הודעה

הודעה

אם זכור לכן בנותל יקרות לפני זמן מה רויטל ב ערכה כאן פרובוקציה וכשהערתי לה על כך במסרים אם זה מה שמגיע לפורום שכל כך פירגן לה, אם זה מה שמגיע למנהלת שרצה ונלחמה את המלחמה שלה במספרה שהרסה לה את השיער ביום החתונה, היא ענתה באופן מביש ממש כאילו היא בכלל לא ידעה שהנושא שלה "טופל".. לא חשוב כרגע, לצורך העניין היא נכנסה לפורום נשואים טריים וגם שם היום היא פוררה את הרעל הרגיל שלה והפעם לא יכולתי להתאפק יותר ועניתי לה על גבי הפורום. אז רק למען הידע שלכם: כמנהלת פורום אף אחד לא ממש מתערב לי בעבודתי, אך מטבע הדברים אני כפופה למנהלים כמו כולם. כשקורים מצבים כאלו, אני דואגת להעביר העתק מיד למנהלת הפורומים על מנת להיות במצב של בקרה(כי גם אני בן אדם וגם אני עלולה להתנהג לפעמים כמו אנשים נורמאליים) וכשאני מגיבה ומגיבים אלי אני מעבירה מיד את כל התגובות. הודעות מחוקות נשמרות בארכיון חסימות משתמשים גם הווה אומר שכל דבר, כל תנועה בפורום חשופה ומתועדת. הרגע קיבלתי את המסר הזה מרוויטל, אז לכל הבנות ששלחו מסרים לרויטל, כל הבנות שפוחדות ממני כאן בפורום, צר לי, אינני מבינה כיצד הגעתם למצב הזה, למרות שלעניות דעתי זו המצאה פושעת של מחרחרת הריבים הזאת כי, אפילו אם זה היה נכון, לרוץ ולספר דברים שאנשים כתבו לך במסרים ובטחו בך, שפל המדרגה זה מקום גבוהה מדי בשבילך.. הודעה מ - רויטל ב א מאת: רויטל ב א אל: אתי אלבכרי נושא: אני פונה לתפוז שעה: 21:26:13 תאריך: 25/02/03 אני פונה לתפוז, חבר של בעלי מעביר מהמחשב שלו את המסרים ששלחת לי וגם את המסרים ששלחו לי בחורות מהפורום שחששו ממך וגילו לי את סיפוריהן שיהיו לך חיים טובים כמו שמגיע לך.. רק שיהיה ברור, אינני מסתירה כלום מאף אחד הסיבה היחידה שאני יכולה לפנות לכלה שמתנהגת כמו שהגברת הזו התנהגה במסרים היא כדי לא לפגוע בה בפורום. לא כדי שלא יראו מה שאני כותבת.

שקדייה

New member
אתי, מה קרה?

מה הסיפר עם רויטל? לא הבנתי כלום! אם אני זוכרת נכון היא די התבאסה מהחתונה ומאיך שהיא נראתה בה וכולם פה קמו לעודד אותה. אח"כ את הבטחת לה שתנסי לעזור לה עם הסלון כלות שהיא לא רוצה לשלם לו ובזה פחות או יותר נגמר הסיפור. או, כנראה שלא... אז מה קרה?

חסונוס

New member
אני לא חושבת שיש מה לפחד ממך

למה? את לא מורה או מנהלת בית ספר, לטעמי את מנהלת את הפורום בצורה נעימה. לגבי רויטל חוץ מהמקרה שהיה איתי שהתנצלתי עליו, ראיתי עוד מקרים שהיא עשתה הר מעכבר והעירה הערה נורא לא יפה לגבי הנחה שאפשר לעשות כי רצחו מאבטח... אז אני לא חושבת שיש מה להתייחס אליה, ואם אנשים מתעקשים לפחד ממך... זו הבעיה שלהם...

V a r d i t

New member
אתי, אני יכולה להרגיע אותך

אני לא חוששת ממך... זה נשמע לי ממש אבסורד!!!

jinjit

New member
נראה לי שאנחנו לוקחים כאן את העסק..

קצת יותר מדי אישי, קצת יותר מדי ברגישות יתר וקצת יותר מדי... זה פורום, זה פאן, זה מדבר על חתונה זה לא החתונה עצמה...

לימיצ

New member
אלוהים אדירים..בת כמה הבחורה הזאת?

זה מזכיר לי, שפעם קראתי כתבה על מחקר שנעשה על אנשים שיושבים הרבה מעל הממוצע באינטרנט, בצ'אטים, במסרים מיידין, בפורומים.. היה כתוב שם שאנשים כאלה נוטים לדכאונות ולתלישות מהמציאות.. וזה די הגיוני, כי אם אתה מפנה את כל האנרגיות שלך למה שהמחשב משדר אליך, אתה שוכח שהוא וירטואלי, לוקח הכל אישית..ובעצם זה..בנוסף לחיים OFFLINE..לא העיקר..

למעלה