הודעה קטנה..

elanor

New member
הודעה קטנה..

למי מכם שכבר מחכה שאני אסיים לכתוב את מדריך התחפושות צפויה כנראה אכזבונת, כי לדעתי ייקח לי קצת זמן (לא שנים... אבל קצת זמן בכ"ז)... וכמו כן גם כמה מכם יפלו קורבן להתעלקותי בשאילת שאלות על איך כדאי לבנות את המדריך. כן כן אושר.. משהו אומר לי שאתה תיהיה הראשון - ישר אחרי אחותי... MUHAHAHA...

malodain

New member
בבקשה

קחי את הזמן שלך(אנשים יירצחו אותי בגלל ההודעה הזאת) את התנדבת לכתוב את המדריך הזה את עושה לנו טובה למה שאנחנו נטרטר אותך?

elanor

New member
ובכן...

מכיוון שכפי שכבר הבנת, לא הייתי בארץ בחודש האחרון ולכן גם לא בדיוק מעודכנת - הנחתי שהכל בסדר.. אך כשחזרתי וגיליתי להפתעתי שאין ´הדבר הבא´ הרשתי לעצמי להניח עוד הנחה ולהבין שאם אין משחק - אין קבוצות שיפעלו במשחק שלא קיים.
אני עדיין לא יודעת אם האחווה האלפית תפעל ב´סאגה´. אני באמת צריכה לדבר עם נמרוד וכל מיני... תודה שהזכרת לי

5נדב

New member
אכן

בשבילי (ולפי מה שהבנתי מאחרים, בשביל כולם) המעבר היה חלק וללא בעיות. תודה לאושר שעזר, לדודי ולשאר מאסטרי הסאגה שהיו עם ראש פתוח, והרבה רצון טוב. אני רוצה להודות לאמא שלי, לכלבלב... *תזמורת עולה והקול נבלע*

Lord Langrim

New member
אחראי קפטנים

ובהמשך להודעה הזו כל מי שיוצר קשר עם דודי\אסף ומקבל אישור לסאגה נא לפנות אלי [email protected] ע"מ שנוכל להתחיל לעבוד אחד מול השני כקפטן מול אחראי קפטנים. בתודה מראש על שיתוף הפעולה. אחראי קפטנים - Captain Coordinator

למעלה