ההורים שלכם, מ 1 עד 10...

Siriusnip

New member
ההורים שלכם, מ 1 עד 10...../images/Emo15.gif

איזה ציון הייתם נותנים להורים שלכם? מבחינה ליברלית(חופש), ונחמדות... אני הייתי נותן 8 וחצי. מה איתכם?

maayan15

New member
אני חושבת שגם..

8.5ץ...אולי 8... בעצם 7.5..... לא יודעת!!...אין לי למה להשוות....הם טובים...אבל מעצבנים...זה תלוי בשעה...כל דקה הם מקבלים ציון אחר....

מאיושית

New member
נראה לי...

נראה לי ש 9 כי בסה"כ הם באמת מתאמצים... ד"א כתבו עלינו בפורום "הורים למתבגרים" (גם קצת הסתלבטו עלינו)... מנהלות יקרות- אולי תרצו להגיב

*neta*

New member
LOL ../images/Emo6.gif

טוב עכשיו שהם ראו את ההזמנה...
יש לנו פה סמויים? עוד הורים שיגידו לנו מה לעשות
? לא סתם סתם, אם יש כאן הורים, נשמח לשמוע את דעתכם בעניין

shiri_b

New member
LOL../images/Emo6.gif "אנחנו יותר חזקים מהם"

נחמד, להם יש מה להתלונן, אבל לנו לא
.

*neta*

New member
הפורום הורים למתבגרים

משחק אותה קשוח
כנסו תראו איזה שרשור נתנו עלינו..אבל אסור לנו להגיב..מכיוון שאנחנו לא הורים..

AYELET1

New member
יודעת מה...

כנסו והגיבו לשרשור מסויים זה
אגב, לא הבנתי למה חלק מהכותבים כאן מתריס "רק להם מותר" - להתלונן , לקטר וכו´ הפורום עד כה, נראה לי חביב מאד, לא מפריע, ומי בכלל טען שאסור להתלונן? מאחלת הצלחה לפורום

Pink Punk Girl

New member
../images/Emo51.gif

נחמד לראות שמישהו מההורים תומך בנו .. אולי תוכלו לקחת עצות ..

*neta*

New member
../images/Emo51.gif תודה ../images/Emo13.gif !

אני מקווה שהפורום לא יפריע, ואתם תמיד מוזמנים להכנס ולהגיב, אפשר גם לנהל דיונים משותפים..

תעודה ../images/Emo3.gif... ../images/Emo16.gif

התנהגות במצבים מביכים.....5 (אני אשם שאמא שפכה מיץ תפוזים על המדפסת?!) ליברליות בבי"ס............9 ליברליות בבית.............6 נחמדות מול זרים...........4 (כי אני ממש לא סובל את ההצגות נחמדות שיש לפעמים). נחמדות מול משפחה קרובה....8 סך הכל....................6.4 נקודות.
ניר

[אורן]

New member
7...

הם מאוד דואגים לי וטובים אלי, אבל מצד שני הם ניג´זים...

Pink Punk Girl

New member
אצל זה מחולק .. ../images/Emo11.gif

אמא - 8 וחצי אבא - 6 עם אמא שלי אני מסתדרת הרבה הרבה הרבה יותר טוב מאשר עם אבא שלי .. גם לה יש קטעים (אלא מה ?! גם היא אמא ..) אבל פחות מעצבנים מהקטעים של אבא שלי .. איתו אני כל הזמן רבה !! קודם כל יש לנו אופי ממש דומה ואנחנו כל הזמן רבים בגלל זה וחוצמזה יש בו המון דברים שאני לא אוהבת (אין לי כוח לפרט) והוא גם נמצא בחו"ל המון ולא מתעסק בחיי ככה שאני לא מרגישה שיש לו זכות להתערב בחיים שלי .. אבל ג לו יש כל מני דברים בסדר .. מסתדרים ..

liat Gi

New member
רגע..

אם אני אתן להם ציון נמוך
(מכאן נובע..) שאני לא יצאתי טוב?
אבל אני יצאתי מצויין!
אז מכאן נובע שהם צריכים לקבל 10?

liat Gi

New member
אולי גידלתי את עצמי?

חחח ואם לתת להם ציון לפי אחי הקטן..0 אחד גדול

למעלה