"הוא קצת מבולבל..."

ריקי 04

New member
"הוא קצת מבולבל..." ../images/Emo140.gif

אמא של ילד מהגן (הבן משולב בגן רגיל) סיפרה לי שלפני כמה ימים הבן שלה רצה ללכת לחבר אחה"צ. אז היא עברה איתו על רשימת הטלפונים של ילדי הגן, ודילגה על הבן שלנו (כי את הלו"ז שלנו היא מכירה, ויודעת שאם אני כבר קובעת איתה - אז זה תמיד מראש). כשהיא סיימה, הוא אמר לה: "אבל אמא, שכחת את חבר שלי... (הבן שלנו), הוא קצת מבולבל, ולא מדבר כל כך טוב, אבל הוא חבר שלי." אני חושבת שזה משפט נורא מרגש, לילדים (הם בני 4), יש קבלה מקסימה, וגם הגדרות מאד מיוחדות לשונות. אחרי הסיפור של "אמא לבת 3" (ליבי איתך, פשוט אין לי מילים...
), הייתי צריכה להביא גם סיפור אחר.

doroniz

New member
סיפורים טובים

גם לי יש סיפור טוב ממחברת הקשר של אתמול. עומר בכיתת PDD (כיתה א) בבי"ס רגיל - עומר יהיה בן 8 באפריל. אתמול כתבו לנו שבבוקר הם היו באיזו הצגה מוסיקלית ועומר מאוד נהנה. זה לא כ"כ מפתיע כי הבחור חובב מוסיקה מושבע, למרות שזה בהחלט יפה שהוא החזיק מעמד בהתחשב באולם הגדול עם כל הילדים והרעש מסביב. הסיפור השני הוא היפה יותר: המורה מספרת שהיא קלטה את עומר עם תלמיד נוסף של הכיתה (בתפקוד ממש גבוה) משחקים ביחד 1,2,3 בום - הם החליפו ביניהם תפקידים (מי סופר ומי אומר "בום"). נחמד ומעודד, לא? דורון.

הכן כן סיפורים מעודדים

אתם חושבים שגם סיפורים על תחמונים של בני זה דבר מעודד לא משנה כי אני חושבת שכן שהוא יכול לראות גם צד אחר של החיים אני והמורה שלו צחקנו בני כל יום מקבל שעורי בית ומורתו לפני שהיא הולכת לבית מכניסה לו בעצמה לתיק את כל החוברות והמחברות שיש לו בהם שיעורים [אציין שהוא לא מת על השיעורים ]וכותבת לי במחברת הקשר על כך זה כמה ימים שאני קוראה במחברת שיש לו שיעורים אך אינני מוצאת את החוברות כאשר שאלי אותו הוא אמר ששכח אותם בבית הספר לפני כמה ימים מורתו התקשרה אלי וסיפר לי שבכל יום היא מכניסה לתיק את החוברות וכאשר היא הולכת לבית הוא פשוט מאוד מוציא אותם מהתיק כך שהוא לא יצתרך לעשות את השיעורים בבית מה אגיד לכם הבן שלי מתחיל להתפקח לא ? בוקר טוב ומעודד אדית

איזה יופי !!

בוקר טוב דורון, מקסים שעומר עובד על עצמו כל כך קשה ומתקדם, לפי דעתי זה יתרון השילוב (בעקבות שיחתנו הטלפונית מאתמול...) חשיפה לילדים בתפקודים גבוהים יותר ולמידת ג'סטות ומשחקים ! נמצאים בצפון עוד שבועיים (סובב כינרת, אולי לא בדיוק בצפון שלך אבל בערך...) אולי ניפגש ? יום נעים אמא

doroniz

New member
פגישה

אני אמנם מדבר רק בשם עצמי, אבל נשמח להיפגש. צרי קשר ונתאם זמן ומקום. דורון.

זה מקסים- ומדגיש את חשיבות השילוב !

ונותן תקוה לעתיד- תודה לשניכם ובהצלחה בהמשך
תלמה.

doroniz

New member
בדיוק ו ../images/Emo51.gif

אכן ! מחר אני מוזמן ליום פתוח בבי"ס במסגרת חלוקת התעודות של מחצית השנה. בטח עומר יקבל מצוין בכל המקצועות
דורון.

איתןא

New member
סיפורי PDD

שלום לכולם, אני אב לבת משולבת בביה"ס וכיתה רגילים(6.5) ובן(2.5) - שניהם PDD. רציתי לשתף אותכם בשני סיפורים קטנים שהיו השבוע: 1. הבת שלי ניגשה אלי קרוב היום וסיפרה לי דבר מה ובלהט ההתרגשות ניתז קצת רוק מפיה על פני - בעדינות הערתי לה על כך והסברתי לה שיש לבקש סליחה במקרה כזה. מה ענתה לי הממזרה בחצי ציניות וחצי תמימות - "יש לומר במקרה כזה... לרוויה" 2. הבן שלי (שכמעט ואינו מדבר עדיין) לאחרונה מסרב ללבוש חולצה בבוקר, אז בכדי לשכנעו הצגתי לו לבחירה מבין 2 חולצות וזה עבד ליום אחד. ביום השני שאלתי אותו שוב איזו חולצה הוא רוצה "את זה או את זה?"(הצבעתי על 2 חולצות שהחזקתי) והוא התלבט שניה וענה לי "את זה" (והצביע על הפיג'מה שלבש). לילה טוב לכם ושימרו על אופטימיות

זה מקסים../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo45.gifהלואי אצלנו../images/Emo70.gif

למעלה