ההנחיות האחרונות ועבודת מחלקת אשרות

RingoGringo

New member
ההנחיות האחרונות ועבודת מחלקת אשרות

שלום,
כתבתי כאן בעבר ורציתי לשאול אם עוד מישהו עכשיו נמצא במצב דומה לשלי, אשתי עדיין נמצאת כרגע ברוסיה הגשתי את כל המסמכים להתחלת התהליך להביא אותה לארץ ב24.02 בלשכה של חדרה, נאמר לי שתגיע תשובה תוך 3 שבועות לדואר, נכון לעכשיו זה לא קרה, 3 שבועות נגמרות מחר ובינתיים נחתו עלינו ההגבלות ההולכות ומתהדקות.
התקשרתי למוקד של מדור אשרות ונאמר לי שם שצריך לפנות בטופס מקוון ל "בירור נושא" ושהמדור עובד כרגע בצורה מאוד מצומצמת למקרים דחופים בלבד.

אני פשוט אובד עצות לגבי אם אי פעם בקצב הזה יחזירו לי איזושהי תשובה ומה בכלל אפשר לעשות.

אני כבר שוקל פשוט לטוס לשם מכיוון שבמילא העבודה שלי לעתיד הקרוב תהיה מרחוק ונראה לי שהסיכוי להידבק בקורונה או להתחרפן מבדידות יותר גבוה כאן כרגע מאשר שם.

sonicforever

New member
אם אתה יכול לעבוד מרחוק מה השאלה בכלל ?

אחרת אתה תתחרפן פה מבדידות, ושישחבו אותך, עוד חודש חודשיים... ואז אולי צריך ראיון מפוצל.
ברור שהפתרון כרגע הוא ללכת לשם, לשנה הקרובה לפחות, אם אתה יכול להרשות את זה לעצמך
&nbsp

RingoGringo

New member
כבר מאוחר מדי

היום הם סוגרים גבולות.
וגם ככה בעיקרון אני לא הייתי יכול לשהות שם יותר מ 3 חודשים באופן רשמי, איזו שנה, שלא נדבר על ביטוח שהיום חברות עושות מקסימום ל 3 שבועות וידוע ששרותי הרפואה שם לא משהו, במיוחד מחוץ לערים המרכזיות.
ודי ברור שגם שם הוירוס יתפשט לכל מקום, זה רק עניין של זמן.
אז נשאר לנו כנראה רק הסקייפ ולקוות לטוב..

למעלה