הודעה שרובצת באימייל הרבה זמן

ben etzion

New member
הודעה שרובצת באימייל הרבה זמן

ב11/11/05 לא מתדלקים תעשו טובה בשבילכם ובשביל כולם לא יודע עם זה יעזור אבל בואו ננסה להפחית את מחירי הדלק אני יודע שזה יוצא ביום של השיירה גם אני יבוא אבל בואו נתדלק יום לפני ----------- לא מתדלקים ב11/11/05 -----------

balkanyi

New member
איזה שטויות , כמו יום ללא פלאפון

מה אתה חושב שמישהו יכול לנצח פה את השד האמריקאי במרד ? הגזמת אחי ...

ben etzion

New member
שיורידו את הבס על הדלק

לפי דעתי אפשר לעשות משהו בנושא עם אתה רוצה להמשיך לשלם 6.23 לליטר תשאר בגישה שלך אני מוכן לנסות ללכת עם זה מפריע לך לא לתדלק יום 1?

latino1302

New member
אבי כידוע לי נוסע על אלקוהול. רק

בסופ"ש הוא מתפנק וממלא סולר.

חשוב ביותר נא לקרוא

שימו לב: דור אנרגיה - קיבוץ הזורע מופיעה ברשימה ! במוצאי שבת האחרונה ה - 19.2.2005 תדלקנו את רכבנו בתחנת הדלק דור אנרגיה בקיבוץ הזורע, בדלק 95 אוקטן. במהלך הנסיעה, ביציאה מתחנת הדלק, הרכב החל לגמגם ולאחר מספר שניות פשוט כבה. לאחר נסיונות כושלים להניעו התקשרנו והזמננו גרר. כשהגיע סוף סוף הגרר - לאחר שעתיים של המתנה בקור ובחושך עם הילדים ברכב, הסתבר לנו שאנו לא היחידים ושבתחנה עצמה תקועים עוד 9 רכבים באותו מצב כמונו, ושהבעייה היא בדלק. הדלק פשוט מהול במים !!!! לדברי נהג רכב הגרר, התופעה מוכרת לו - וכמה מפליא - גם לעובדי ובעלי תחנת הדלק, אך משום מה הם ממשיכים לתדלק בדלק שנמהל במים. על כל פנים, עברנו טירטור משפחתי של 3 שעות, הרכב בילה יומיים במוסך, רונן הפסיד יום עבודה וההוצאה הכספית במוסך היתה, תחזיקו חזק: 1300 ש"ח . האבסורד בסיפור הוא שכאשר הגענו היום, יום ג', שלושה ימים אחרי לפגוש את מנהל תחנת הדלק, פגשנו שם עוד מספר רכבים שנתקעו באותם רגעים ממש בתחנה ומחוצה לה, שממשיכה בעקשנות לא ברורה לתדלק רכבים בדלק הפגום שלה. להחרים ולהעביר הלאה !!! תחנות בהן נתגלה דלק לא תקין : פז קריית מלאכי דור אנרגיה - קבוץ הזורע ( בסמוך ל"שלוש המשאלות" ) · דלק אבן יהודה · דור קדמה, מעלה אדומים סונול בית שאן · פז קריית מנחם, ירושלים פז רמלה · אלון נתב"ג · דלק שועפת · פז רמת אשכול, ירושלים · דור סגולה, פתח תקווה · פז רח' אילת, יפו · אור חן, כפר מנדה סונול מלי, באר שבע דרום · דור, גן התעשייה תפן · סונול דרך יריחו · דור בקעה אל גרביה · פז ל', תל ברוך, ת"א פז פסגת זאב, ירושלים · דלק הסדנא, תלפיות ירושלים · אלעד שמנים, תלפיות ירושלים · דיאלוג 2000, רחובות דיאלוג 2000, דימונה · דלק קריית משה, רחובות · פז עבדת, הערבה -------------------------------------------------------------------------------- Walla! Mail - get your free 3G mail today

Ooshy Darbuka

New member
אהההה אתה לא מעודכן

ירדו המחירים ל5.82 משהו כזה ..בכל מקרה אני מתדלקת בתחנה של סונול מוזולת תחנה שלא מוהלת במים לבטחוני ב5.61 96

balkanyi

New member
גם לי יש תחנה אחת כבר שנים

והיא מינה . למרות שתידלקתי בפז רמלה ולא היו לי בעיות מיוחדות

or say no more1

New member
למי שגר באזור פ"ת תחנת דלק טן בבארו

ת יצחק ממש זולה..והדלק טוב ממלא שם כבר שנה...96 כמובן..(היום)5.40

Ooshy Darbuka

New member
באיזור התעשיה החדש בנתניה

סונול היא ממש חדשה לפני חודש נפתחה בערך.. האנשים שמה מה זה אוהבים חיפושיות.. זה קצתא חרי הכניסה לאיזור התעשיה מכיוון צפון שמגיעים. זתא אומרת שאתה בא בגשר של אזה"ת החדש , אחרי הפנייה ליוניברס קלאב..צריך להיכנס ימינה והתחנה שמה.אחלה תחנה..

EranR

New member
תגידו מה זה עוזר שכל אחד כותב

איפה הוא מתדלק??? לכמה מכם מוכרים דלק מהול? הרי אין לאף אלד מכם מושג. תנסו לברר מה כן ניתן לעשות. האמת שלי אין מושג. ערן.

ערן צודק בהחלט בשביל זה פרסמתי

את התחנות שמוכות דלק מהול ולא צריך להיכנס אלהם בקשר למחיר של הדלק 15אג יותר או פחות לא יעשו פו אף אחד יותר עשיר

Ooshy Darbuka

New member
שאתה ממלא טנק מלא אז זה עוזר..

תאמין לי כמה שקלים פה ושם...משמע יותר ליטרים ! אז אם אפשר למה לא.. אין לי מושג אם הדלק מהול במים או לא.. אבל החיפושית נוסעת ולא נכבית ... דרך אגב...אחלה שיירה עשיתם :)כבוד

למעלה