ההופעה בתמונע

ההופעה בתמונע

אף אחד פה לא טרח להגיב על ההופעה האחרונה בתמונע, אז רק רציתי לציין שזו היתה הופעה חזקה במיוחד. לא בגלל ששילה לא טעתה (שזה תמיד נחמד ומשעשע), אלא כי היא היתה לגמרי שם, עם כל הרגש. וגם... סיפור חג השבועות קורע!!! נכון, פואנטה מאוד עצובה, אבל עדיין...

כיף לשמוע שהיה טוב ../images/Emo13.gif

ו..אפשר לשמוע את סיפור חג השבועות

הופעה מעולה :)

לדעתי שילה היא הרבה יותר שילה כשהיא ככה, רק עם הגיטרה, ובלי הלהקה. חחח הסיפור מעולה, היא נורא משעשעת :) "כי זה הזכיר לי את השואה.."

Limy

New member
ממ..

דווקא כן כתבו על ההופעה :) ממ אני לא יודעת איך היו ההופעות הקודמות שלה, כי זו הראשונה שהייתי בה אז אין לי מקור השוואה. בכל מקרה, ההופעה הייתה מעולה. באמת. סיפור שבועות XD רק מלהזכר גורם לי לצחוק.

VengaGirl

New member
פלייליסט

בוא כמו אורח אסור זה אסור הרגע העיר הגדולה לך פיה אחת פחות גשם שמיים לונדון חדש [שכבר לא כל כך חדש, אבל אין לי מושג איך קוראים לו] איזה זהב רק לנו תאספי אותי מהרצפה יום אחד גם את תמותי אדם חופשי ----------------- מגי כורש [לא בוצע] אלף רסיסים [לא בוצע] יום שישי

Limy

New member
הו תודה.

ואם כבר אני אנצל את זה לבקש שירים שאני לא מוצאת כי פירמטתי את המחשב. אז, מי שיכול לשלוח לי אני אודה לו נורא. :) - לונדון - תאספי אותי מהרצפה - אלף רסיסים - בוא כמו אורח אני כמעט בטוחה שהיו עוד, אבל אני לא מצליחה להזכר.\:

למעלה