הודעה....

song4u

New member
הודעה.... ../images/Emo73.gif

טוב, אז למי מכם שלא נכח ולא שמע.... שישי האחרון, הצעתי נישואין לזוגתי שתחייה 30 מ' מתחת... האמת שהתכנון היה סטי"ל בלילה אבל היה קרררררררר
ואפילו קפוא... אז מלבד העובדה שלא אהיה כאן הרבה בחודשים הקרובים (תכנונים, אולמות, תקליטנים ושאר ירקות...) אני עובר זמנית לפורום מתחתנים... ולמי שיורד להציע נישואין מתחת למים, עצה ידידותית, לשפצר את הטבת למאזן אחרת הוא יצלול עם ידיים בכיסים... וזה לא כ"כ נעים... יום טוב לכולם ליאור

Alto

New member
מזל טוב ../images/Emo48.gif

ברוך הבא לתת פורום האקסלוסיבי של זוגות צוללים נשואים. ארנון

ניב ד

New member
זוגות צוללים לא נשואים גם נחשב?

ובכל מקרה המון מזל טוב !

אבי ע

New member
תת-פורום של ../images/Emo39.gif

זוגות שהכירו בפורום, בתוקף תפקידו כאגודה לקירוב לבבות ובתוכו תת פורום של זוגות שהכירו במפגשי הפורום במענית, אצל אבי על הדשא

ספוקי

New member
כל הכבוד ! המון המון מזל טוב!

ראיתי פעם כתבה באחד ממגזיני הצלילה על חתונה תת-מימית. יש סיכוי לשידור חוזר?

אנאRF

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif ../images/Emo48.gif

ולספוקי, אתה היית עושה דבר כזה?

ספוקי

New member
הייתי עושה מה? מתחתן מתחת למים?

זה יכול להיות אחלה של דבר , לא הייתי מתנגד אם הייתי יכול. בוא נגיד לעשות טקס חתונה סטנדרטי , ובנוסף לעשות גם חתונה תת-מימית. למה שני טקסים? כדי שברבנות לא יגידו שסלייט עם הכיתוב "I do" לא תקף.

הקרפיון

New member
מזלטוב!

איפה? איך עבר? ספר ספר! אני הייתי אמור להציע נישואים לזוגתי בסוף צלילה לדוברה פעם, אבל הים עלה, והצלילה לא עלתה יפה, ונאלצתי לוותר...

שמוליקש

New member
../images/Emo49.gif, בקרוב תת הפורום הגדול

ביותר בפורום זה, יהיה של זוגות נשואים ששני בני הזוג צוללים.

קוזק

New member
מזל טוב

ושלא יעלה בדעתך לעשות את החופה מתחת למים. יש לזה הסטוריה לא מוצלחת במחוזותינו. בנושא השיפצורים. פנייה קלה לקרפי מסדרת את העניינים למילניום הקרוב.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
נכון, באמצע החופה עלול איזה

פקח של הרשות להעלות את הכלה למעלה.

למעלה