הודעת הבהרה

הודעת הבהרה

אחד השירשורים נמחק השבוע אם לא יותר עקב עידכון מערכות של תפוז אני משער שזו הייתה הבעיה כי אני לא מחקתי אותו והוא נעלם לאחר עידכון מערכות של תפוז. עמכם הסליחה בשם ההנהלה ובשמי..

Hampy

New member
ודווקא ההודעה שנמחקה היתה משעשעת...

זאת היתה ברכת היומולדת של יוניקורן, וליצור בכלל לא היה עדיין יומולדת. זה היה הורס... אז תתחילו לספור. עוד 4 שבועות בדיוק !!!

Hampy

New member
ואגב - היא שוקלת לעשות מסיבת פורום

היא מתלבטת אם לעשות מסיבת פורום ביומולדת שלה, אז... תעזרו לה להחליט !!!

../images/Emo41.gif חשוב לקרוא לכולם

אני אעדר בימים הקרובים ואניח לכם לכמה רגעי שקט אנסה לנסח זאת בצורה העדינה ולא הכי בוטה שיש אני מבקש שלא תשתובבו בהודעות ושהפורום יהיה קצת מסודר כי לא אהיה פה לסדר אותו.. אני הולך לעבור ניתוח ביום ראשון בבוקר לאחר חצי שנה אם לא יותר של המתנה ובדיקות. איני יודע כמה זמן ההחלמה אני אמור לחזור בתוך ימים ספורים אם לא יהיו סיבוכים.. היות והחלטתי לא לשתף את הורי או חברי בעניין והם אינם יודעים דבר זוהי לא תקופה קלה בשבילי לא רק בגלל חששות מהתוצאות או מהניתוח אלא גם מה שקורה איתי בחיי האישיים ועל כן .. אני החלטתי לעבור תעניין לבד זוהי בחירה אישית שלי ועל כן לא אציין איפה הניתוח או מה הטלפון שלי . הודעות או כל דבר אחר תוכלו להעביר לי בהודעות אישיות עד יום ראשון או מניגוד לכך דרך ליזי1983 שאיתה אשתדל להיות בקשר אחרי שאקום מההרדמה .. ושוב קבלו תחדשים כמו שקיבלו אותכם בחום ואהבה ואל תשתוללו עם ההודעות שלא אצטרך להשקיע המון זמן ועבודה שלא יודע עד כמה יהיה לי בימים הקרובים לאחר ההחלמה עם כל הכאב וההחלמה.. שיהיה לכם חיים מהנים מלאי אהבה ודברים טובים.. ממני מלאך האהבה

jessy19

New member
מלאך ../images/Emo26.gif

תרגיש טוב והחלמה מהירה

M a x i m A

New member
../images/Emo50.gif מלאך בניתוח, שתצא מזה

בשלום ובמהרה!!! ואם במלאכם אסקינן-קבל ממני נשיקה מלאכית
מקווה שזה קצת יחמם לך את הלב ואגב לדעתי הפורום שלך מקסים והאנשים פה באמת ברמה, ואין ספק שלך יש השפעה רבה בעניין!!! קבל ממני
גדול גדול, מחזיקה לך אצבעות!!!

תודה לכולם

אני לא ישן תלילה לפני כדי שלא יהיו לי שם נדנודי שינה לאחר ההרדמה.. בזמן הזה אני מסדר תחדר מכין אותו לקראת צביעה מנקה ועושה כל מיני דברים שאני צריך לעשות ולא יודע עד כמה אוכל אחרי ...

אגב

אני שמח שכולם נהנים פה ומהתגובות ששמעתי ממכם כולכם מרוצים אני שמח שזה כך ומקווה שהפורום הזה רק יגדל ויתאחד המטרה שלי בניהול הייתה מלחתחילה שהפורום יהווה משפחה שיתוף רגשות ועצות .. ושיהיה לכם כיף .. לפי הפניות שלכם רובכם חשים כך ואני שמח שזה כך בעתיד אחרי שאחלים לגמרי עוד כמה שבועות יחלו להיות מפגשי פורום בהם אהיה נוכח.. ושוב תודה לכם על היותכם אתם ונותנים לי תזכות והעונג לצפות ברגשות וההודעות שלכם ובכלל בכם אני נהנה ממש לבוא בסוף היום המפרך של עבודה ולקרוא ולנהל .. תודה..

גבר...מה קורה ? ../images/Emo24.gif

אתה נהיה יותר חולה ממני ... זו הזיקנה שקופצת על כולנו ?
אני איתך, צא למנוחה..ותחזור בריא כמו שור. ואל תרדם בניתוח ! אולי המנתח ירצה להתיעץ איתך בזמן הניתוח...
תהיה חזק, לפעמים ההחלמה היא החלק הכי גרוע במחלה. ממני ומ "ר" החלמה מהירה..

יניבושששששש../images/Emo24.gif

היי יניב, מקווה שלא איחרתי את המועד . אוףףףףף, רק עכשיו ראיתי את ההודעה. תרגיש טוב מאמי, מחזיקה לך אצבעות שהכל יהיה בסדר. בהתצלחה בניתוח. אנחנו פה מחכים לך ומתגעגעים המון!!!!

למעלה