הודעה חשובה לכולם מגרוש בן 50

jukalpis10

New member
הודעה חשובה לכולם מגרוש בן 50

לאותם החוכמולוגים למיניהם, שכתבו/כותבים/יכתבו לי/עליי דבר-מה. אילו היו בועטים בי חזירים/חמורים, לא הייתי מדופרס/מצוברח מכם. האם אני אמור להיפגע מהפגועים/ות? ומכל אלו שלא נח להם/ן למתוח ביקורת עצמית? ומכל אלו שמשחקים/ות אותה מציאה חיצונית/שיכלית ורוב הזמן תקועים/ות מול המחשב כי לא מוצאים את עצמם/ן מחוץ למחשב ולא בחברה ובמסגרת מתאימה? והמעווותים למיניהם שכותבים עם שגיאות כתיב בזדון? לגבי כל אלו יש לי הצעה מפתה עבורכם: למה שלא תעברו לאתר קלמנטינה? לא יותר טוב/טעים מתפוז? איזה כיף לצחוק ולהיסטלבת, העונג כולו שלי. תמשיכו לכתוב לי/עליי מה ואיך שבא לכם, אם בכלל אגיב להודעותיכם מהיום. אני מסופק.

© RoNa

New member
אני בספק..

אני לא יודעת מאין צצת ומה הבעיה בכלל, על מי אתה כועס ומי כל כך מציק לך שאתה מציף את הפורום בהודעות כאלה, אבל בדבר אחד אני בטוחה, אתה עונה לקטגוריה של הפורש המרפרש. קבל בלדה לעוזב קהילה, מכל הלב
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2702755,00.html

חחחח,יפה..אתה מטפל בעצמך?

אבל תכלס תוכן ההודעה שלך נכונה לאללה.. יש הרבה אנשים שהם מתוסכלים,ממורמים ומוציאים זאת על הכתב ,להראות בכל מני אתרים כאלו ואחרים..להראות/להקרא חכמים... עם משפטים מפוצצים ומילים שלרוב אין מושג מה הפירוש,אבל מה כל זה שווההההה,שתקועים מול מחשב ואין חיים..אין חברים של ממש (כולם וירטואלים) לא יוצאים לא מבלים,לא נהנים מהחיים..כל החיים שלהם עוברים..מול מסך... יש משו בשורות שהקלדת..וזה להסתלבט ..אבל מזה משנה... (נראה לי שכחת להחליף כינוי או משהו כזה....לפעם הבאה...
)

אישון36

New member
ביקורת עצמית

אני טיפש ומטומטם שאני עונה לך. וחוץ מזה אני דיסלקט (ברישיון). אבל אתה פנית אלי בפורום לבקש דיעה - אז עניתי. האם אתה במשבר אישי (לאור מה שאתה כותב) - או שכן או במשבר ערכים. בהצלחה.

למעלה