הוא אנס אותי!

עובבי

New member
הוא אנס אותי!

יופי שנכנסתם. צריך הצעה דחופה לטיול למחר. איזשהוא מסלול או שביל או משו שבסופו אוכל לנוח באיזה צימר או מלון או אפילו חדר, העיקר שתהיה בו...טלוויזיה...ואיזה מיטה נוחה...ואיזה שוקולד או אוכל או משו...אממ...אולי כבר עדיף להשאר בחדר שלי.... בכולופן ברצינות-לא מכיר את הארץ-להוציא את גבעתיים וגם זה ברדיוס של מאה מטר (כמה זה 100 מטר מבחינת הליכה לשירותים וחזרה?), אז פליז שגרו אותי לפנינת טבע בלי מיליון דוסים עם איזה ארוח באזור שאוכל לקחת את זוגתי שתחיה לנופש לחג. זה יכול להיות צפון או דרום או מרכז-ווטאבר. דחוףףףףףףף !!!1111!!!!111!!!!!

האונס והנאנס יסקלו קבל עם ועדה.

או שישא אותו לאישה תוך ת"ק רגעים ויתן כופר נפש בעדו 3 עיזים שלא עלה עליהן על. למה שלא תכנס לאתר צימר? טיפים: 1. ליד כל שם של אתר מצויין כמה צימרים הם מחזיקים. אל תנסה לפנות לכאלו שיש להם מעל 3 יח'. וליתר בטחון שאל גם את בעל הצימר בשיחה. (אלא אם כן בא לך לנפוש לצלילי צווחות היסטריות של פישרים) 2. שאל אם הישוב דתי, אם כן, אם אפשר למנגל בחצר ולצאת עם רכב במהלך השבת/חגא. 3. אל תטרח להכנס ללינק ואל תתקשר לאף אחד. הכל תפוס ממילא.

uri80

New member
ובמקרה של עובבי, מספיקות פשוט 3

עיזים שלא עלה עליהן. נקודה. ייפ. הכל תפוס.

עובבי

New member
חן חן לכל מי שטרח בשבילי

אני אפילו לא אבקש ממך לנחש באיזו אפשרות בחרתי. אוף,מה יהיה איתי ועם להזכר בדקה ה-90? זאת שאלה רטורית נא לא להשיב.

מיסתי

New member
בוסתן הגליל

בצפון,בין עכו לנהריה יש שם צימרים נהדרים!! לא בטוחה שיהיה שם מקום פנוי,אבל תוכל לנסות לפחות. אם אתה מעוניין צור קשר במסר...

idonknow

New member
../images/Emo6.gif

הקטעים האלו מצחיקים אותי כל פעם מחדש(אני מתכוונת להשגת תשומת הלב של אנשים ע"י סקס..)

idonknow

New member
"שלושתן התנשקו עם הלשון"=

אני, מיס מקמיליןן ונמאס להתבחשש?
סתם,זה בהמשך לחילופי ההודעות ביננו.. אבל יום חמישי הולך ומתקרב וזה.. :p

מחממנוע

New member
ואיך שהיא נשכה, חבל"ז

ביום חמישי. על מה אתם מדברים? אפשר גם לבוא? מה זה הטיש? מה זה מפגש? אוכלים שם חמץ? בנות שם ערומות? כולם שם רקדניות בטן? כל הגברים שם רצים בעירום? אני לא מבין על מה אתם מדברים

BatHell

New member
מקמילן,

סטטיסטית, אחת לכל כמה זמן את מחליפה חתימה? אני פשוט לא עומדת בקצב

miss mcmillan

New member
זה תחביב כזה

אני כל הזמן נתקלת בדברים שמוצאים חן בעיני ורוצה לחלוק אותם על העולם.

עובבי

New member
את,מיס מקמילן ונמאס? לא מדליק אותי

פשוט מנסיוני מי שכותב כל-כך יפה הוא בדרך כלל מכוער. נ.ב. מחמאות בנוסח דומה לא תתקבלנה

idonknow

New member
../images/Emo12.gifחצוף

ובכלל, מי אמר שאנחנו צריכות אותך, הא?

נכון אתן לא צריכות אותו

תעזבו אותו הוא מגעיל, הוא קקי אני כאן, אני הוא זה שאתן צריכות

למעלה