הודעה חשובה! כולם לקרוא!

omritoto

New member
כן ביום זה קצת איטי

אבל אם תוריד בלילה אולי תוריד יותר ולעלות זה מהיר אם אני לא טועה

Big 7

New member
באמת

זה באמת מוריד לאט ליפעמים זה על 11 ואז זה יורד ל4-5....גם 11 זה לא הרבה אבל בכל זאת זה עדיף....אני עוד 10 דקות הולך לעלות עוד כמה שירים אבל לא ישראלי...תאמת אני לא מוריד או מעלה דרך שום תוכנה אם אני מעלה אני פשוט מעביר מהמחשב שלי לשרת ואם אני מוריד אני לוחץ על הקובץ פעמיים...לא צריך שום תוכנה..

omritoto

New member
אני יסביר לך את ההיתרונות של התוכנה

לתוכנה לשיתוף בשרתים יש מספר יתרונות- 1. היא לא מעמיסה על המחשב כמו הורדה מאקספולרר 2. אתה יכול להפסיק ואז להמשיך את ההורדה (RESUME) שזה ההיתרון הגדול שלה 3. אתה יכול לעשות רשימה של הורדות ועליות ולקבוע את המהירות 4. יש לה מלא אופציות נוספות שלאקספלורר אין (ואין לי כוח לפרט. ויש עוד מלא יתרונות אבל אתה גם יכול מהאקספלורר זה סבבה! המשיכו כך!

omritoto

New member
תמשיכו לעלות שירים!!!!

הקפצה! נ.ב- גם אתה לירון תעלה (נראה לי שיש לך שירים ישראלים נדירים, יכול להיות?)

omritoto

New member
למי שיש בעיות עם השרת לפנות איליי!

המספר איזיק שלי הוא-161748779 הקפצה!!!!

GreeCheeMan

New member
יאללה כנסו ותורידו!

(וגם תעלו). ולא אכחיש שהייתה כאן הקצפה

omritoto

New member
מה קרה?

למה אני לא רואה שמעלים הרבה? תעלו חברים! ה-ק-פ-צ-ה

Big 7

New member
העלתי היום 5(2 אחרי שדיברתי איתך)

באמת שמתי לב שלא העלו הרבה תעלו תעלו זה מעלה מהררר בטיל אגב היום הורדתי שירים במהירות של 8

GreeCheeMan

New member
העליתי לשם דיסק שלם

את האנפלאגד של ג´יי זי (חוץ משני שירים שזה הפסיק את ההלאה באמצע ואני לא מצליח להמשיך)

GreeCheeMan

New member
עוד הקפצה

ואם מישהו יכול להקפיץ את ההודעה פעם אחרונה בשעה עשר וחמישה שיקפיץ, כי אחרי השעה 22:10 בדיוק אי אפשר יהיה להקפיץ יותר.

omritoto

New member
הקפצה אחרונה

אחים תעלו!!! בבקשה תעלו ותעלו גם ישראלים! ואלבומים שלמים!!!

תגיד אתה מנסה לגרום לאנשים לרצות

להתנקש בחיים שלך? לעלות ישראלים ועוד אלבומים שלמים?!!!

למעלה