אין מקום להודעות חדשות הודעה ממתינה ברשת" ללחוץ סי בלי לקרוא אף הודעה וללכת למחיקת הודעות ולמחוק משם הכל... בלי שקראת או ראית. זה פותר את הבעיה, אם הבעיה חוזרת לך לסלקום, דרוש עדכון גרסת תוכנה ואם גם זה לא עובד דרוש שיחליפו לך מכשיר. (אני החלפתי שלוש מכשירים וברביעי כבר לא הייתה את הבעיה.. זה לא עלה כסף אבל זה נורא מעצבן) הבעיחה הזו מוכרת לסלקום דרך אגב והצירוף שדברתם עליו שתוקע מכשירי TDMA יכול להיות כל הודעת תוים משונים (תמונה) ארוכה ב5125 או הודעה מהבהבת.

למעלה