הודעה על פרישה מפורום עידן יניב

הודעה על פרישה מפורום עידן יניב../images/Emo70.gif

היי מה קורה? ברצוני להודיע שאני פורשת מניהול הפורום של עידן יניב בתפוז. עברתי איתכם תקופה ארוכה עוד מתקופת הקומונה למבין שבינינו, היה ממש כיף, לאחרונה הפורום לא פעיל, רוב הגולשים מעדיפים את הרשמי. יוצא מצב שהפורום פעיל רק בשביל משחקים, וזאת לא המטרה של הפורום, הפורום ישאר, כך תפוז אמרו הם יביאו מנהל\ת אחר\ת. אני מצטרפת לצוות הניהול של הפורום הרשמי של עידן יניב. כמובן שכל מי שרשום פה מוזמן להירשם גם לרשמי. אני רוצה להודות לצוות ההנהלה של תפוז תודה על הכל
וכמובן תודה לכם אוהבתתת רחלי.

beauti girl1

New member
וואי רחלי איזה עצוב זה 3>

למה את עוזבת? חח איזה באסה את אחלה מנהלת!

עצוב אבל זאת החלטתך :] אני יתגעגע ../images/Emo24.gif

אני גם כנראה רוצה לפרוש,, כמה איזה חצי שנה שאני לא מעריצה את עידן רציני :\ כבר מזמן לא שמעתי אותו ואני לא יודעת עדיין אם לפרוש או לא ..

מאמי שלי שיהיה לך בהצלחה

הפורום הזה לא יהיה אותו הדבר בלעדייך..
וכמובן שנשמור על קשר בפורום הרשמי..
מואההה

../images/Emo25.gifרחלושש

אני יתגעגע!!!... למרות שאני פעילה יותר ברשמי!:) חבל מאוד שאת עוזבת! אבל זאת החלטך!... ואניי יועדת אל זה כבר!, והייתי בשוק!... והפורום שלך פה בתפוז בלי להעליב ואת יועדת את זה הוא יבש:) אז ניפגש ברשמיי רחלוש!.. ===>אוהבת אותך===>

רחלושששששששששש שלייי!!!!

ואיייי איזה עצוב שאת עוזבת אבל באמת הפורום פה לא הכי פעיל ואני אמשח לראות אותך מנהלת את הפורום הרשמי... אוהבת אותך המוןןןןן המוןןן נטלייייי(ה) מנחוו

beauti girl1

New member
לרחלי המאמי!

שיהיה בהצלחה בהמשך... את ידעת לנהל את הפורום הכי טוב שאפשר! [
] אם תחליטי להישאר נשמח ..
<<אוהבתת>>

אנו מודים לרחלי love עידן

על הקמת הפורום וניהולו עד כה ומאחלים לה בהצלחה בהמשך
גולשים המעוניינים לנהל את הפורום, מוזמנים למלא את טופס הבקשה. המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

למעלה