הודעות משוטטות...

זהבה נ

New member
אלון שלום, קליניקה בארה"ב עם נסיון

של עבודה עם ישראלים. מדובר על קליניקה של ד"ר דניאל איימן, בפירפילד קליפורניה. יש לי נסיון אישי טוב עם העבודה מול המקום דרך פקס וטלפון. יש צורך בהפניה ובמכתב מפסיכיאטר ישראלי (כך זה היה אצנו). התרופה שציינת היא מהמשפחה של הריטלין אין אותה בישראל ואני הייתי מקבלת מרשמים בדואר מקליפורניה ודרך ארגון "עזרה למרפא" של הרב פירר בבני ברק(גם קשרים) היתי מוסרת להם את המרשם שהיו שולחים אלי מארה"ב והם היו דואגים לי לתרופה (ממש במהירות), מיותר לציין שהמרשם היה לתקופה ארוכה, ך שהסכומים היו גבוהים מאוד כ 500 דולר במזומן לכ 300 כדורים. בפעם אחרת קבלתי את המרשם מקרובת משפחה שהתקשרה בקליפורניה לקליניקה והיא זו שהביאה לי אותם ארצה, לא לפני שקיבלה מכתב מלווה מהרופא שהיא מחזיקה ברשותה תרופה על פי מרשם רפואי והיא נדרת להביא לו את זה ארצה, היא מאוד חששה מזה שיחשדו בה שהיא סוחרת או משהו כזה. כל עוד שבני היה משתמש עם התרופה הזו אז תמיד הסתדרתי ע"פ הדרכים המקובלות כאשר הוא הפסיק לקבל את התרופה (אדוראל) אז גם הפסקנו את הקשר עם הקליניקה. אם תצטרך אתן לך את הפקס שלהם בקליפורניה, הם נמצאים צפונית לסן פרנסיסקו לפני סקרמנטו. האבחון אצלם היה מאוד רציני ומקיף זה כולל צילום "ספקט" של המוח עם אקטיבציה. בהצלחה לכם, שבת שלום,

spidergirl

New member
|ספואתם יודעים אולי כמה עולה פגישה?

אבחנו אצלי adhd וגם קיבלתי המלצה לריטלין. אני רק צריכה מעקב אצל פסיכיאטר - כמה עולה להפגש עם פסיכיאטר פרטי, למשל עם אורי הזה?

וקראתי שוב את הגענו לאיטליה במקום

להולנד ומשום מה בעיות החופש הגדול קצת התגמדו לי - מענין למה? אולי כבר התרגלתי לחיות עם מה שיש.

zamzam

New member
../images/Emo91.gifשיטת רביב- מישהו מכיר?

אני שוקלת להרשם להשתלמות בשיטה, האם מישהו שמע על הקורס להכשרת מטפלים בשיטה?

ס י ס י

New member
מחפשת מכון למידה

שלום לכם מי מכיר מכון למידה באיזור השרון

ranli

New member
לדליה

דליה תודה על העזרה. נתתי עוד מספר פרטים בהודעה קודמת. שוב תודה

הזדמנות נדירה לתת משהו בחזרה ...

אנשים יקרים, לא אכביר במילים, שהלא ההזדמנות שאפרוש לפניכם מיד, מסבירה את עצמה. בשנת 1999, בעקבות חוויה אישית שעברתי, החלתי בחיפוש אחר דרך בה אוכל לתת לאותם אלו קשי-היום, אותן משפחות אשר מקיימות את ילדיהן במחסור. ישנן עמותות רבות המציעות ומספקות מזון, מחסה ותמיכה נפשית במידת הצורך, אך כמו בכל גוף גדול - אלו שאינם מסוגלים לצעוק חזק מספיק - נופלים אל בין הכסאות. ליוזמה פרטית זו, הצטרפו אנשים טובים אשר נקרו בדרכי, אנשים שבחרו להפריש ממשכורתם בכל חודש ולתת כפי יכולתם. לצערי, אין זה מספיק. פונה אני אליך בבקשה לשמוע גם את קולם של אלו הלוחשים לעזרה ולהצטרף לאותו מעגל האנשים שבחרו לתת. לפניות או שאלות, אנא צרו קשר באימייל : [email protected]

spidergirl

New member
../images/Emo58.gif ריטלין עובד כמו קסם

בסופשבוע לקחתי ריטלין כדי להכין שיעורים וזה היה פשוט מדהים!!! אני צריכה לכתוב עבודה לאוניברסיטה וכבר חודש וחצי לא עושה כלום, עם הריטלין העבודה כתבה את עצמה, וואו!! אני לומדת כבר שנתיים באוניברסיטה וזאת הפעם הראשונה שהצלחתי לעשות כ"כ הרבה בכ"כ מעט זמן. תוך כדי השפעת הריטלין היה לי חום נמוך , מישהו אולי יודע/מכיר אם זה נורמלי או לא?

dorina

New member
לדליה- טיפול קוגנטיבי../images/Emo92.gif

דליה- קראתי בתגובה שלך לאגוזית שכתבת שהבן שלך עבר טיפול קוגנטיבי משלים. וזה בדיוק מה שאני מחפשת לבן שלי המטופל בריטלין אך הבעיות ההתנהגותיות עדיין קיימות ובפורום הזה למרות שאני עוקבת בשקיקה אחריו לא הצלחתי לקבל מידע לכלים נוספים לטיפול המשלים לריטלין כי ריטלין לבד לא מספיק. אז אם לך או למשהו מנסיונו על טיפולים אילו אשמח לדעת

mirigaon

New member
איבחון דידקטי

לבני יש מחר איבחון דידיקטי בעברית, האם יש אי אילו דברים שאני צריכה לדעת ולשים את הדגש עילהם? את האיבחון אנחנו עושים בניצן ת"א. אני קצת (הרבה) בלחץ הוא סיים את כיתה א מבלי לדעת לקרוא ולכתוב למרות שהוחלפה לו השיטה. עשינו את בדיקת טובה ועכשיו איבחון דידקטי כולי תקוה כי אני מכינה לו שנה מוצלחת יותר בלימודים.

זהבה נ

New member
שכחתי לציין שטסנו לקליפורניה

לתקופה של חודש וחצי לערוך שם את האבחון ולהעלות אותו בהדרגה על התרופות שהומלצו לאחר האבחון המקיף. קראתי היום את תוכן התשובה שלי ולצערי יכול להשתמע ממנה שאבחנו את בני דרך הטלפון והפקס, לא כך הדבר. אז קבלו תיקון. להתראות,

rabiz

New member
בקשת מידע

אמנם זה אינו קשור ישירות ל- ADHD, אבל לא מצאתי פורום מתאים בדיוק: האם מישהו מכם מכיר תסמונת בשם Developmental Verbal Dyspraxia או Developmental Apraxia of Speech? המדובר בתסמונת בה יש הבנה תקינה של שפה, ללא חסר נוירולוגי מוקדי, אך פגם / עיכוב בדיבור עקב חוסר יכולת להפעיל את השרירים הרלבנטיים בצורה מתואמת. קלינאית תקשורת זכרה במעומעם שיש דבר כזה, אבל לא ידעה להפנותנו לאדם המתאים. אתרי אינטרנט מצאנו לרוב, אבל דרוש לנו אדם מנוסה באבחון וטיפול בתסמונת זו. בתודה מראש.

גילהבי

New member
שאלה לגבי מאבחנת

שלום לכולם, קיבלתי המלצה לעשות איבחון לביתי אצל ד"ר אורלי נבו - מאבחנת דידקטית. רציתי לשאול אם מישהו מכיר / אם יש המלצות או הסתיגויות? תודה

שריתילה

New member
מי עושה את הקורס להכשרת מטפלים

בשיטה? אני הזמנתי מישהו להרצאה באחד מסדנאות התמיכה שלי שירצה בכלל על השיטה. האם את מכירה את השיטה?

זהבה נ

New member
צילום "ספקט" של המוח הוא סוג של

צילום שעוזר לאבחן חלקים מסוימים שנפגעו במוח ואינם מתפקדים לא כל כך קשור לADHD , אצלנו זה היה בגלל פגיעת ראש מתאונת דרכים, לא כל כך קשור באופן ישיר, אבל בעקיף התאונה גרמה להחמרת הפרעת הקשב בצורה משמעותית ביותר עד כדי אי תפקוד כללי וגורף. תרופות שלקח לפני התאונה לא השפיעו עליו כלל לאחריה, לכן התחלנו לנסות את כל הסוגים האחרים, כאשר גם הם לא עזרו נאלצנו בהמצלת הפסיכיאטר ליצור קשר עם הקליניקה המיוחדת בחו"ל ואז נסענו וערכנו לו שם אבחון מקיף לצורך התאמת תרופות על פי האבחון הממוחשב. למיטב ידיעתי, היום ניתן לערוך אבחון כזה כבר בישראל, יש את המכשיר הזה בשניידר.

למעלה