ההופעה!!!

anatmoosh

New member
ההופעה!!!

מה אומר ומה אגיד ? הם אלופים כמו תמיד מעבירים בי צמרמורת שימחה ועצב מהפנטים אותי אליהם לבמה , כל ההופעה רוקדת המומה , אלג'יר קודם להקה אח"כ מדינה.תודה מישהו היה איך ?

moshit1

New member
ואווו... דוגרי מדינה,

הגעתי בערך ב9 וחצי... והיה כבר תור די ארוך, למזלי הממוזל היו כרטיסים
משהו שחששתי ממנו מאוד, נכנסתי- עמדתי כל ההופעה שורה ראשונה- שנייה. לקח זמן, התחיל בעשרה ל11. יש לי את הרשימת מילים ות'מפרט של אביב
(אבל לא אצלי...) אבל השירים, לא לפי הזכר, אם טעויות ודברים שאני לא זוכרת: פתחו עם האדמה תפתח נאמנות ותשוקה, יוון, זיקוקים, אני צריך אותך, מנועים קדימה, דבר אלי, דם על הים, שלי, חורף, קח את הזעם, מכתבים למיכלי, מתנה, יום אחד, בתוך הצינורות, מול הים עם טפילין וסיימו עם הגולם [בטח פספסתי או הוספתי כמה....] ואמ... זהו, המון אנרגיות, לא המון פוגואים- אבל ככה זה בדר''כ אצלם. - הייתה הרגשה של סיום... אביב בא עם בגדים רחבים- ובדר''כ הוא לובש מחוייט כזה... הם היו די רדומים, הייתה הרגשה שבאיזה שהוא מקום הם ממש מחכים לסיים עם זה כבר, וזה חבל \: היו שניים או שלושה הדרנים- שזה היה די נחמד, הקשר עם הקהל של אביב לא מי-יודע-מה, יענטו- בסדר, אבל קצת חיוכים
חסר... ו... באמת שהיה כיף, ועל הרשימת שירים היה כתוב למטה בקטן קטן ''(נתראה עוד שמונה שנים)''
אבל בסוף אביב אמר ''נתראה בקרוב...'' הם אפילו שרפו מגבר
טחחח... וזהו. מקווה שמי שהיה גם נהנה
לילה טוב.

גם אני הייתי=]

ההופעה הייתה סוף הדרך! אביב היה מקסים מתמיד,שוב פעם עם ההומור שלו "מה לעשות ציוד של 2 ש"ח".. איש פשוט מדהים.. היה מבאס שגבריאל לא נאם את כל הנאום של "נאמנות ותשוקה" וזה די איכזב,זה כזה יחודיי לו,למרות שאין לי תלונות על איך שאביב נאם,גם הוא עשה את זה יפה, אבל עדיין=) עוד משהו שאיכזב,הם שרו את "קח את הזעם" בגרסא המקוצרת,הם תמיד שרים מקוצר,אבל בגלל שזו הופעה אחרונה לסיבוב, ציפיתי לגרסא המלאה=/ וזהו נגמרו התלונות שלי אני מתחילה לשבח את עופר קורן,הוא מדהים ,אבל כ"כ!!! "הוא שר את שלי,אתם קולטים"?! הופעה ממש טובה,וארוכה,אח איזה כיף להעביר שעתיים+ עם הלהקה הזו.=) כל ההופעה הסתכלתי בפלייליסט של עופר וידעתי איזה שיר מגיע כל הזמן. אחרי שאביב בחר לשיר את "דם על הים" במקום "גולם" חשבתי שאחרי זיקוקים תיגמר ההופעה.. והופ! הם עולים שוב,כולם מופתעים אך חשים את "שלי" באויר,וכולם מוטרפים ומתחילים לקפוץ. זה היה מרגש,ואני מודה שלא שלטתי בדמעות=) זה היה כ"כ מרגש ומפתיע!!! ואח"כ בא גם "גולם". יותר מזה אי אפשר לבקש. תודה לאלג'יר על תקופה מעולה כ"כ שעברתי יחד איתם. הם הלהקה של השנה,ובעצם של היובל.

jinjer trip

New member
חורף?../images/Emo153.gif

למה לא שמעתי על זה בחיים? ממש מוזרה התגובה שלך ביחס למה שקראתי עד עכשיו... היה ניראה כאילו הם רוצים לגמור עם זה? מוזר קצת... ואני באמת מקווה שהם יחזוו בקרוב, כי אם לא אנחנו נפסיד הרבה וגם הם :/

o o z a

New member
ההופעה......וקצת ביקורת

(מושית זו את שבאמצע "שלי" ענית לפלאפון ודיברת עם אמא?.....קרעת אותי מצחוק...וחלק מעצבים...) הייתה הופעה מדהימה, באמת, גבריאל כהרגלו העביר בי דברים שרק המילים שלו והגיטרה יכולים...גם הפאשלות הקטנות הוסיפו קסם להכל, אביב משדר דברים מדהימים...רק בקטע שהוא העלה אנשים שנמחצו ואמר שכל מי שלא יכול לנשום מוזמן לעלות על הבמה...מראה קצת מי הבנאדם...הייתה הופעה ארוכה..מדהימה, שהשאירה טעם של עוד..לגבי זה שאביב אמר שנתראה ממש עוד מעט לדעתי הוא התכוון להדרן האחרון ולא לתקליט הבא...אבל זו רק דעתי
בנימה פחות אופטימית, היו שם מספר אנשים שממש העכירו את האווירה וגרמו לי לחשוב מחשבות לא סימפטיות..ולאחל דברים לא נחמדים כל כך..... לכן שבקיטש ראיתן לנכון לעלות על כתפי חבריכן המסכנים כמו שתי ילדות ולהסתיר לכל מי שמאחוריכן- תודה לך שראית לנכון להשתמש בי בתור מדף...בפעם האחרונה שבדקתי לא קנו אותי באיקאה...תודה לךהגולייתית בטי שירט האדומה שמהרגע שנכנסת שעטת לכיוון הבמה עם חברותייך כמו עדר שוורים, ודרכת, ומחצת רק כדי לצלם
תודה ולסיום לך אם את רוצה כל כך לדבר, עשי טובה צאי החוצה או תעמדי אחורהה... גם כשהעירו לך ש"יש אנשים על הבמה..." לא ממש הזיז לך...ולקינוח- זה שאת בחרת לתפקד על תקן מורה ללשון ובוחרת לצעוק באמצע נאמנות ותשוקה "שבעה גברים לא שבע" ולא פעם אחת,אני חושבת שאני מדברת בשם כולם- שזה ממש לא מעניין אף אחד
ולא, לא נראית אינטילגנטית תודה שהרסת לי את השיר.. היה באמת מדהים, יומטוב

One Echoe

New member
אני הייתי.

היה נחמד מאוד, אבל החלק הבאמת כיפי היה המופעי רוק שהיו אחרי אלג'יר. הבארבי זה מקום גאוני.

bזוהר

New member
לא ביקורת על ההופעה עצמה..

זה פחות או יותר איך שלי היה בהופעה. (לא שלי במובן השיר..) בהתחלה בכלל לא הייתי אמורה לבוא אבל אח"כ אני וחברה שלי שמנו לב שכשנגמר הטקס השעה הייתה 21:00. בהתחלה היינו המומות, לא ממש הבנו איך..התחלנו לצרוח כמו מטורפות בכל האיצטדיון עד שהמנהלת צעקה עלינו "אתן הורסות את השם הטוב שיצא לקורצ'אק (הבי"ס שלי)בטקס הזה!". זה היה ממש מצחיק:] אח"כ זירזתי את ענת שתשתכנע את אמא שלה. עם כל הצווחות והתחננויות היא הסכימה (בהתחלהבהתחלה היא לא הרשתה לה). התקשרתי לאחותי שתקנה לי כרטיסים. אני וענת עלינו לאוטובוס עם כל הכיתה, הוא הוריד אותנו בבי"ס. שם כבר חיכתה לנו מונית. לא הפסקנו לדבר ולהתרגש. איך שפתאום ב5 דק' הכל השתנה. איך שלפני שעה הכל היה נורא, היינו לגמרי מבואסות. ובכמה דקות הכל השתנה והיינו בשמיים. נכנסו לבארבי... שמחתי גם שאני אפגוש עכשיו את כל החברה, אבל כולם היו שיכורים לגמרי. זה די ביאס אותי כי חשבתי שהם לא יהנו מההופעה וסתם יסבלו רוב הזמן. בכל אופן נדחקתי פנימה להגיד שלום לכמה אנשים וכשראיתי את המצב העדפתי לצאת. אם אנשים סובלים מהפוגואים וההשתוללות של כל האנשים למטה אני בטוחה שהם יכולים למצוא להם פינה משלהם בה הם יהנו. זה מה אני עשיתי..בהתחלה נשענתי עם ענת על המעקה שבקומה הקטנה בצד ימין. בכמה שירים הראשונים הרגשתי בודדה ופגועה מכמה חברות שהיו די מגעילות אליי, בגלל שהן היו שיכורות...הן לא כ"כ ידעו מה הן אומרות אז ניסיתי לשכוח מזה. אחרי כמה שירים התחלתי כבר לא לראות כלום, אז ירדתי למטה, ועמדתי ליד הבר. ארגזי הבירות האלו יבורכו:) עמדתי ליד הבר על ארגז בירות חביב ויציב שגרם לי לראות את כל הבמה, לשמוע נפלאות, וליהנות מכל רגע. הייתי בעננים. לא הייתי דחוקה בין אנשים מזיעים וראיתי הכל. הדבר היחידי שהפריע לי זה שלא משנה מה עשיתי, אנשים הסתכלו עליי "אוח..כולם פה שיכורים..כבר בגיל כזה להיות שיכורה.." חלק צחקו וחלק הסתכלו במבט של "מה יהיה איתה?" ואניהייתי פקוחה לגמרי, לא נגעתי בכלל באלכוהול. זה היה מוזר, זה שרקדתי ושרתי ושמחתי וחייכתי, זה כי היה לי טוב. אנשים כבר לא מאמינים שמישהו יכול להיות בעננים ללא עזרת אלכוהול? זה די ביאס אותי, כי חלק נעצו בי עיניים..כמו.."אוי. תורידו את הקטנה הזו משם.לפני שתעשה צרות" אני מטבעי הייתי מאושרת ונהניתי. אבל מילא, העיקר שנהניתי. אח"כ ראיתי שהפוגואים נרגעו, אז הייתי קצת יותר ליד הבמה בחצי השני של ההופעה. והיה לי כ"כ טוב. ראיתי, שמעתי, הרגשתי...מעל ומעבר. נהניתי מכל רגע. בשלי...אני חושבת שהוא עשה את זה ממש טוב. בכל הקטע עם הקהל, אני חושבת שלא היה משהו יוצא דופן, באמת כמו שמישהו כתב בפורום הרשמי, הדבר היחיד שהיה שונה זה שהיו המון אנשים. לי הפוגואים לא הפריעו. אני לא אוהבת את זה אז פשוט מצאתי לי את הפינה שלי והיה לי טוב בה, כל אחד יכול למצוא לו את הפינה שלו מבלי לסבול מהקהל שהוא כ"כ שונא. אנשים צריכים להבין שככה זה בהופעות של אלג'יר והפיתרון היחיד הוא למצוא מקום אחר (זה לא כ"כ קשה...תאמינו לי. וזה גם מאוד כיף לראות את ההופעה מרחוק). וגם אם מישהו רוצה להיות קרוב לבמה הוא יכול למצוא מנוס מהפוגואים ולהיות לידם. להתלונן לא יעזור בכלום, כי זה לא יפסיק. זה הקהל, כל אחד מוצא את ההנאה שלו ואני לא חושבת שלאף אחד מהקהל יש איזשהן כוונות לא טובות. אני יכולה להבין לפעמים שהפוגואים מפריעים להנאה של אנשים אחרים אבל אם באמת רוצים להינות מההופעה באותו רגע, ולא לתת לאף אחד להרוס לך אותה, אפשר. באמת שאפשר. אז זהו. אני נהניתי מכל רגע ואני מקווה שגם אתם נהניתם. צריך לנסות להפיק את הטוב. היה מפוצץ. לא היה מקום לזוז ולנשום. זה מעולה, ראיתם איך אלג'יר הצליחו שוב לפוצץ? יותר מתמיד. :)

sunshiner

New member
לא הלכתי ../images/Emo7.gif

בניתי על וואלה שלפחות יעבירו שידור נורמלי אבל הסאונד היה על הפנים והיה עדיף לא לשמוע כי הסאונד הזה משפיל את השירים של אלג'יר... שמעתי שהייתה הופעה טובה יותר מהרגיל ושעשו את שלי... בכל זאת ביליתי ערב נחמד למרות שזה היה בלי אלג'יר

למעלה