הודעה חדשה מדארן בקשר לLive8!

Lost Lullaby

New member
הודעה חדשה מדארן בקשר לLive8!

מהאתר הרשמי כמובן.
Live 8. Don't have much to say except thank you to Bob, Bono and every artist for taking the time to do something beautiful for the world. Let's hope George W listens! Oh and those other 7 men on the Golf Course. Been working super hard on music. Going to take some time off writing for a couple weeks. Hopefully get some perspective. Then start drawing up plans to go into the studio somewhere with someone and make a record. Actually the plans aren't that vague. But I'm trying to keep an open mind. You never know which path you're going to head down even when you're certain you know where you're going. What kind of album should I make? Who should I work with? Hmmm! Off to bed to dream beautiful things. Wally sends his love. And so do I. x D​

Lost Lullaby

New member
ותרגום

לייב8. אין לי הרבה מה להגיד מלבד להודות לבוב, בונו, ולכל אומן אחר שהקדיש את הזמן ועשה משהו יפה למען העולם הזה. בואו נקווה שג'ורג' [דבליו בוש] מקשיב! הו, ושאר 7 האנשים שעל מגרש בגולף[?]. עבדתי נורא קשה על מוזיקה. אני מתכוון לקחת חופשה לכמה שבועות בשביל לכתוב. בתקווה לקבל קצת פרספקטיבה. ואז להתחיל לעשות תכניות ולהכנס לסטודיו איכנשהו, ולהקליט אלבום. למעשה, התוכניות אינן כ"כ מעורפלות. אבל אני מנסה לשמור על ראש פתוח. אתה אףפעם לא יכול לדעת לאיזו דרך תגיע, אפילו כשאתה בטוח שאתה יודע לאן אתה הולך. איזה סוג אלבום עליי לעשות? עם מי עליי לעבוד? הממ! אני זז למיטה לחלום על דברים יפים. וואלי [הכלב שלו] שולח את אהבתו. וכך גם אני. דארן.

Desert Rose19

New member
אולי זו רק אני...

אבל הוא נשמע מבואס... תודה שהעלת את זה לפורום...!

למעלה