הודעה חשובה!

הודעה חשובה!

שלום לכם. הריני להודיעכם כי הבוקר - בוקר טוב הוא. בינתיים. כולי תקווה כי גם אצלכם פצח היום בחיוך וכי יוותר לובן שיניו עד יעטה עצמו בשמיכת של חושך בינות הרהורי ערביים.. וגם אחרי. או בקיצור, אחו שילינג של בוקר טוב לכולם! :) פסילוסופית

KONFUZ

New member
הודעה חשובה קצת פחות..

הריני להודיעכם שהבוקר -בוקר מעפנון הוא. כואב לי הראש,אני מת לקפה וסגריה,וחרמן באופן בילתי נסבל! (למשפט השני קשה לי להגיב...כי לא הבנתי אותו) אחושרמותה של בוקר לכולם (ובעיקר לפוסי הקושקוש) קונפוז

:)

טרילילילילי חזר האיש שלי טרילילילילם הריעו נא כולם! טרילילילילה נגיל וניצהלה בואו חברים נתחיל במסיבה!! קונפייייייייייייייייייייייייייייי תביא נשיקה :)

KONFUZ

New member
מואהההההההההההה

אני מבין מההודעה הזאת שאת אוהבת אותי כן? כי...

אני מצטערת לאכזב אותך..

אני הרבה מעבר לסתם אוהבת אותך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חולה עליך, יא מסטול :) עכשיו תספר לי, בסוד (!) את ההמשך של ``כי...``

KONFUZ

New member
כי

גם אני אוהב אותך! מה לא ברור? מה מסובך? שאלה:מה אני באמת מסטול? קונפוז(ממתין לתשובה)

סוף סוף אני כבר לא confused

איזה ראש כואב לך? כי לא הקפה ולא הסיגריה יהיו לך לעזר שמעתי שקצת פסיפלורה, תמיד לעזר אז במקום לאכול את השרמוטות תשתמש בהן!!!!!

אוי לא.

רק לא להביך אותך! מה שתרצה! להחליף את המיני וגרביי הרשת לגלימת נזירה? פסי (מחטטת בארון בתקווה..)

KONFUZ

New member
שוב את מביכה אותי!

מיני וגרביי רשת זה זנותי..זה נוגד את העקרונות השמרניים שלי. אולי סתם תשכבי ערומה בפוזות מגרות? קונפוזץ<(חם מתמיד)>שיט קשה לי...

פסי יקרה, אל תקחי הכל עלייך

המחמאות אלייך העצות לקונפוז!! אל תתחממי כל כך מהר, נהנים יותר בלאט לאט

KONFUZ

New member
כאב ראש מסוג

שנגרם כתוצאה מחרמנות בדרגות מציקות עד קריטיות.. שאלה:מי הן השרמוטות המדוברות? קונפוז(שמעדיף נשים סתם חרמניות ולא זונות) :cool:

למעלה