הודעה ל gvido

conatus

New member
הודעה ל gvido

שלום לך ! עד להודעה הזו עניתי לך באחת על אחת והתייחסתי לנקודות מתוך הדברים שכתבת. אני עובר לשיטה אחרת והיא מענה כללי מהתרשמות כללית. הבנתי כמו אחרים כאן בפורום את רצונך למעשה אתה מאוד ברור אתה רוצה להאיר לנו את הדרך או לשתף אותנו בהארתך. ואני משיב לך לא GVIDO לא אני לא מעוניין במה שיש לך להציע. תמיד ראיתי עצמי כגרגר חול שעם עוד המון גרגרי חול אחרים יוצר את רצועת החוף המרהיבה והיפה. תמיד השתדלתי לראות את האחרים כגרגרי חול נוספים מלבדי כי בתפיסתי כולנו גרגרי חול בסופו של דבר. כולנו יודעים שיש המון כמונו וכולנו יודעים שיחד אנחנו יוצרים את רצועת החוף ושממול לנו נמצא הים האדיר. תפקידנו בעולם הוא לשרוד את תקופת חיינו ואיש איש עושה זאת בדרכו שלו תפקידנו אינו להגיע להארה. הארה יכולה להיות משהו תורם ומועיל אך לדעתי רק אם הגעת אליה בכוחות עצמך. בתפיסתי הארה אמיתית היא להבין שהינך גרגר חול השרוע באותה הפוזיציה באותה תקופת זמן באותם המימדים יחד עם שאר גרגרי החול האחרים. זוהי הארה אמיתית ואז לזנוח את כל הגאווה לזנוח את כל העוינות את כל תחושת העליונות מעל אחרים ופשוט להיות גרגר חול... אצלך לא ראתי שמץ מהדברים האלה ולכן דבריך לא יכולים להתקבל אצלי אלא נתקלים בדחייה. גם אני חש מואר בדרכי בדיוק כפי שאתה חש מואר בדרכך אז מי אתה gvido שתבוא ותאמר לי שאתה יודע מה היא הארה בזמן שבכתיבתך ראיתי התנהגות אנושית נחותה שבתפיסתי איך הארה צריכה להיות זו התנהגות המנוגדת למי שמתיימר להציג עצמו כמואר. ומי אתה gvido שתבוא ותבטל את הארתי ותטען שהארתך טובה ממנה או הנכונה ממנה. הרי כפי שאני תופס הארה אתה אינך מואר אבל אינני בא ומנסה להשפיע עליך ואינני מנסה לטעון שהארתי היא הטובה ביותר ואינני מתיימר להעביר לאף אחד את הארתי ואם אני עושה זאת אז רק בצורה סמוייה ושקטה בשקט בשקט בהודעות שאני כותב ובתגובות להודעות של אחרים אבל אינני צועק את הארתי כי אני יודע שישנן איספור דרכים להגיע להארה. ובכלל להיות מואר בדרכי זה אומר להעניק מעצמך לאחרים מבלי לצפות לתמורה כלשהיא ואפילו מבלי שהם יידעו שאתה כלל נותן להם. כשאני רואה קבצן ברחוב אני זורק לו שקל וממשיך ללכת אני לא צועק אתה קבצן אני לא קח שקל אבל אתה gvido כן צועק את זה ולכן אני טוען שאתה יכול להיות מואר בדרכך אבל בתפיסתי מהי הארה אתה אינך מואר כלל. ועכשיו אני מצפה ממך שתפסיק לומר אתם מפחדים אתם מתגוננים אני יודע את הדרך אני אראה לכם אותה. כי אינני חש כמי שמתגונן ואינני מפחד מדבר אני יודע את הדרך בדרכי שלי ואני מניח שישנם עוד כאלה כאן בפורום הזה שיודעים את דרכם בדרכם שלהם...

למעלה