הודעות חשודות

Amoureuse

New member
הודעות חשודות

רציתי לשאול אתכם אם גם לכם נדמה מה שלי נדמה, או שרק אני חשדנית. בזמן האחרון היו פה כמה ביקורות סופר חיוביות על מסעדות, שלא נראו לי אותנטיות. הן היו מנוסחות יותר מדי כמו פרסומת, או כמו המאמרים האלו שיש לפעמים בעיתון ובקטן בצד כתוב שזו פרסומת. בכוונה לקחתי כמה ימים רווח מהפעם האחרונה שראיתי הודעה כזו, כי אני לא רוצה ללכלך על מישהו בפומבי, אולי אני טועה וזה פשוט סגנון כתיבה כזה. ואחרי הכל, אין לנו דרך אמיתית למנוע מדבר כזה לקרות. מישהו עוד הרגיש ככה? (ודרך אגב, חשדתי ככה בלא יותר מ 2-3 הודעות. חוצמזה יש פה ביקורות מקסימות!)

liti

New member
יש לי הרגשה שאני יודעת במה מדובר,

ובסופו של דבר אותן פרסומות סמויות אינן משיגות את מטרתן ואפילו להיפך עקב הרגשות השליליים שהן מעוררות בקרב הקוראים (אנחנו). מה שניתן לעשות זה: * להתעלם מההודעה, אך לקחת בחשבון כי ייתכן ובאמת מדובר במשתתף חדש שנהנה מאוד מהמקום וזו הביקורת הראשונה שלו בפורום והוא מצפה לקבלת פנים חמימה. * להפנות את הכותב אלי (במידה ואני לא נמצאת) בכדי למצוא דרך לפרסם את המקום (על ידי מתן הנחות ודילים מיוחדים לחברי הפורום). * הודעות פרסומיות גרידא אני מוחקת בהזדמנות הראשונה, אך כאן חשוב לציין כי לא פעם קרה שדברתי עם מי שפרסם והדבר נעשה בתום לב (מתוך חוסר הבנה מהו בדיוק פורום ולמה הוא נועד) ולא חזר על עצמו. במידה ומדובר בפרסום חריג או פרסום שחוזר על עצמו ניתן לפנות להנהלת הפורומים דרך פורום תפוז משוב והם יטפלו בזה. בתקווה שביקורות כגון אלו יהיו מועטות ואנו נפיק מהפורום את המירב!

למעלה