הודעותיו של "אלי91"

מצב
הנושא נעול.
הנוסטלגיה

0349 גמבו ה ל של דן מקור 1349
הנוסטלגיה
גם התמונה הזו, וגם התמונה של 705 מפ"ת, מחזירים אותי אל ילדותי בשכונה הצמודה לתחנה המרכזית בפ"ת. אני זוכר את האוטובוסים האלה נוסעים מתחת לחלון בסלון, ואת הרעש הנוראי שעשו. אני עוד 'הספקתי' לנסוע באוטובוס מהדגם 705 (הירוק). באופן כללי, אני זוכר את התחנה המרכזית בפ"ת בתור אחד מהמקומות הבולטים ביותר בילדותי המוקדמת (לא ממש מזמן, אני רק בן 19), ולכן, כל תמונה של אוטובוס ישן, במיוחד אם אני זוכר אותו מהתקופה ההיא, מציפה אותי בגעגועים לילדות.

צחקן

New member
אני כיום גר ליד תחנה מרכזית (500

הנוסטלגיה
גם התמונה הזו, וגם התמונה של 705 מפ"ת, מחזירים אותי אל ילדותי בשכונה הצמודה לתחנה המרכזית בפ"ת. אני זוכר את האוטובוסים האלה נוסעים מתחת לחלון בסלון, ואת הרעש הנוראי שעשו. אני עוד 'הספקתי' לנסוע באוטובוס מהדגם 705 (הירוק). באופן כללי, אני זוכר את התחנה המרכזית בפ"ת בתור אחד מהמקומות הבולטים ביותר בילדותי המוקדמת (לא ממש מזמן, אני רק בן 19), ולכן, כל תמונה של אוטובוס ישן, במיוחד אם אני זוכר אותו מהתקופה ההיא, מציפה אותי בגעגועים לילדות.
אני כיום גר ליד תחנה מרכזית (500
ב"ה צעדים מהבית שלי)

יצחקA

New member
איפה הוא משרת עכשיו

אוטובוס ניסיוני יבוא מגרמניה
איפה הוא משרת עכשיו
ומה מספרו ב"דן"? תודה איציק.

mister K

New member
2251 (SU 240)

לפי מיטב ידיעתי האוטובוס הזה 2252
והוא האוטובוס הראשון וככל הנראה הניסויי של דן מהסדרה הזאת. האוטובוס 2251 שייך לסידרה של SU240.
2251 (SU 240)
זהו האוטובוס שפוצץ בפיגוע הנוראי בקו 5, באוקטובר 1994.

לפי דעתי

נכון,
והוא היה האחרון מאותו הסוג שהגיע מושלם מגרמניה. החל מ- 2252 המרכב הוא מתוצרת ישראל.
לפי דעתי
זה המרכב המוצלח ביותר של מרכבים איכות הרכבה גבוהה כל בורג במקום כלום לא מתפרק במקום כסאות יש כורסאות הלואי וגם היום היו מרכיבים כאלה חתיכות

מצב
הנושא נעול.
למעלה