הודעה משמחת לקורא יוסף!

• פותח הנושא cwen
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

down under

New member
בחו"ל כן אפשר, עפ"י רוב, לקנות מהנהג

כמו שקורה בחו"ל....
בחו"ל כן אפשר, עפ"י רוב, לקנות מהנהג
כרטיס חד פעמי בתחנות נידחות של קווים בינעירוניים.

אני זוכר זאת מכרתים, אוסטרליה (מדינת ויקטוריה), ספרד, דרום אמריקה.

davidfainshtein

Member
מנהל
למה כ"כ מסובך?

הודעה משמחת לקורא יוסף!
התגשמות כל חלומותיך עומדת על הפרק!
צמצום השימוש בכסף מזומן, ואיסור על נהגי אוטובוסים לקבל אותו!

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?fbdid=1000878898

הייתי מסמנת כאופטופיק, אבל הזכירו גם נהגי אוטובוסים ומוניות, אז זה טופיקי לפורום.
למה כ"כ מסובך?
אם לא יהיה מס - לא יהיה מה להעלים וזהו.

משמח לא רק לגולש יוסף.

הודעה משמחת לקורא יוסף!
התגשמות כל חלומותיך עומדת על הפרק!
צמצום השימוש בכסף מזומן, ואיסור על נהגי אוטובוסים לקבל אותו!

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?fbdid=1000878898

הייתי מסמנת כאופטופיק, אבל הזכירו גם נהגי אוטובוסים ומוניות, אז זה טופיקי לפורום.
משמח לא רק לגולש יוסף.
משמח מאוד גם לרוב נהגי האוטובוסים במערך התח"צ בישראל.
נמאס לנהגים להיות גם קופאים- ההתעסקות עם הקופה גוררת איתה חיכוכים נצחיים עם הנוסעים, טעויות, הפסדים כספיים אדירים למפעילים ועוד כהנה וכהנה רעות חולות.

יפה שעה אחת קודם לביטול הקופה אצל הנהג.

25306yosef

New member
כל מילה בסלע !!!

משמח לא רק לגולש יוסף.
משמח מאוד גם לרוב נהגי האוטובוסים במערך התח"צ בישראל.
נמאס לנהגים להיות גם קופאים- ההתעסקות עם הקופה גוררת איתה חיכוכים נצחיים עם הנוסעים, טעויות, הפסדים כספיים אדירים למפעילים ועוד כהנה וכהנה רעות חולות.

יפה שעה אחת קודם לביטול הקופה אצל הנהג.
כל מילה בסלע !!!
רק חבל שרוב הגולשים בפורום לא מסכימים להוציא מהנהגים את העיסוק בכספים ולעבור לשיטת התשלום של רכבת ישראל / הכרמלית חיפה.

down under

New member
אתה טועה או משקר

כל מילה בסלע !!!
רק חבל שרוב הגולשים בפורום לא מסכימים להוציא מהנהגים את העיסוק בכספים ולעבור לשיטת התשלום של רכבת ישראל / הכרמלית חיפה.
אתה טועה או משקר
כל הגולשים כאן בעד להוציא את העיסוק בכספים מנהגי האוטובוס.

mister K

New member
שקר! כולם פה בעד להוציא את הכסף מהנהג

כל מילה בסלע !!!
אבל השיקולים של שאר חברי הפורום לתמוך בדעה הזו שונים מהשיקולים שלך.
השיקולים שלנו הם רציונליים - שהנהג יתעסק רק בנהיגה.
לעומת זאת אתה רוצה שזה יקרה מסיבה אחרת - המזומנופוביה בה אתה לוקה.

לי לא אכפת מה השיקולים שלו.

אבל השיקולים של שאר חברי הפורום לתמוך בדעה הזו שונים מהשיקולים שלך.
השיקולים שלנו הם רציונליים - שהנהג יתעסק רק בנהיגה.
לעומת זאת אתה רוצה שזה יקרה מסיבה אחרת - המזומנופוביה בה אתה לוקה.
העיקר מבחינתי הוא שהתוצאה הסופית תהיה הוצאת הקופה מידי הנהג, וזה מה שחשוב באמת.
כדרך אגב, אתם ממהרים להתנגח בו פעם אחר פעם, אבל אם מנסים טיפה להכנס לעובי הקורה, חלק מדבריו אינם כה מופרכים;
רוצה לאמור- הצבת מסופוני אשראי באוטובוסים- מופרך, מסכים עם זה, אבל מתן אפשרות לרכוש כרטיסי נסיעה מחוץ לאוטובוס בפיצוציות תוך שימוש באשראי- לא מופרך בעליל;
אחרי הכל בשביל מה חילקו את מטרופולין חיפה לרינגים? בשביל מה לעזאזל? רק בשביל להקל על הכרטוס ויצירת חלוקה ברורה לאיזורים- אז כבר חילקו את המטרופולין אבל עדיין נשארו עם מערכת כרטוס מפגרת *אחושרמוטה*.

מה תגיד על זה?

kobiz99

New member
איגלה אחושרמוטה = אחות הזונה לא יפה......

כדרך אגב, אתם ממהרים להתנגח בו פעם אחר פעם, אבל אם מנסים טיפה להכנס לעובי הקורה, חלק מדבריו אינם כה מופרכים;
רוצה לאמור- הצבת מסופוני אשראי באוטובוסים- מופרך, מסכים עם זה, אבל מתן אפשרות לרכוש כרטיסי נסיעה מחוץ לאוטובוס בפיצוציות תוך שימוש באשראי- לא מופרך בעליל;
אחרי הכל בשביל מה חילקו את מטרופולין חיפה לרינגים? בשביל מה לעזאזל? רק בשביל להקל על הכרטוס ויצירת חלוקה ברורה לאיזורים- אז כבר חילקו את המטרופולין אבל עדיין נשארו עם מערכת כרטוס מפגרת *אחושרמוטה*.

מה תגיד על זה?

אחושרמוטה הוא ביטוי העצמה והאדרה

אחושרמוטה הוא ביטוי העצמה והאדרה
הבא בסימכות לכל שם עצם או שם פועל אותו תרצה להעצים.
כלומר:
טיפש גדול=טיפש אחושרמוטה
חלון נקי מאוד=חלון נקי אחושרמוטה
יום חם מאוד=יום חם אחושרמוטה

רצית להתחכם, גם אני יודע

mister K

New member
הדברים שאתה מציין נכתבו כאן הרבה לפני היוסף

מה תגיד על זה?
הדברים המוסכמים בנוגע להוצאת הקופה מנהגי האוטובוס אינם רעיונותיו הבלעדיים של יוסף. הם נכתבו פה עוד הרבה לפניו על ידי לא מעט חברי פורום.
פשוט זה במקרה הרעיונות האלה מתאימים לו במלחמתו למיגור הכסף המזומן ולכן הוא חוזר עליהם פה בלי הפסקה, בין כל מיני רעיונות אחרים הזויים מאוד והתנגדות לשימוש ברב קו.

לגבי שינוי מערכת הכירטוס בחיפה, כמובן שצריך לשנות אותה ובכלל זה גם לכלול את כל המפעילים בלי כל מיני טובות וכרטיסי המשך חד פעמיים. המערכת צריכה להיות כמו בגוש דן.
עם זאת, ספציפית בנוגע למטרונית כבר עושים טעות בכך שאין מכשירי תיקוף בתוך האוטובוס אלא רק על הרציף.

25306yosef

New member
ההתנגדות הנחרצת שלי לשימוש בכרטיס הרב-קו

הדברים המוסכמים בנוגע להוצאת הקופה מנהגי האוטובוס אינם רעיונותיו הבלעדיים של יוסף. הם נכתבו פה עוד הרבה לפניו על ידי לא מעט חברי פורום.
פשוט זה במקרה הרעיונות האלה מתאימים לו במלחמתו למיגור הכסף המזומן ולכן הוא חוזר עליהם פה בלי הפסקה, בין כל מיני רעיונות אחרים הזויים מאוד והתנגדות לשימוש ברב קו.

לגבי שינוי מערכת הכירטוס בחיפה, כמובן שצריך לשנות אותה ובכלל זה גם לכלול את כל המפעילים בלי כל מיני טובות וכרטיסי המשך חד פעמיים. המערכת צריכה להיות כמו בגוש דן.
עם זאת, ספציפית בנוגע למטרונית כבר עושים טעות בכך שאין מכשירי תיקוף בתוך האוטובוס אלא רק על הרציף.
היא רק בגלל שכרטיס הרב-קו מחייב שימוש בכסף מזומן (במקרה של תקלה).

אם היה אפשר לשלם עבור נסיעה חד פעמית באמצעות כרטיס אשראי ובאמצעות עיסקה עתידית בכרטיס אשראי (ע"ע רכבת ישראל, הכרמלית חיפה), לא היתה לי התנגדות נחרצת לכרטיס הרב-קו.

mister K

New member
ידוע לנו וזוהי בעיה אישית שלך בלבד.

היא רק בגלל שכרטיס הרב-קו מחייב שימוש בכסף מזומן (במקרה של תקלה).

אם היה אפשר לשלם עבור נסיעה חד פעמית באמצעות כרטיס אשראי ובאמצעות עיסקה עתידית בכרטיס אשראי (ע"ע רכבת ישראל, הכרמלית חיפה), לא היתה לי התנגדות נחרצת לכרטיס הרב-קו.
ידוע לנו וזוהי בעיה אישית שלך בלבד.

kobiz99

New member
מה שמאיט חלקיקים רוצה כבר קיים

כל מילה בסלע !!!
מה שמאיט חלקיקים רוצה כבר קיים
סיטי פס בירושלים
מטרונית חיפה
כרמלית חיפה
רכבת ישראל בכל הארץ.

מה שאתה רוצה/מבקש הזוי לא קיים בשום מקום בעולם כרטיס חכם מדינתי

מצב
הנושא נעול.
למעלה