הודעות הנהלה.

mishmish04

New member
הודעות הנהלה.../images/Emo124.gif

1. בעיקבות השירשור הלא נעים שהיה בפורום בשבוע שעבר ( - מישהי נכנסה בשם בדוי וכתבה תגובה מעליבה לאחת הגולשות בצורה שנוגדת את רוח הפורום ועקרונות החברות והכבוד ההדדי שמנחים אותנו. לא היה בתגובה שום דבר כדי להוסיף או לקדם ולכן היא והתגובות להודעה זו נמחקו
): אנו פונות לכל בנות הפורום: אנא, אל תגיבו על הודעות מכוערת כאלו. ידעו אותנו, המנהלות, בהקדם, במסר או בטלפון (כמובן במידה שמדובר בשעות הגיוניות) ואנו נדאג למחוק אותן. חשוב: אנא ציינו במסר/טלפון מהי הכותרת של ההודעה ומה הניק של הכותב/ת, על מנת שנוכל לפעול ביעילות, ובמידה ואיננו זמינות ליד המחשב - נוכל להפעיל את המנהלת שלנו. 2. ברצוננו לחזור ולחגוג ביחד ימי הולדת
ואירועים משפחתיים
. על מנת שנוכל לעשות זאת, אנו מבקשות שתעדכנו את לוח האירועים שבראש העמוד באירועים המשמעותיים במשפחתכן וכן, מבקשות מתנדבות שיעברו מדי יום על הלוח ויפתחו שירשור מזל טוב. אפשר לשקול שההודעה הראשונית תהייה זהה (על מנת שלא יפגעו בנות מעוצמת הצהלולים - "ההיא קיבלה ברכה יותר גדולה") ואחר כך כל אחת תגיב על פי רצונה וקירבתה לבעלת השימחה. אנא שימו לב: מי שמעדכנת את לוח האירועים לא תראה את האירוע שלה מיד אח"כ, כי כל אירוע כפוף לאישור מנהלתי שלנו, כך שיכול להיות שיעברו כמה ימים עד שההודעה תופיע בלוח. אנא הימנעו מלהכניס כל אירוע יותר מפעם אחת. אנחנו נגיע לכולם. יש לעדכן את האירועים פעם בשנה, כך שגם אם חגגנו ביחד בשנים קודמות- הלוחות לא מתעדכנים אוטומטית וצריך להכניס כל אירוע שוב בתחילת השנה הקלנדרית (יש בלוחות אירועים של בנות שאינן נמצאות יותר בפורום ואין טעם לחזור אחורה). 3.
לפתוח יומנים,
: כמו ששנאמר במפגש האחרון, מתארגן סוף שבוע פורומי באחד הקיבוצים בצפון (מי שלא היתה - מוזמנת לשאול במסרים ולא מעל גבי הפורום). חשבנו לערוך את המפגש בסוף יוני, אבל הילי הסבה את תשומת הלב לכך שביוני יהייה חם מדי ולכן עדיף מוקדם יותר. התברר שגם בבית הארחה יהיה יותר נוח ולכן שוריינו חדרים ב 24-25-26 במאי, כלומר מיד אחרי שבועות. פרטים נוספים ומדוייקים יותר אוכל למסור בתחילת השבוע הבא ואז גם אפתח רישום והסבר על דרך ההרשמה והתוכנית הכללית(התוכנית כולה תלוייה, כמובן, במספר הנרשמים ובגיל הילדים). דבר אחד חשוב כן אומר - חדר האוכל כשר עם תעודה מהרבנות ויש אפשרות לשמור שם שבת, כך שגם שומרות המסורת ביניניו מוזמנות להצטרף. תודה על שיתוף הפעולה.

cheelly33

New member
אחריי למשמר האזרחי../images/Emo196.gif

מישמישית - אני מוכנה להתנדב לפתוח שרשור "מזל טוב"

mishmish04

New member
אשמח אם תהייה עוד מישהיא עם שירי

על מנת לגבות אחת את השנייה, למיקרה ששירי איננה או מתעוררת מאוחר. מי מוכנה לעזור?

frige

New member
בקשר לימי הולדת

אני מהפלאפון, בגלל זה שירשר לא נכון

גלית2006

New member
אפשר להיות סגנית של סגנית?../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

יענו - לתת גיבוי לשרית, שמגבה את שירי? ככה שכאשר שירי שלנו תהיה בתקופה הלחוצה של הכנות לחתונה
ושריתוש בחופשת לידה
שיהיה מי שתאחל

mishmish04

New member
שמחה להודיע: שרית ושירי ועד יומולדת

בשם כולנו לשתיכן, על הנכונות והרצון הטוב
.

cheelly33

New member
איפה הדמוקרטיה? ../images/Emo8.gif

מה? זה לא כמו הבחירות לועדת כיתה/ועדת קישוט/ועדת נקיון? אז איך אני אדע כמה אני פופולרית ? וכמה ילדים הצביעו לי בזמן שאני הורדתי את הראש??
וכבר התחלתי להכין את המדבקות...... אוף!! רוצים בחירות!! רוצים בחירות!!

מותר להתייחס? ../images/Emo140.gif

1. את צודקת... אסור לתת לג'ננה לעלות לנו לראש..
2. יפה מאוד! מרשים ואישי...
3. יופי של יוזמה! מחכה לשמוע פרטים נוספים...

אין כמוך תמי, והמנהלות בכלל- תודה!!

תודה שאתן יוזמות שמירה על הרוח הנחמדה והחיובית בפורום הזה, שאתן לא נטפלות לפרטים כמו מי פתחה הודעה ולמה, אלא מתמקדות בדברים החשובים- שמירה על אוירה טובה וחברית, ותודה שאתן שם תמיד לעזור ולטפל בכל בקשה, תמי- את
!! מביקורים בפורומים אחרים, זה פשוט בולט כ"כ האוירה הנעימה והמפרגנת אצלנו בניגוד לפורומים אחרים שנתקלתי בהם (בלי הכללות כמובן, לא מכירה את כולם...), פשוט כיף. לגבי הסופשבוע, פתחת לי את האופציה מחדש עם הזזת התאריך, כי כמו שציינת בתאריך הקודם לא הייתי מעזה להגיע לשם, מניסיון של קייצים באותו קיבוץ, כבשן בזמן הקיץ... אז גם כן כל הכבוד שלקחת לתשומת לבך ושינית, באמת את משהו..!! מקוה שבסוף מאי זה עוד יהיה סביר מבחינת טמפ'.

mishmish04

New member
איך להוסיף אירוע?

1. בהצעת האירוע יש לרשום את הניק שלכן, כיוון שאחרת אנחנו צריכות לשבור את הראש מי זו גלית (למשל, כמובן
. יש לנו אי אילו כמה גליתיות בפורום, ולכי תנחשי על איזו מהן מדובר
לכולכן). אז איך כן לרשום? למשל יומולדת לגלי ויותם של mishmish04 או : יומולדת לתמי - מישמיש04 2. אנא הקפידו לשלוח את ההצעה פעם אחת בלבד, גם אם נדמה לכן שלא הצלחתן. תיבת המסרים שלי קורסת תחת הודעות חוזרות על אותו האירוע. 3. בכל פעם שאני אעדכן את הלוח לתצוגה אוציא רשימה של ההצעות שטיפלתי בהן כבר, על מנת שתוכלנה לוודא שהאירוע שלכן "ניקלט". אם לא פירסמתי את האירוע יומיים - שלושה לאחר שליחת ההצעה, אנא שילחו לי מסר אישי עם האירוע + תאריך ואני אעדכן בעצמי, משום שידוע לי שיש בנות ששולחות הצעות והן אינן מופיעות אצלינו לאישור. 4. האירועים שניקלטו עד כה, החל מהבוקר: * יומולדת גלית וליאת 3880 * יומולדת ענבר של RSHARON * יומולדת צ'ילי * יומולדת האחיניות התאומות של צ'ילי * יומולדתיומולדת ליאת QWER * יומולדת MBAR30 * יומולדת דורון ותומר של מאיה דורון * יומולדת מאיה דורון שוב - תודה על שיתוף הפעולה.

mishmish04

New member
עודכנו האירועים הבאים:

* יומולדת ליאלי של אירולקה * יומולדת של איתי ושי של אירולקה * יומולדת של גיא ונועם של אפרתי.

שרית ק

New member
היי תמי איך אני מעדכנת את ימי ההולדת שלנו

ושל מי צריך לעדכן עם אפשר לשאול

mishmish04

New member
לשרית וגלי: הוספת אירוע

כשאתן נכנסות ללוח האירועים, למעלה באמצא תמצאו: " ספר/י לנו על ארוע ". תעשו על זה דאבל קליק ותיפתח לכן תיבה לכתוב את האירוע. האירועים שאנחנו נוהגות לחגוג הם בעיקר ימי ההולדת שלנו ושל התאומים, אך גם ימי הולדת של הבעל (אם הוא מהווה גורם מכריע בפורום( למשל חנשל מישמיש שיש לו גם ניק וחיים משלו) או ילדים נוספים. גם ימי נישואין. אל תתחילו לשים את כל האירועים וימי ההולדת האחרים (חנשלי ואני חוגגים את יום המריבה הראשונה ואת יום הנשיקה הראשונה ועוד כמה ימי חג בנוסח הזה) של כל בני המשפחה (לחתולי שלנו יש יומולדת עשר ב 16.11. שנה זו, תודה למי שהתעניינה).

galisher

New member
אני לא מצליחה להוסיף אירוע

כשאני פותחת את לוח האירועים יש כמה עמודות - תאריך, קטגוריה, הערות וכו'... אבל איך מוסיפים אירוע?

mishmish04

New member
עידכון על עידכונים ובקשה גדולה

הבקשה: כשאתן ממלאות את הצעת האירוע, אנא וודאו שכל השדות מלאים. אני יודעת שאתן לא הולכות לכתוב לנו איפה הבית שלכן או איפה הגן בו חוגגים לילדים, אז במקום - אפשר לשים פשוט כוכבית (*) או לצייר פרח (סתתתתתתם) ובתאור האירוע לרשום "מזל טוב" או אוהבת אתכם ילדים יקרים שלי או מה שבא לכן (למשל: חכה חכה מה מחכה לך כשתבוא הביתה ביומולדת של הבעל וכו'). העיקר שלא ישאר שדה ריק, כי אז אנחנו צריכות למלא את זה כיד הדימיון הפרוע שלנו (ולפחות שלי מאוד פרוע, אז בדרך כלל אני מסתפקת במזל טוב ובכוכביות). תודה. ועתה נעבור לעידכוני התנועה(
זה מה שקורה לי כשאני לא מצליחה ל
): * יומולדת סיגל222 * יומולדת שירה ורוני של של עוד נועה * יומולדת רוני וזיו של שHIRA * יומולדת שHIRA * יומולדת אריאלי יונתן * יומולדת טובית * יומולדת יערה וסער של 222 * יומולדת נויה של 222 * יומולדת גל וים של אריאלי * יום נישואין סיגל 222 * יום נישואין טובית

כל הכבוד למנהלות שלנו

איזה כיף להיות שייכת לכזו קהילה. תודה רבה. איך אני מחכה כבר לסוף שבוע הזה. בערב אני יכניס את הימי הולדת.

למעלה