הוא שוב יוצא אל המרפסת להתנתק

הוא שוב יוצא אל המרפסת להתנתק

מהניתוק... לא חשבתי על זה אף פעם...זה ממש משפט טוב...משקף יופי טופי את הנוער של היום...ותחשבו על זה..

modvdo

New member
המממ... אההממ... אני לא חושב ע...

על זה ככה. יוצא אל המרפסת - יוצא אל מקום הרבה יותר בהיר, שאפשר לראות ממנו הכל, לאוו דווקא מהעיניים, אלא מחשבתית. להתנתק מן הניתוק - לצאת מהטריפ. שוב - זאת לא הפעם הראשונה. אולי הוא שתה אלכוהול, קיבל האנגאובר ועכשיו הוא שותה קפה חזק בשביל לצאת מזה. אחרי זה הוא משחק עם עצמו תופסת, הולך סחור סחור. מאז שהתחלתי לחשוב על שירים כמטאפורות הרבה יותר קל לי לפרש אותם.

שלג זו המומחיות שלי...

נכון אודליה?

../images/Emo45.gif יפה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הוא מנסה לצאת מהסמים. אף פעם לא חשבתי על זה ככה.

מריושי

New member
הוא לא מנסה

לצאת מהסמים הוא רוצה לצאת מהבדידות הוא רוצה לקחת סמים כדי לצאת מהניתוק (בדידות) הוא רוצה בעזרת הסמים להתנתק מהבדידות כל השיר מדבר על מעלליו עם השלג!!

יצא מזה דיון..וואלה...ולדעתי:

אני חושב שהכוונה במרפסת זה כאילו שהוא עדיין בבית אבל כאילו לא, נכנסת לשם האווירה של הרחוב ויש אויר צח(שלג צח) וכו' אז כאילו הרעיון זה שזה הוא מתנתק מהניתוק זאת סתם אשליה רגעית בדיוק מה שסמים עושים אבל מתנתק מהניתוק זה מה שעושה לי את זה! כאילו כל החיים שלו זה מניתוק לניתוק כמו נגיד הנוער שלנו..הכל מנותק, מריגוש לריגוש יעני טלויזיה למחשב לפלייסטיישן וכו' אקיצר הוא כאילו רוצה להתנתק מהחיים שלו שהם כולם ניתוק ככה שהוא לא עושה כלום בעצם והוא כולו נשאר על אותו מעגל שלא לוקח אותו לשום מקום

למעלה