ההונדה

מצב
הנושא נעול.

omer landau

New member
אני יודע שזה לא הפורום אבל...

ההונדה
בעקבות ההתנקשות: ההודנה בוטלה
ההונדה זה שטויות זה מעין הסכם כדי להשתיק את בוש שהיה על הגל כשחזר מעירק לא יותר מזה

עומר M

New member
הונדה זה לא שטויות

ההונדה זה שטויות זה מעין הסכם כדי להשתיק את בוש שהיה על הגל כשחזר מעירק לא יותר מזה
הונדה זה לא שטויות
הונדה זה דווקא אחלה אוטו, במיוחד הונדה סיוויק אבל זה באמת לא הפורום - זה יותר שייך לתחבורה פרטית ולא ציבורית

omer landau

New member
אווופס הפכתי את האותיות-ואני יודע ש

הונדה זה לא שטויות
הונדה זה דווקא אחלה אוטו, במיוחד הונדה סיוויק אבל זה באמת לא הפורום - זה יותר שייך לתחבורה פרטית ולא ציבורית
אווופס הפכתי את האותיות-ואני יודע ש
שזה הודנה ולא הונדה הונדה זה באמת אחלה אוטו

suprman1

New member
הגיע הזמן להגביר את מערך האבטחה

ההונדה
בעקבות ההתנקשות: ההודנה בוטלה
בתחבורה הציבורית
הקלות הבלתי נסבלת הזו של פיגועים בתחבורה ציבורית מבלי שהמדינה תפעל בנידון עוברת כל גבול. כמה כבר עולה להציב מאבטח על כל אוטובוס
אני בטוח שהעלות היא שולית לעומת הפיצויים שהמדינה משלמת אחר"כ לקורבנות ולמשפחות של הנפגעים

alantan

New member
מאבטח על כל אוטובוס זה לא פרקטי

בתחבורה הציבורית
הקלות הבלתי נסבלת הזו של פיגועים בתחבורה ציבורית מבלי שהמדינה תפעל בנידון עוברת כל גבול. כמה כבר עולה להציב מאבטח על כל אוטובוס
אני בטוח שהעלות היא שולית לעומת הפיצויים שהמדינה משלמת אחר"כ לקורבנות ולמשפחות של הנפגעים
מאבטח על כל אוטובוס זה לא פרקטי
כלומר, אם תוכיח שהדבר יציל חיים, אז אקבל את ההצעה בברכה, אבל מה כבר יכול המאבטח לעשות כשמגיע מישהו עם חגורת נפץ?!

ארזS

New member
לא יעזור

בתחבורה הציבורית
לא יעזור
סימולציה : אני מחבל שבא להתאבד. אתה מאבטח. אני רואה אותך. אני מתפוצץ. סימולציה שניה : אני מחבל שבא להתאבד. אתה מאבטח. אני לא רואה אותך. אתה רואה אותי ושואל אותי מי אני ומה מעשי. אני לוחץ על הכפתור. זאת אומרת : גם מיליון מאבטחים לא יעזרו באוטובוסים. לעומת זאת, כפי שראיתם בפיגוע בתחנת הרכבת בכפר סבא, אז כשיש מאבטח בתחנות הוא מונע את כניסת המחבל לשטח התחנה אבל הוא משלם בחייו. בקיצור: צריך לעצור אותם עוד בדרך לכאן.

suprman1

New member
מצב ביש../images/Emo4.gif

לא יעזור
סימולציה : אני מחבל שבא להתאבד. אתה מאבטח. אני רואה אותך. אני מתפוצץ. סימולציה שניה : אני מחבל שבא להתאבד. אתה מאבטח. אני לא רואה אותך. אתה רואה אותי ושואל אותי מי אני ומה מעשי. אני לוחץ על הכפתור. זאת אומרת : גם מיליון מאבטחים לא יעזרו באוטובוסים. לעומת זאת, כפי שראיתם בפיגוע בתחנת הרכבת בכפר סבא, אז כשיש מאבטח בתחנות הוא מונע את כניסת המחבל לשטח התחנה אבל הוא משלם בחייו. בקיצור: צריך לעצור אותם עוד בדרך לכאן.
מצב ביש

אבל אם בכל תחנה, ירד המאבטח מהאוטובוס ויבדוק את הנוסעים לפני עלייתם, אז הנזק יהיה יותר מזערי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה