הודעה חשובה ועצובה!!!!!!!

אמבר 13

New member
הודעה חשובה ועצובה!!!!!!!

קיבלתי מייל מערוץ 11: לצערי "כמה שבועות" במקרה הזה הן כשלושה חודשים. החברה המפיקה יכלה לספק לנו קלטות של הסדרה במועדים מעט מאוחרים משחשבנו ובכמויות קטנות משחשבנו ואחרי כל זה גם צריך לתרגם את הפרקים. יצא שגם אם היינו מתחילים לשדר את עונה 5 כחודש אחרי תום עונה 4, היינו נאלצים להפסיק את השידור אחרי 10-15 פרקים ולחכות לפרקים נוספים, לתרגם אותם וכו'. לכן העדפנו להמתין עד שיהיו בידינו מספיק קלטות כך שלא ניאלץ להפסיק את שידור הסדרה באמצע. בברכה והתנצלות חיים גיא מה נעשה ב-3 חודשים בלי "השבט"?? ואל תגידו שידורים חוזרים כי ממש אין לי כוח לזה, רק לא מזמן ראינו הכול.

רינת

יש לך קשר עם חיים גיא. תבקשי בשמי ועוד אחרים בפורום לשדר את העונה ה-1 בשידור חוזר, כי יש הרבה שלא ראו אותה פפפליז

Amber4Ever

New member
../images/Emo4.gif אחלה!!! חדשות לא רעות בכלל!!

מה דעתכם על קצת נוסטלגיה נוסטליגה
נוסטלגיה
מכיוון שלא נספיק ב3 חודשים לראות את כל עונה אחת מה דעתכם על הפרקים הנבחרים (אבל לא פרק פה, פרק שם.. כי אז מי שלא ראה ירצה לראות את ההמשך יבוא ולא יוכל) מה דעתכם שנעשה מהפרק שהם התחילו לחקור על החברה של התרופה של הוירוס, ואז שהם עלו להר העיט והמלחמה עם טופ-האט מה דעתכם? מה הפרק שהם התחילו לחקור על החברה עד פרק 1 עונה 2

אמבר 13

New member
תשובה לכולם!!!!!!!!!!!!

1) יש לי קשר עם חיים גיא, אני שאלתי אותם אם הם מתכוונים לשדר שידורים חוזריל בכלל אני אחכה לתשובה ואענה לכם. 2) אני חושבת שכדי לשדר את עונה 1. 3) לא כדי לשדר את כול העונות כי זה ייקח המון זמן וזה כבר יהיה משעמם!!! 4) לא הבנתי את מה שנאמר לגבי פרקים נבחרים. 5) אני מניחה שזה יוצא בסוף חודש יולי, תחילת חודש אוגוסט...או אמצע יולי.

neta 7

New member
אולי את יכולה לשאול אותו../images/Emo39.gif

אם הם יכולים להעביר את הפרקים ליום חול? בבקשה?

אמבר 13

New member
ועוד משהו קטן

עונה 1 תיקח בדיוק 3 חודשים אפילו פחות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אמבר 13

New member
ועוד משהו קטן

עונה 1 תיקח קצת יותר משלושה חודשים (סורי)!! אבל לא נורא

davids faery

New member
המורדים../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo166.gif

איך את מעזה להשוות בכלל??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

tribe spirit

New member
מההה???../images/Emo118.gif../images/Emo165.gif

איכ אתמ יכולימ לומר שזה יהיה משעממ????אני מסוגלת לחרוש על העונות בכמויות...הכי טוב שישדרו שוב את עונה ארבע...כי ככה זה לא יפריע לרצפ...כי אמ ישדרו את אחד ואז ישר את חמש(או כל עונה חוצ משתיימ)זה יהיה:מה???מה קורה פה???פספסתי משהו?זה יהיה באמת מעצבנ...אז עדיפ שכבר יעשו שידורימ חוזרימ של הככככל לפני עונה שש...

הידעתם? אני הבנאדם הכי מטומטם בעולם

!!!!!!!!!!!!! כן כן, אני נראה לי הבנאדם היחיד, שלא ראה את הפרק הראשון בשידור החוזר!!! שמעתם?! בשידור החוזררררררר!!!!! איך כעסתי על עצמי- תגידי להם שישדרו את העונה הראשונה! פליז! אני חייב לראות את הפרק הראשון... חברים שלי לא יודעים לספר לי מה הלך שם... שלא לדבר על אחותי (שאגב- עזבה את השבט בטענה שעונה ארבע לא משהו
..)!

danazi

New member
דיברתי עם חיים גיא על העונה הראשונה

הוא העביר את הבקשה למנהלת ערוץ 11 אבל הוא כתב שאין הרבה סיכוי כי פג להם תקופ השידורים לערוץ 11 על העונה הראשונה של השבט

למעלה