הודעה חשובה!!!

sivan1207

New member
הודעה חשובה!!!

וואי הרסתם את הפורום!!! מזה כל הצורה של שירשורים האלה למה אתם לא משרשרים נכון אני מבקשת ממכם שיהיה נעים להכנס לפורום כי בצורה כזאת לא כיף ולא מוגדר להכנס לפורום.. גבי.. תעשה טובה, 1. אל תשרשר הכל לאותו שירשור.. 2. תבקש מתפוז עוד מישהו יעזור לך. אני מוכנה אם זה אפשרי..ואם לא...אז לפחות שיהיה פה סדר.. =] ולא הכל בשירשור אחד ואף אחד לא יקרא בחיים.. סיון=]

sivan1207

New member
גבי סורי

שרשמתי את זה שוב פשוט ההודעה שכבתי קודם נעלמה לי חחחח...

ג ב ש ו ש

New member
סיון הסברתי לך../images/Emo26.gif../images/Emo88.gif

חייב לשרשר את כל מה שקשור בפרק של היום לשירשור על הפרק
אחרת יהיה בלאגן ולא נראה הודעות
אין מה לעשות. דברים שקשורים לשירשור שאלות אני משרשר לשם ומה שקשור בפרק אז לפרק
ואני מאמין שבימים הקרובים תיכנס מנהלת יחד איתי אתם כבר תדעו על זה..

sivan1207

New member
חחחח סורי אני מתוסכלת מהמצב מרגיז

אותי כל העניין... =[

ג ב ש ו ש

New member
גם אותי מאודד../images/Emo7.gifלא יודע אם../images/Emo88.gif

ראית אבל שמתי גם מדריכים לשרשר ונעצתי הודעות בקשר לזה ושומדבר לא הולך.. כי רק בימי שלישי הרוב נכנסים ויש המון שבאים פעם במיליון שנה לתפוז ולא יודעים לשרשר ולא כלום מבינה
אבל אני בטוח שהם יבינו לאט לאט יהיה טוב

sivan1207

New member
אני חושבת

שכדאי להפסיק לענות לאנשים שלא משרשרים.. תעמיד הודעה או משהו כזה וכל מי שיכתוב ללא שירשור נכון ויפתח הודעה ללא סיבה פשוט לא ניתן לו תשובה ונעיר לו שישרשר ואז נענה... אני פשוט כבר לא רואה דרך אחרת אוייי..

ג ב ש ו ש

New member
אבל בסופו של דבר נהיה חייבים../images/Emo88.gif

לשרשר את ההודעה או למחוק

sivan1207

New member
נכון צודק...

אבל אולי כככה הם ילמדו או שתמחק הודעות שנפתחות בלי סיבה מוצדקת... וכה אני בטוחה שהם ילמדו לשרשר...

sivan1207

New member
ממש לא נכון..

תכנסי לפורמים אחרים שאני נמצאת בהם... ובחיים לא הערתי לאף אחד.. אבל פה זה ממש מטרף זה חוק ראשון בפורום ואין כמעט אנשים שעושים אותו את יודעת איזה עבודה מטורפת זה למנהל? וחות מזה שאם זה היה מסודר יפה וכל אחד היה משרשר כמו שצריך זה היה יותר אפשרי לקרוא תגובות.. זה מפשוט הורס תפורום לדעתי... ואני אוהבת את התוכנית ואני רוצה להמשיך להכנס לכאן.. ואם זה ימשיך בבאלגן הזה לא נראה לי שאני אמשיך להכנס כי זה באסה..

למעלה