הודעה חשובה לכל בנות החדר

הודעה חשובה לכל בנות החדר

אני אעזוב את החדר הזה, אם תגידו לי ללכת היתה לי כוונה טובה, אולי לא הבנתן אותי... תחליטו - תעשו הצבעה... אני ממתינה לגזירתכן ותאמינו לי ....גם אני יודעת לפרגן שצריך אבל אני אוהבת גם להגיד מה שאני חושבת לעולם אל תפגעו ממני, מי אני סתם שמנה שרוצה שתדעו שהיא גם יודעת לאהוב

נעלמת

New member
תשמעי...

תעשי מה שבראש שלך...אבל המילים שלך היו כבדות...פתאום את לא יכולה לשנות אותן... ומה הקטע עם"סתם שמנה.."? חשבתי שטוב לך ככה... אני בטוחה שאת יודעת לאהוב...אבל יש לך חתיכת דרך משונה להראות את זה... סליחה אם פגעתי..אני פשוט פגועה... שיר..

joy24

New member
שירוששששששששש....ולירדן...

קודם כל שתיכן משלוח של חיבוקי געגוע בדרך אליכן... מקווה שהוא לא יתעכב בגלל החגים...
בנות יקרות שלי, יש לי רק בקשה קטנה אחת... מה שחשוב זה איך שאתן מרגישות זה הדבר היחיד שחשוב אם אנחנו נפגעים זה בגלל שאיפשרנו לאותו אדם לפגוע בנו ואין סיבה... כשקשה כל אחד מתמודד עם זה אחרת .. חלקנו מתקפלים,מתכנסים משתתקים.. <כמוני כשרע לי, וכן גם לי רע לפעמים אני כמו קיפודי..> חלקנו מתקיפים כי אנחנו כועסים וזועמים על כל העולם.. חלקנו כשרע לנו עם עצמנו מאשימים את עצמנו.. ובדרך כלל כשאנחנו מבקרים מישהו על איך שהוא חושב זה בגלל שעמוק בפנים אנחנו חושבים ככה.. אז אולי מישהו או מישהי שאומרים לכם די עם רחמים עצמיים בעצם מדברים על משהו שמפריע להם בעצמם..עם עצמם כל מה שאפשר לעשות עם מישהו כזה הוא לחבק אותו...
כי רק האהבה.. תנצח ! אי אפשר לשאוב כוחות מכעס, עלבון, טינה או מריבות אך ורק מאהבה ותמיכה.. אוהבת אותכן מאד..
אני.

למעלה