הודעה חשובה לאנאלית!!!

הודעה חשובה לאנאלית!!!

לוקחת את הכבוד להודות לך על ההיתר שלך-והזכות שלנו,להשתמש בביתך.להמשיך את הערב הנפלא הזה.את מדהימה ואני לומדת אותך ממפגש למפגש ומתאהבת. רק בפעם הבאה להשאיר את המצלמה הרחק ממני...יש לי רגישות יתר-אני יוצאת נגטיב!!...שורפת פימים ארורה אנוכי. אאוצ` עוד פעם את והפלש?...זה ממש כאב! אוהבת אותך מאוד, אלת האהבה.

פימים=פילמים.

שמתם לב שאבן-שושנה* כבר לא מבקרת בצ`חונה? נראה לי עליתי עליה!

יפעת*

New member
אלה מתוקה

לפי המדריך השלם לאלים ואלות, אין אפשרות שבכלל תראי בתמונה, יראו צללית של משהו, אבל לא יותר מזה יפעת

maya 27

New member
אלתוש.....

אין מילים בפי לתאר את מה שהיה אתמול יותר טוב ממך.... אבל מילה אחת לאנאלית..... תודה !!!!! H-) שמחתי יותר ויותר להכירך וביי דה ווי בית נפלא יש לך..(עדיין שואלת אם צריכה שותפה ללא תשלום וללא עבודות נקיון....חחחחחחחחחחח) אנאלית שוב תודה חמודה לא רק על הבית, האוכל, שתיה והמתנות...כן מי שרקד יפה קיבל מתנה..ננננננננהההההה לכם... תודה על זה שאת שייכת לכאן, אלינו פתאום מתנגן לי השיר בראש....למרות שלא גשום בחוץ... אז בואי איתנו יבש אצלנו ויש אצלנו מקום... ני ני ני ני ני ני..... יאללה חבר`ה הצפתי היום את הפורום...חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח (חסר לכם ותדברו....) אוהבת, מאיה

תגידי את רוצה להגיע אלי ?

חחה, תשלכי את ההודעה הזאת עוד 50 פעם, מה יש. מת עלייך. שלך, ענבר

maya 27

New member
ענבריייייי.....

עזוב שושנה יש אטרקציה חדשה היום בפורום... ותשמע..טעות טועים טעינו...והנה אופס אין הודעות כפולות והכל תודות לידיה הזריזות והמופלאות של יפעת ה``מנהלת`` המדהימה שלנו.. חולה עליך יפעתוש ותודה נשמה אוהבת, מאיה

למעלה