הוגשה תלונה להנהלת תפוז בקשר

מצב
הנושא נעול.
מה כל כך דחוף בהגשת הבקשה ?

אני כבר יודע מי חסם את הרשימה.
אותו מנהל לא יוכל לעולם לחזור לקומונה. הוא ניסה לסכסך ביני לבין החברים האחרים. אני הודעתי להנהלת תפוז. חקירה מתבצעת. כל גולש שנמחק עקב פעולתו של אותו מנהל, מתבקש להגיש מהר בקשה לחזרה לקומונה. מעכשיו יש שם סדר ורק 2 מנהלים: אפי ואני. אני סיימתי. המשך שם.
מה כל כך דחוף בהגשת הבקשה ?

fireman

New member
חולדי, מה הקשר להשתתפות שלך

לאחד ממנהלי הקומונה שמחק הרשאות לחברים שם. אני מקווה שיקום אותו גולש ויודה במעשיו אחרת אני אכנס לעובי הקורה ואערב גם משטרה ללא היסוס. חקירה כבר מתנהלת בהנהלת תפוז. רק אפי ואני מנהלים כרגע את הקומונה. כל גולש שנמחק, מתבקש להגיש בקשה מחודשת ויתקבל מיד למעט מספר חשודים. אותו גולש-מנהל שמחק לחברים את אישור הכניסה הוא חלאת אדם והוא יבוא איתי חשבון עוד היום. הפעילות שלי בפורום זה מסתיימת היום לאלתר. מי שנמחק מהקומונה מתבקש להגיש בקשת קבלה. אביתר.
חולדי, מה הקשר להשתתפות שלך
בפורום?

sl 3977

New member
באיזה קומונה זה קרה?

לאחד ממנהלי הקומונה שמחק הרשאות לחברים שם. אני מקווה שיקום אותו גולש ויודה במעשיו אחרת אני אכנס לעובי הקורה ואערב גם משטרה ללא היסוס. חקירה כבר מתנהלת בהנהלת תפוז. רק אפי ואני מנהלים כרגע את הקומונה. כל גולש שנמחק, מתבקש להגיש בקשה מחודשת ויתקבל מיד למעט מספר חשודים. אותו גולש-מנהל שמחק לחברים את אישור הכניסה הוא חלאת אדם והוא יבוא איתי חשבון עוד היום. הפעילות שלי בפורום זה מסתיימת היום לאלתר. מי שנמחק מהקומונה מתבקש להגיש בקשת קבלה. אביתר.
באיזה קומונה זה קרה?

אלון 58

New member
לפני שעתיים נחסמתי ל-../images/Emo43.gif בכלל...

לפני שעתיים נחסמתי ל-
בכלל...
והייתי צריך שוב להקיש פרטי גולש רשום מחדש!

fireman

New member
זה לא נקרא חסימה

לפני שעתיים נחסמתי ל-
בכלל...
והייתי צריך שוב להקיש פרטי גולש רשום מחדש!
זה לא נקרא חסימה
לפעמים השרת מנתק את היוזר כך שכשאתה נכנס השרת לא מזהה אותך אוטומטית, גם לי כמנהל זה קורה, לא מדובר בחסימה בתפוז אלא בהליך שנקרא log-out (יציאה מהמערכת) כשזה קורה אתה צריך לעשות log-in (כניסה למערכת) מחדש

לא מדובר בכשל של השרת בעת כניסה

זה לא נקרא חסימה
לפעמים השרת מנתק את היוזר כך שכשאתה נכנס השרת לא מזהה אותך אוטומטית, גם לי כמנהל זה קורה, לא מדובר בחסימה בתפוז אלא בהליך שנקרא log-out (יציאה מהמערכת) כשזה קורה אתה צריך לעשות log-in (כניסה למערכת) מחדש
או נסיון כניסה לקומונה. ההודעה הגיעה יזומה של הנהלת תפוז אל הדוא"ל, המודיעה לך שאין לך אישור להיכנס

אלון 58

New member
לא רוצים,לא צריך../images/Emo4.gif../images/Emo46.gif../images/Emo128.gif../images/Emo31.gif../images/Emo70.gif

או נסיון כניסה לקומונה. ההודעה הגיעה יזומה של הנהלת תפוז אל הדוא"ל, המודיעה לך שאין לך אישור להיכנס
לא רוצים,לא צריך

אלון 58

New member
מובן עכשו...,

זה לא נקרא חסימה
מובן עכשו...,
רק שלפעמים זה קורה יותר מדי
.

אלון זה קורה, גם לי זה קרה

מובן עכשו...,
.
כמה פעמים, עובדה שאתה מקיש את הפרטים שלך היוזר מיד מזהה אותך ו"פותח לך את שעריו" ובזמן האחרון זה קורה די הרבה, אולי צריך להעיר את תשומת לב תפוז, אבל זה בשום אופן לא אישי.

hai001

New member
גם לי זה קורה שהוא מתנתק פתאום

כמה פעמים, עובדה שאתה מקיש את הפרטים שלך היוזר מיד מזהה אותך ו"פותח לך את שעריו" ובזמן האחרון זה קורה די הרבה, אולי צריך להעיר את תשומת לב תפוז, אבל זה בשום אופן לא אישי.
ואז אני צריך להקיש את שם המשתמש והסיסמה, יכול להיות שזה קורה בגלל יש עומס.

ארזS

New member
זה עניין של ה"קוקיס" כנראה

ואז אני צריך להקיש את שם המשתמש והסיסמה, יכול להיות שזה קורה בגלל יש עומס.
זה עניין של ה"קוקיס" כנראה
לא בטוח, אבל סביר.

אלון 58

New member
יתכן ואת צודקת,אלונה,סביר להניח!

יתכן ואת צודקת,אלונה,סביר להניח!

אלון שים לב

מובן עכשו...,
.
אלון שים לב
כאשר אתה עורך ניקוי המחשב מקוקיס או מהיסטוריה וכדומה, אתה בעצם מוחק את כל הזכרון של המחשב להרשאות, ואז אתה צריך להיכנס מחדש. זו הסיבה שהפסקתי למחוק היסטוריה.

רצוי מידי פעם לנקות המחשב

אלון שים לב
כאשר אתה עורך ניקוי המחשב מקוקיס או מהיסטוריה וכדומה, אתה בעצם מוחק את כל הזכרון של המחשב להרשאות, ואז אתה צריך להיכנס מחדש. זו הסיבה שהפסקתי למחוק היסטוריה.
מעוגיות המביאות (נמלים-> וירוסים...). גם המחשב יעבוד מהר יותר.
לבצע אחת ל-1/2 שנה איחוי הדיסק!

ארזS

New member
אתה אוהב גם לעשות ספונג'ה ? ../images/Emo6.gif

אתה אוהב גם לעשות ספונג'ה ?

או רק לטאטא ? בכל מקרה, בענייני עוגיות [איזה קמצנים, מביאים רק עוגיות פושטיות במקום עוגות קרם...] יש פתרון שבו אתה מגדיר בפיירוול [אל תגיד שאין לך] וגם בדפדפן עצמו שיקבל רק עוגיות ממקור ראשון ורק מאתרים ידועים. נכון שגם כאן נכנסים לפעמים כל מיני רמשים בלתי רצויים, אך זה עדיף על לא כלום. יש לא מעט אתרים שלא תוכל להשתמש בהם אם מחשבך לא יסכים לקבל כלל את העוגיות שהן מגישות לו במתנה...

כן. ../images/Emo6.gif

אתה אוהב גם לעשות ספונג'ה ?

או רק לטאטא ? בכל מקרה, בענייני עוגיות [איזה קמצנים, מביאים רק עוגיות פושטיות במקום עוגות קרם...] יש פתרון שבו אתה מגדיר בפיירוול [אל תגיד שאין לך] וגם בדפדפן עצמו שיקבל רק עוגיות ממקור ראשון ורק מאתרים ידועים. נכון שגם כאן נכנסים לפעמים כל מיני רמשים בלתי רצויים, אך זה עדיף על לא כלום. יש לא מעט אתרים שלא תוכל להשתמש בהם אם מחשבך לא יסכים לקבל כלל את העוגיות שהן מגישות לו במתנה...
כן.

כל יום. לפני כיבוי המחשב, אני "מנקה" את העוגיות ואת הקבצים הזמניים שירדו אלי מהאינטרנט. כך לא יצטבר " שומן " ,או כולסטרול מחשבים...
. זכור: המחשב עוזר לך , שמור עליו.

ארזS

New member
יופי לך שמואל../images/Emo6.gif

כן.

כל יום. לפני כיבוי המחשב, אני "מנקה" את העוגיות ואת הקבצים הזמניים שירדו אלי מהאינטרנט. כך לא יצטבר " שומן " ,או כולסטרול מחשבים...
. זכור: המחשב עוזר לך , שמור עליו.
יופי לך שמואל

גם אני משתדל לשמור על המחשב, אך אינני מנקה אותו לעיתים קרובות, וזאת כי כשעשיתי ניקוי שכזה הוא גרם לי יותר נזק מתועלת. אני משתתף בהרבה אתרים שללא העוגיות המעצבנות אי אפשר להשתתף בהם. ולהתחיל להרשם בכל יום מחדש זאת טירדה קצת גדולה. יחד עם זאת אני נוקט באמצעי זהירות שונים ותודה לאל מאז ימי ה-386 העליזים, כשהילדים הקטנים הביאו דיסקטים של משחקים מחברים וגרמו להדבקות במרעין בישין שונים זה לא חזר על עצמו. טפו טפו
...

לגבי קוקיס זה נכון

לגבי קוקיס זה נכון
ואז כדאי מאוד להפעיל ad-aware בשביל השקט הנפשי ובעיקר להסיר קרציות, וגם איחוי הדיסק, שנייהם אמנם מביאים לפעולה מהירה יותר של המחשב, אבל ניקוי היסטוריה לא חיוני.

מצב
הנושא נעול.
למעלה